KLESZNO Maja
2006-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZAK Jagna 2009-03-09 NKS Start Namysłów OPL
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
5 ALEKSIUŃ Tamara 2006-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
8 BACH Oliwia 2004-07-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
10 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
12 BARSZCZEWSKA Nikola 2004-11-09 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
13 BARTKOWIAK Amelia 2010-04-07 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
14 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
15 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
16 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
17 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
18 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
19 BIEDA Beata 2007-01-22 UMLKS START Wieruszów LDZ
20 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
22 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
23 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
25 BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
26 BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
27 BOGUNIEWICZ Martyna 2004-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
28 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
29 BOROWIEC Natalia 2004-04-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
30 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
32 BRONOWICKA Wiktoria 2010-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
33 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
34 BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
35 BUCZNA Wiktoria 2007-03-28 UKS-MOS Opole OPL
36 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
37 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
38 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 NKS Start Namysłów OPL
40 BUSZKA Natalia 2006-12-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 CATOVIC Stella 2010-03-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
42 CEBULA Julia 2009-01-17 NKS Start Namysłów OPL
43 CHARUKIEWICZ Maja 2009-04-08 UKS-MOS Opole OPL
44 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
45 CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 LUKS Namysłów OPL
46 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
47 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
48 CHYRA Kornelia 2007-11-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
49 CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 CICHOŃ Julianna 2005-02-26 LUKS Podium Kup OPL
51 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
53 CIECIERSKA Emilia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
54 CIELEŃ Aleksandra 2007-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
55 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
56 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
57 CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
58 CISZEK Katarzyna 2006-07-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
59 CIUNEK Hanna 2009-11-25 NKS Start Namysłów OPL
60 CIUPRYK Julia 2008-01-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
61 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
62 CZAJKA Maja 2006-01-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
63 CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 LUKS Namysłów OPL
64 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
65 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
66 CZUBALA Maria 2008-12-14 LKS Ziębice DOL
67 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
68 CZUŻ Alicja 2003-08-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
69 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
71 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów OPL
72 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
73 DĘDYS Paulina 2009-02-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
74 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
75 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
76 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
77 DOMANIECKA Zofia 2004-11-17 MLKS Sokół Lubin DOL
78 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
79 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
80 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
81 DOROBISZ Lena 2007-05-09 LKS Orzeł Namysłów OPL
82 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
84 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
85 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
86 DUL Małgorzata 2007-08-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
87 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
88 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
89 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
90 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
91 DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
92 DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
93 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
94 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
95 FITAS Oliwia 2010-10-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
96 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
97 FRONIEWSKA Kornelia 2006-01-01 LUKS Podium Kup OPL
98 FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 LUKS Namysłów OPL
99 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
100 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
101 GAĆ Maja 2009-03-12 RKS Łódź LDZ
102 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
103 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
104 GALA Julia 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
105 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
106 GALUSIŃSKA Gabriela 2009-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
107 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
108 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
109 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
110 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
111 GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
112 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
113 GIBAS Wiktoria 2007-06-04 UKS Orzełki Warszawa MAZ
114 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 GIZA Antonia 2009-09-22 LUKS Podium Kup OPL
116 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
118 GŁUCHY Martyna 2007-03-20 LUKS Podium Kup OPL
119 GOLEC Michalina 2007-01-19 LUKS Namysłów OPL
120 GONDEK Hanna 2011-03-03 MKS Siechnice DOL
121 GORA Zuzanna 2007-04-05 LUKS Podium Kup OPL
122 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
123 GOŚCINIECKA Maria 2007-01-15 MKS MOS Wrocław DOL
124 GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 UKS Orzełki Warszawa MAZ
125 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
126 GRABOWSKA Natalia 2011-12-24 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
127 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
128 GRAJ Martyna 2009-01-28 MUKS Gim 2 Nysa OPL
129 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 GROBEL Adrianna 2006-06-30 LUKS Gomunice LDZ
131 GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
132 GRYC Karolina 2003-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
133 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
134 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
135 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
136 HASNY Agata 2006-09-12 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
137 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
138 HOROWSKA Iga 2008-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
139 HUBICA Barbara 2010-07-16 GKS Start Długołęka DOL
140 HYLA Julia 2007-03-15 LUKS Podium Kup OPL
141 HYRA Nikola 2006-05-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
142 ISKIERKA Maria 2006-07-26 LUKS Podium Kup OPL
143 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
144 JACULA Wiktoria 2005-07-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
145 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
146 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
147 JAKUBIAK Zofia 2010-10-25 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
148 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
149 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
150 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
151 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
152 JAROS Paulina 2007-03-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
153 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
154 JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 UKS Orzełki Warszawa MAZ
155 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
157 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków MLP
158 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
160 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań WLP
161 JOCHER Julia 2008-02-13 LKS Zarzewie Prudnik OPL
162 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
163 JÓŹWIAK Zofia 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 JURCZAK Maja 2001-03-21 MKS MOS Wrocław DOL
166 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
167 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
