ABRAMEK Maciej
2009-05-25
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMIK Ignacy
2009-12-24
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻKIEWICZ Maciej
2009-07-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJAK Sebastian
2011-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGIŃSKI Oliwier
2009-05-31
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALAWEJDER Sebastian
2010-11-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANASZEK Karol
2007-11-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRACHANIEC Sebastian
2010-08-05
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRÓG Michał
2010-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRÓZDA Szymon
2010-09-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRYŁA Kajetan
2010-11-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUGAJ Michał
2010-12-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BULIK Borys
2010-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BURATYŃSKI Artur
2010-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CEPIGA Jakub
2006-06-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CYGAN Kacper
2009-08-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZARNECKI Jakub
2012-06-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZOCHÓR Łukasz
2009-05-08
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ĆWIERTNIA Kacper
2010-09-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ĆWIKŁO Szymon
2009-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DANILUK Kamil
2008-05-20
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DOLEZY Kuba
2010-09-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOPIERAŁA Adam
2010-12-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DRONSZCZYK Stanisław
2010-08-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DZIUBEK Patryk
2009-07-15
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FARNAUS Eryk
2008-08-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FEDORENKO Yaroslav
2009-02-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FIREK Grzegorz
2008-09-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAGULEWICZ Maciej
2008-04-15
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAŁĘZA Kajetan
2011-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GUGUŁA Radosław
2008-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GUZIK Rafał
2008-01-16
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
HALUCH Wiktor
2009-02-09
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HAŁATEK Filip
2010-01-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HETMANIOK Karol
2012-05-28
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JASICA Krzysztof
2009-06-09
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JASIŃSKI Szymon
2008-12-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JURGA Maciej
2008-02-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KADZIMIERZ Alex
2010-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KAPOL Marcin
2010-06-05
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KHOMA Oleksandr
2008-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOŁAŚ Michał
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOŁODZIEJ Wojciech
2009-03-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KONIECZNY Mateusz
2009-03-30
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KORBANEK Filip
2009-07-06
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOZIŃSKI Paweł
2010-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRYCA Kacper
2009-02-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRZYWORĄCZKA Tomasz
2010-02-02
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KURIANOWICZ Wiktor
2010-05-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUTYBA Kacper
2010-03-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LELONEK Jakub
2011-03-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LEŚNIAK Tomasz
2010-07-15
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LIPSKI Franciszek
2009-06-21
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MACHNIK Michał
2009-04-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAREK Karol
2009-01-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MATRAS Jakub
2008-07-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MAZUR Jakub
2008-06-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MAZUR Mateusz
2010-01-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MUCHA Michał
2008-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
NEHREBETSKY Mykyta
2009-04-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NĘCKA Sebastian
2008-03-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
OBROK Ignacy
2010-11-25
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
OGÓREK Jakub
2010-05-03
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
OKOLUS Maks
2010-01-05
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
OŁOWNIA Mikołaj
2009-03-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
OŚRÓDKA Karol
2009-05-07
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PACHACZ Adam
2014-09-16
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PACHOLSKI Michał
2009-01-19
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PATRZYK Arkadiusz
2009-02-24
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PITUCH Aleksander
2009-01-24
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PIWOWARCZYK Filip
2009-11-14
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PŁONKA Szymon
2010-05-22
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
POTOCZNY Filip
2010-02-21
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PROKOP Alan
2011-08-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PSICA Bartosz
2010-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PULCHNY Mateusz
2010-01-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RAKOCZY Karol
2009-01-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RAMS Bartosz
2008-11-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
REC Grzegorz
2008-03-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
REIZER Samuel
2010-09-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ROSSA Szymon
2010-02-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ROZPĘDZIK Mateusz
2009-04-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ROŻEK Mateusz
2009-04-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RUSIN Marcin
2008-07-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RZĄDKOWSKI Adam
2008-11-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SANECKI Tomasz
2009-08-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SIUTA Borys
2010-06-23
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SKIMINA Oskar
2007-05-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SKOCZYLAS Mateusz
2009-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SKRZYPEK Wiktor
2008-01-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SŁOŃSKI Mikołaj
2010-11-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SOJKA Karol
2010-04-30
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SPOREK Patryk
2008-12-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
STANISZEWSKI Krystian
2007-05-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
STĘPIEŃ Bartłomiej
2009-08-13
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZCZERBA Adam
2010-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SZCZUREK Mateusz
2009-09-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SZEWCZYK Igor
2010-08-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SZKOTAK Wojciech
2011-06-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŚLIWA Eryk
2009-12-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŚLUSARCZYK Szymon
2010-10-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŚWIĘTACH Michał
2008-08-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
TEREMBUŁA Maciej
2007-05-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
TRANTAN Kacper
2009-03-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
TRANTAN Karol
2010-07-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
TRZOP Jonatan
2010-08-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
TYC Maciej
2011-11-16
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WCISŁO Karol
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WCISŁO Wojciech
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WILUSZ Bartłomiej
2007-04-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WINKLER Adam
2010-01-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WŁODARCZYK Nikodem
2006-04-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WNĘK Dawid
2010-03-06
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WOJACZEK Tymoteusz
2010-01-24
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WOJDYŁO Mateusz
2009-08-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WOŁOWIEC Grzegorz
2008-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WÓJCICKI Sebastian
2009-07-26
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WÓJCIK Wojciech
2010-05-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ZABROCKI Kuba
2009-01-25
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ZAWADZKI Mikołaj
2010-09-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZĄBCZYK Paweł
2010-12-16
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZEMLA Mateusz
2010-10-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ZIELEŃ Szymon
2009-08-24
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ZIĘBA Maciej
2009-09-23
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ZŁOCHOWSKI Kacper
2011-06-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik