BISKUP Wiktoria
2008-10-22
KS Sprint Bielsko-Biała
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
2 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
3 ALBRYCHT Emilia 2007-08-22 KB Kro¶cienko Wyżne PDK
4 ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
5 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
6 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
8 BARANOWICZ Laura 2008-08-10 UKS Trójka Mikołów SLK
9 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 UKS Filipides Teresin MAZ
11 BARICA Kinga 2008-08-09 Orka Iława Athletics WMZ
12 BARYCKA Oliwia 2007-09-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 BASIURA Sabina 2010-11-18 SKL Sucha Beskidzka MLP
14 BAZYLAK Maja 2007-01-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
15 BˇBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
16 BˇK Anna 2008-12-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
17 BIAŁKOWSKA Maria 2008-01-31 LKS Zantyr Sztum POM
18 BIEŃKOWSKA Oliwia 2007-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
19 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
20 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
21 BRYŁA Julia 2007-03-17 TS AKS Chorzów SLK
22 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS ŁódĽ LDZ
23 BRZOZOWSKA Malwina 2008-05-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
24 BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 UKS Chromik Mysłowice SLK
25 BUKOWY Alicja 2007-02-18 BKL Bełchatów LDZ
26 BUŁAT Agata 2008-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 NKS Start Namysłów OPL
28 CHOJNOWSKA Oliwia 2008-01-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
29 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
30 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
32 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
33 CYCOŃ Patrycja 2005-02-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
37 DˇDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 DĘBOWSKA Oliwia 2008-11-21 BKL Bełchatów LDZ
39 DOBISZ Amelia 2009-06-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
40 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
41 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
42 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
43 DREJ Julia 2007-04-29 RMKS Rybnik SLK
44 DUDEK Dominika 2009-12-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 UKS Czwórka Żory SLK
46 DYBCZYŃSKA Amelia 2010-06-22 MKS Brenna Górki SLK
47 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
48 EJSYMONT Jagoda 2007-11-28 BKS Bydgoszcz KPO
49 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
50 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
51 GAJTKOWSKA Amelia 2007-09-29 RMKS Rybnik SLK
52 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
53 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
54 GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
55 GŁˇBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
56 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
57 GÓRNY Natalia 2008-10-25 MKS Żywiec SLK
58 GÓRSKA Dominika 2003-09-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
59 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
60 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
61 GROSZ Kamila 2006-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
62 GRUCHLIK Julia 2008-02-20 SKL Sucha Beskidzka MLP
63 GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 LKS Pogórze Skoczów SLK
64 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
65 GRZESICZEK Aleksandra 2007-01-30 UKS Trójka Mikołów SLK
66 GUZIŃSKA Sara 2012-03-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
67 GUZIUK Nikola 2006-05-31 RMKS Rybnik SLK
68 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
69 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
70 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
71 HYRNIK Agnieszka 1998-08-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
72 JABŁOŃSKA Alicja 2005-10-14 KS AZS AWF Kraków MLP
73 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS ŁódĽ LDZ
75 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
76 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
77 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
78 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
79 JAWORSKA Julia 2007-06-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
80 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
82 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
83 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 JURGA Milena 2007-10-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
86 KACZMAREK Gabriela 2007-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
87 KACZMAREK Maja 2009-12-04 LKS MOSiR Sieradz LDZ
88 KACZMARSKA Anna 2008-12-17 RMKS Rybnik SLK
89 KADZIMIERZ Jessica 2008-01-30 MKS-MOSM Bytom SLK
90 KALIŃSKA Weronika 2007-08-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
91 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
92 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
93 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
94 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
95 KISIAŁA Agata 2010-04-26 KS Olkusz MLP
96 KLECKA Patrycja 2008-06-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KOCOT Julia 2008-06-03 KS Victoria Trzebinia MLP
99 KOLMAN Martyna 2010-01-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
100 KONKOL Roksana 2008-01-08 RMKS Rybnik SLK
101 KOPEĆ Maja 2008-11-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
102 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
103 KOPROWSKA Maja 2008-10-17 OKS Skra Warszawa MAZ
104 KORBAL Kamila 2007-02-04 UKS 20 Poznań WLP
105 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
106 KORPET Małgorzata 2009-11-11 SKS Kusy Kraków MLP
107 KOSARSKA Laura 2008-03-06 MKS Agros Chełm LBE
108 KOTOWICZ Hanna 2009-03-28 MKS-MOS Katowice SLK
109 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