169 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
170 KACZOR Honorata 2006-01-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
171 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
172 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
173 KAMIENIK Hanna 2007-04-27 UKS-MOS Opole OPL
174 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
175 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
176 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
177 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
178 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
180 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
181 KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
182 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
183 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
184 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
185 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
186 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
187 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
188 KLIMEK Paulina 2007-07-08 UKS-MOS Opole OPL
189 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
190 KŁOSOWSKA Klaudia 2006-03-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
191 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
192 KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
193 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
194 KOCAŃDA Aleksandra 2008-12-28 NKS Start Namysłów OPL
195 KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 KS Victoria Trzebinia MLP
196 KOCIAK Liliana 2006-08-14 UKS Lisy Zgierz LDZ
197 KOCUBA Julia 2006-02-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
198 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
199 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
200 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
201 KOLSZYCKA Hanna 2009-11-19 LUKS Podium Kup OPL
202 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL Optima Radom MAZ
203 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
204 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
205 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
206 KORCZAK Weronika 2007-05-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
207 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
208 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
209 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
210 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
211 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
212 KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
213 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
214 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 SKLA Sopot POM
216 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
217 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
219 KRYSIAK Zofia 2011-07-20 WLKS Wrocław DOL
220 KRZEMPEK Julia 2007-12-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
221 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
222 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
224 KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
225 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
227 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
228 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
229 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
231 KUZAK Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
232 KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
233 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
234 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
235 KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
236 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków MLP
237 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
238 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
239 LASATOWICZ Maja 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
240 LECH Kornelia 2007-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
241 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
242 LEWANDOWSKA Weronika 2008-11-26 NKS Start Namysłów OPL
243 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
244 LIPOWIECKA Barbara 2004-12-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
245 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
246 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
247 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
248 ŁASTAWSKA Aleksandra 2007-10-30 LUKS Namysłów OPL
249 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
250 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
251 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
252 MACH Zofia 2008-01-23 UKS-MOS Opole OPL
253 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
254 MAJ Joanna 2005-08-14 LUKS Namysłów OPL
255 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
256 MAJERSKA Maja 2007-01-10 UKS-MOS Opole OPL
257 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
258 MAKOHON Wiktoria 2006-07-02 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
259 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
260 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
261 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
262 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
263 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
264 MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 MKS Iskra Pszczyna SLK
265 MAŃKA Hanna 2005-07-22 UKS-MOS Opole OPL
266 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
267 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
268 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
269 MAREK Joanna 2008-02-04 LUKS Namysłów OPL
270 MARYNIAK Amelia 2009-01-28 NKS Start Namysłów OPL
271 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 MATYSEK Oliwia 2006-01-06 LUKS Podium Kup OPL
273 MAZUR Zuzanna 2004-02-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
275 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
276 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
277 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
278 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
279 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
280 MILEWSKA Milena 2011-01-12 MKS Siechnice DOL
281 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
282 MIZGAŁA Nela 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
283 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
284 MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
285 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
286 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
287 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
288 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
289 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
290 NALEPA Maja 2009-09-27 UKS-MOS Opole OPL
291 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
292 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
293 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
294 NIZIOŁEK Łucja 2006-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
295 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
296 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
297 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
298 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
299 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 NOWAK Nikola 2009-09-15 NKS Start Namysłów OPL
301 NOWICKA Ewa 2006-06-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
302 NOWICKA Hanna 2011-02-11 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
303 OBIELSKA Marta 2011-01-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
304 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
305 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
306 OGRODNIK Alicja 2007-09-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
307 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
308 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
309 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
310 OPAS Milena 2008-09-17 NKS Start Namysłów OPL
311 OSTROWSKA Anastazja 2006-03-04 UKS-MOS Opole OPL
312 OWCZARZAK Helena 2006-08-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
313 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
314 PACAN Małgorzata 2007-02-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
315 PACEK Rozalia 2015-04-24 UKS MTE Milanówek MAZ
316 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
317 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
318 PALKA Agata 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
319 PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 MKLA Łęczyca LDZ
320 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
321 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
322 PASEK Jagoda 2009-08-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
323 PASIAR Milena 2008-11-19 NKS Start Namysłów OPL
324 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
325 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
326 PATEK Alicja 2012-06-13 UKS Czempion Bełchatów LDZ
327 PATEROK Julia 2003-05-28 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
328 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
329 PĘCIAK Karolina 2007-10-28 UKS-MOS Opole OPL
