WILK Bartłomiej
2007-06-05
MOSM Tychy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 ANDRZEJEWSKI Kacper 2008-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
3 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
4 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
5 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
6 BERE¬NICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
7 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
8 BIGAJ Dawid 2007-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
10 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
11 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
12 BOJDA Arkadiusz 2007-05-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
13 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
14 BRY¦ Bartłomiej 2006-07-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
15 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
16 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
17 CHUDERSKI Adrian 2007-06-13 MCKiS Jaworzno SLK
18 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
20 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
22 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
23 DRYNDA Bartosz 2007-11-20 UKS Kusy Bukowno MLP
24 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
25 DYKSZAK Tymon 2009-12-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 DZIECIˇTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
27 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
28 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
29 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
30 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
31 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
32 GAMBUSZ Olaf 2005-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
33 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
34 GRABARZ Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
35 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
36 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
37 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
38 HARATYK Błażej 2004-07-28 MKS Ustroń SLK
39 HEBA Oskar 2007-06-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
42 JEŻEWSKI Filip 2007-10-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
43 JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
44 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
45 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
46 KANTYKA Kacper 2007-07-10 LKS Brzezina Osiek MLP
47 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
48 KLECZYK Szymon 2007-03-26 UKS Czempion Bełchatów LDZ
49 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
50 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
52 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
53 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
54 KUBICZEK Filip 2007-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
55 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
56 KUBLA Michał 2008-04-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
58 KULA Kacper 2006-09-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
59 KULESZA Łukasz 1985-07-06 TL ROW Rybnik SLK
60 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
61 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
62 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
63 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
64 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
65 LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 MKP My¶libórz ZPO
66 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
67 LUBOŃ Szymon 2008-08-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
68 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
69 MACHNIK Szymon 2007-08-17 TS AKS Chorzów SLK
70 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
71 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
72 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
73 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
75 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
76 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
77 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
78 MAZUR Maciej 2007-11-20 MOSM Tychy SLK
79 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
80 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
81 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
82 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
83 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 UKS Brenna Górki SLK
84 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
85 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
86 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
87 OWSIONKA Jacek 2007-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
88 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
91 PA¦ Tomasz 2007-07-10 MOSM Tychy SLK
92 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18 ULKS Lipinki MLP
94 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
95 PIETRZYK Konrad 2007-04-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 PIÓRKOWSKI Jakub 2007-04-13 UKS Lider Siercza MLP
97 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
98 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
99 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 PRZˇDKA Robert 2006-01-01 LKS Pszczyna SLK
101 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
102 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
103 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
105 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
106 RY¦ Marcin 2007-10-18 TL ROW Rybnik SLK
107 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
109 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks ¦widwin ZPO
110 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
111 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
112 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
114 STASIAK Wojciech 2008-09-13 UKS Trójka Mikołów SLK
115 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
116 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
117 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
118 SZELˇG Mikołaj 2007-01-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
120 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
121 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
123 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
124 TALIK Piotr 2008-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
125 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
127 WAMBUI Denzel 2005-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
129 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
130 WICHROWSKI Leon 2006-05-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
132 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
133 WÓJCIAK Kamil Sebastian 2004-02-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
134 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
136 ZAJˇC Bartosz 1993-02-12 Krakowska Akademia Lekkoatletyki MLP
137 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
138 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
139 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
140 ZIOBROWSKI Michał 2007-04-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
141 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.5526180267334sekund