110 KOWAL Weronika 1997-01-25 O¦ AZS Poznań WLP
111 KOZŁOWSKA Julia 2006-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
112 KOZYRA Zofia 2009-05-01 KS AZS AWF Katowice SLK
113 KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 MKS Tempo Kęty MLP
114 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty MLP
115 KRÓLICKA Tola 2009-09-06 GKS Piast Gliwice SLK
116 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 KRUPA Aleksandra 2009-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
118 KRUPA Natalia 2009-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
119 KRUPIŃSKA Agata 2008-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
120 KUBACZ Anna 2008-07-10 UKS Trójka Mikołów SLK
121 KUBICA Alicja 2009-12-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
122 KUBICA Amelia 2009-12-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 KUBIK Julia 2007-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 KUC Agata 2007-03-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
127 KUPCZAK Olga 2008-02-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
128 KU¦ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 KWIECIŃSKA Emilia 2010-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
130 LALEWICZ Nina 2008-03-27 WKS Wawel Kraków MLP
131 LASECKA Kinga 2008-05-04 KSLZS Kruszwica KPO
132 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
133 LESZCZYŃSKA Oliwia 2009-10-26 MKS-MOSM Bytom SLK
134 LICHNOWSKA Zuzanna 2009-06-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
135 LIGENZA Michalina 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
136 LIGOCKA Wiktoria 2009-11-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
137 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
138 LITKE Olga 2008-03-22 PLKS Gwda Piła WLP
139 LURKA Oliwia 2008-09-21 RMKS Rybnik SLK
140 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
141 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
142 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
143 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
144 ŁUPIŃSKA Gaja 2006-10-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
145 MACHEJ Emilia 2009-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
146 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
147 MADEJ Zuzanna 2004-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
148 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
149 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
150 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity WMZ
151 MAŁYSZEK Maja 2008-07-31 TS AKS Chorzów SLK
152 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
153 MARSZAŁEK Milena 2009-03-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
154 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
156 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
157 MA¦LANKA Lena 2008-11-24 GKS Piast Gliwice SLK
158 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS ŁódĽ LDZ
159 MAZIK Antonina 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
160 MELNYK Mariia 2009-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
161 METLAK Martyna 2006-06-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
162 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
163 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
164 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 MŁYNARCZYK Amelia 2011-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
168 MOJ Martyna 2006-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
169 MOLENDA Zuzanna 2008-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
170 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
171 MORAWSKA Emilia 2010-10-25 SKS Kusy Kraków MLP
172 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
173 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
174 NIECKARZ Zuzanna 2008-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
175 NIEZGODA Iga 2009-09-09 LUKS Boguszyce LDZ
176 NOGAJ Bianka 2008-08-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
177 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
178 NOWAK Natalia 2009-12-29 WKS Wawel Kraków MLP
179 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
180 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
181 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
182 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
183 OPOLONCHIK Daria 2002-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
185 PAŁKOWSKA Aleksandra 2007-02-04 MKS Sambor Tczew POM
186 PASIERBEK Zofia 2009-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
187 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
188 PAWLIK Oliwia 2008-01-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
189 PERNA Alicja 2009-07-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
190 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
191 PIˇTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
192 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
193 PIKOŃ Sara 2008-11-17 MKS Tempo Kęty MLP
194 PIOTROWSKA Zofia 2008-10-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
195 PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
196 PODKULSKA Eliza 2006-05-30 KS Victoria Trzebinia MLP
197 PODOLSKA Maria 2008-03-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
198 POTOCZNY Hanna 2008-06-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
199 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
200 PRZˇDKA Kinga 2009-02-16 LKS Pszczyna SLK
201 PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
202 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
203 PSKIET Zuzanna 2010-06-16 DKS Powi¶le Dzierzgoń POM
204 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
205 PYTEL Joanna 2008-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
206 RAMA Pola 2008-03-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
207 RˇCZKA Weronika 2009-05-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
208 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
209 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
210 ROCZNIAK Zofia 2007-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
211 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
212 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 ROMANIAK Faustyna 2010-12-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
214 ROMANIAK Izabela 2008-02-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
215 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
216 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
217 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
218 RYCZKO Wirginia 2009-10-18 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
219 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
220 RYSZKA Wiktoria 2008-10-06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
221 RYT Zuzanna 2009-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
222 SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 KSLZS Kruszwica KPO
223 SIPURZYŃSKA Lena 2011-06-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
224 SKLORZ Sandra 2007-01-10 LKS Victoria Olesno OPL
225 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
226 SKOP Rozalia 2008-12-11 GKS Piast Gliwice SLK
227 SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
228 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
229 SŁOWIŃSKA Maja 2010-01-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
230 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
231 SO¦NIERZ Hanna 2008-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
232 SÓWKA Milena 2008-12-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
233 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
234 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
235 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
236 STEC Hanna 2008-03-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
237 STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 MKL Szczecin ZPO
238 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
239 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
240 SUKIENNIK Malwina 2009-03-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
241 SZARATA Maja 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
242 SZCZEPAŃSKA Emilia 2008-12-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
243 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów LBU
244 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
245 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
246 ¦CIBORSKI Marta 2008-10-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
247 ¦LIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
248 ¦LUSAREK Agnieszka 2003-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
249 ¦MIETANA Martyna 2008-12-09 MOSM Tychy SLK
250 ¦WIDERSKA Kinga 2008-05-27 UKS Czwórka Żory SLK
251 ¦WIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
252 ¦WIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS ŁódĽ LDZ
253 TABORSKA Oliwia 2008-09-30 MCKiS Jaworzno SLK
254 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
255 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
256 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
257 TOMCZYK Natalia 2008-04-22 KS Podlasie Białystok POD
258 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
259 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
260 TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
261 TRYBA Oliwia 2008-11-17 PLKS Gwda Piła WLP
262 TUCKA Emilia 2009-12-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
263 TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
265 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
267 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
268 WAŻNY Maria 2008-09-09 UKS Otrębusy MAZ
269 WEIGEL Karolina 2009-03-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
270 WELET Maria 2005-10-10 LKS Pogórze Skoczów SLK
271 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 WIEJA Klaudia 2008-05-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
273 WIEJA Roksana 2008-12-04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
274 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
275 WI¦NIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
276 WI¦NIOWSKA Lena 2008-10-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
277 WITKOWSKA Barbara 2007-03-04 BKS Bydgoszcz KPO
278 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
279 WOJTERA Marta 2008-07-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
280 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 AZS ŁódĽ LDZ
281 WO¬NIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
282 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
283 WRONA Jagoda 2008-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
284 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
285 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
286 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
287 ZAJˇC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
288 ZALESIAK Antonina 2008-11-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
289 ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 MKS-MOSM Bytom SLK
290 ZAWADA Patrycja 2009-06-19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
291 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
292 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
293 ZICHLARZ Zofia 2010-02-02 UKS Diament Godów SLK
294 ZIEMBA Oliwia 2010-02-06 KS AZS AWF Kraków MLP
295 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
296 ZIOBRO Anna 2008-06-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
297 ZIÓŁKOWSKA Maja 2008-07-03 UKS 20 Poznań WLP
298 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
299 ŻOCHOWSKA Bianka 2008-11-08 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
300 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
301 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
302 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2697942256927sekund