ĆWIKŁA Hubert
2002-01-08
LKS Znicz Biłgoraj
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ALBRECHT Norbert 2001-10-09 KS Agros Zamość LBE
5 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
6 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
7 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
9 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
11 BAGIŃSKI Wiktor 2003-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
12 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
13 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
14 BARON Kamil 1997-05-15 LKS Victoria Olesno OPL
15 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
16 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BELMAS Paweł 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
18 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
19 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
20 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
21 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
23 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
24 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
25 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
26 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
28 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
29 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
31 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
32 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
33 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
36 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
38 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
39 CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
40 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
41 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
42 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
43 CZĘŚCIK Przemysław 2007-02-20 KS Agros Zamość LBE
44 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
45 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
46 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
48 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
49 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
50 DĄDELA Antoni 1952-03-27 LKS Victoria Olesno OPL
51 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
52 DIETRICH Dominik 2001-01-01 GP Pruchnik PDK
53 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
54 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 DOMIN Karol 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
57 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
58 DYDUCH Damian 1988-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
60 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
61 FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 LKS Resovia Rzeszów PDK
62 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
63 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
64 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
66 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
67 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
68 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
69 GAWRON Janusz 1992-12-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
70 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
71 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
72 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
73 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
74 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
75 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
76 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
77 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
78 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
79 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
80 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
81 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
82 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
83 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
84 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
85 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
86 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
87 GUZIK Paweł 1980-08-30 KKB MOSiR Krosno PDK
88 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
89 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
90 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
91 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
92 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
93 HONSKYI Oleksandr 2001-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
94 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
95 INGLOT Michał 2003-06-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
97 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
98 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 JANUSZ Tomasz 1993-08-07 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
100 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
101 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
102 JASIAK Kacper 2002-04-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
103 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
104 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
105 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
106 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
107 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
108 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
110 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
111 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
112 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
114 KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
115 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
117 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
118 KLACZKOWSKI Borys 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
120 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
121 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
122 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
123 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
124 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
125 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
126 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
127 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
128 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
129 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
130 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
131 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
132 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
133 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
134 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
135 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
136 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
138 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
139 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
140 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
141 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
142 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
143 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
144 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
146 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 KUŁAK Kacper 2006-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
149 KUSTER Sylwester 1985-08-23 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
150 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
151 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
152 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
153 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
155 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
156 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
157 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 LUPA Piotr 1987-11-17 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
159 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
160 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
161 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
162 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
163 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
164 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
165 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
166 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
167 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
168 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
170 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
171 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
172 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
173 MADZIAR Wiktor 2001-09-06 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
174 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
175 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
176 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
177 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
178 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
179 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
180 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
181 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
184 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
185 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
186 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
189 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
190 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
191 MISZTAL Kacper 2003-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
192 MORDAKA Mateusz 2001-10-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
193 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
194 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
195 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
196 MYTYCH Mateusz 2001-09-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
197 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
198 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
199 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
200 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
201 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
202 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
203 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
204 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 OLEJARSKI Oskar 2001-02-27 LUKS Burza Rogi PDK
206 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
207 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
208 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
209 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
210 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
211 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
212 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
213 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
214 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
215 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
216 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
217 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
218 PIEŃKOWSKI Michał 2004-04-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
219 PIĘTAK Dominik 2002-02-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
220 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
221 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
222 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
223 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
224 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
225 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
226 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
227 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
228 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
229 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
231 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
232 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
233 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
234 PYDA Jakub 2001-03-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
235 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
236 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
237 RASZEJA Filip 2002-05-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
240 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
241 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
242 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
243 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
244 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
245 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
246 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
247 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
248 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
249 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
250 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
251 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
252 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
253 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
254 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
255 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
256 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
257 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
258 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
259 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
261 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
263 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
264 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
265 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
266 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
267 SMYKOWSKI Przemysław 1996-12-03 KL Lumel Zielona Góra LBU
268 SOBAS Jacek 1985-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
269 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
270 SOBOLEWSKI Wiktor 2009-03-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
271 SOCHA Jakub 2001-08-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
272 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
273 STAŃKO Krystian 1991-08-30 OKL Oborniki WLP
274 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
275 STEĆ Oliwier 2006-07-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
277 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
278 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
279 SULOWSKI Wojciech 2007-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
280 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
281 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
282 SZRAMA Dariusz 1979-05-25 OKL Oborniki WLP
283 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
284 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
285 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
286 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
287 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
288 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
289 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
290 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
291 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
292 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
293 TOMALAK Piotr 2001-03-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
294 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
295 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
296 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
297 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
298 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
299 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
300 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
301 WARYCH Jan 2004-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
302 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
303 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
304 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
305 WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 KS Agros Zamość LBE
306 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
307 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
308 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
309 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
310 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
311 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
313 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
314 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
315 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
316 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
317 WÓDKA Jakub 2003-11-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
318 WÓJCIK Adam 2007-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
319 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
320 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
321 WZIĄTEK Karol 2004-10-29 AZS UMCS Lublin LBE
322 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
323 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
324 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
325 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
326 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
327 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
328 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
329 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
330 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
331 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
332 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
333 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28402209281921sekund