KEMPSKI Filip
2002-09-12
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
2 AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
4 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
6 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
7 BLEJA Jacek 1999-01-25 SKLA Sopot POM
8 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 CHRAPEK Antoni 2012-05-02 MKS Ustroń SLK
18 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
19 CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 UKS Olimp Mazańcowice SLK
20 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
21 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
22 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
23 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
24 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
25 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
26 GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
29 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
31 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
32 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
33 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
34 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
36 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
37 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
39 KOLLAR Alessandro 2000-12-28 WKS Flota Gdynia POM
40 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
42 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
43 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
44 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
45 KUBALA Mikołaj 2011-06-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
46 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
47 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
48 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
49 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
51 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
52 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
53 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
54 MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
55 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
56 MĘŻYŃSKI Igor 2005-05-30 UKS Olimp Mazańcowice SLK
57 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
58 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
59 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
60 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
61 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
62 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
63 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
64 NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 MKS MOS Wrocław DOL
65 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
66 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
67 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
68 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
69 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
71 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
76 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
77 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
78 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
79 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
80 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
81 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
82 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
83 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
85 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
86 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
87 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
89 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
90 STOLC Mikołaj 2002-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
92 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
94 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
96 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
97 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
98 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
99 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
100 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
103 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
104 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
105 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
106 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
107 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35570812225342sekund