330 PĘKALA Aleksandra 2006-04-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
331 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
332 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
333 PIEKORZ Milena 2006-05-04 LUKS Podium Kup OPL
334 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
335 PIETRUSIAK Marlena 2009-04-08 LUKS Namysłów OPL
336 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
337 PIETRZYK Sandra 2002-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
338 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
339 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
340 PŁUSKA Sandra 2008-05-21 UMLKS START Wieruszów LDZ
341 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
342 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
343 POLAK Martyna 2007-03-25 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
344 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
345 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
346 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
347 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin KPO
348 PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
349 PRUŚ Amelia 2007-09-03 LKS Orzeł Namysłów OPL
350 PRZYWARA Oliwia 2009-07-08 LUKS Podium Kup OPL
351 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
352 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
353 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
354 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
355 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
356 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
357 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
358 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
359 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
360 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
361 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
362 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
363 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
364 ROLSKA Helena 2004-08-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
365 ROSKOSZ Katarzyna 2009-07-19 LUKS Podium Kup OPL
366 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
367 RUDKO Nina 2011-01-10 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
368 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
369 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
370 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
371 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
372 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
373 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
374 RYŚ Magdalena 2005-01-12 MLKS Sokół Lubin DOL
375 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
376 SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
377 SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 MLKS Sokół Lubin DOL
378 SEREMAK Sandra 2004-07-21 MLKS Agros Żary LBU
379 SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
380 SIEPAK Julia 2008-08-13 MLKS Sokół Lubin DOL
381 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
382 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
383 SINICKA Amelia 2007-02-26 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
384 SIWY Anna 2007-08-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
385 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
386 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
387 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
388 SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
389 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
390 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
391 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
392 SŁOWIK Anna 2006-07-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
393 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
394 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
395 SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 AZS Łódź LDZ
396 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
397 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
398 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
399 SOVVA Valeriia 2012-03-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
400 SOWULA Kinga 2005-04-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
401 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
402 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
403 STASZCZYSZYN Hanna 2010-05-05 NKS Start Namysłów OPL
404 STASZEWSKA Iga 2014-02-27 UKS Czempion Bełchatów LDZ
405 STASZEWSKA Tola 2012-03-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
406 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
407 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
408 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
409 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
410 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
411 STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 TL ROW Rybnik SLK
412 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
413 STODOLNIK Wiktoria 2006-05-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
414 STRYKHAR Anna 2004-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
415 STUBIŃSKA Michalina 2015-04-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
416 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
417 SUŁKOWSKA Weronika 2008-10-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
418 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
419 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
420 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
421 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
422 SZCZEŚNIAK Maria 2005-08-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
423 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
424 SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
425 SZEWCZUK Laura 2009-05-10 NKS Start Namysłów OPL
426 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
427 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
428 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
429 SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 KS Wejher Wejherowo POM
430 SZTUKA Michalina 2005-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
431 SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
432 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
433 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
434 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
435 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
436 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
437 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
438 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
439 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
440 ŚLUSARCZYK Julia 2007-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
441 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
442 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
443 ŚPIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
444 ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 LUKS Boguszyce LDZ
445 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
446 ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
447 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
448 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
449 ŚWITAŁA Wanessa 2007-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
450 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
451 TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
452 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
453 TROJAN Alicja 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
454 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
455 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
456 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
457 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
458 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
459 UZNAŃSKA Julia 2007-04-14 UKS-MOS Opole OPL
460 WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
461 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
462 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
463 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
464 WASELA Dominika 2007-02-01 TL ROW Rybnik SLK
465 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
466 WERESZCZYŃSKA Aleksandra 2010-05-27 LUKS Namysłów OPL
467 WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 LUKS Podium Kup OPL
468 WĘCKOWSKA Emilia 2009-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
469 WIKTOROWSKA Anna 2006-10-19 UKS-MOS Opole OPL
470 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
471 WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
472 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2012-01-19 MKL Toruń KPO
473 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
474 WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
475 WOJTAKOWSKA Hanna 2008-04-17 NKS Start Namysłów OPL
476 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
477 WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
478 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
479 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
480 WOLF Amelia 2007-02-21 LUKS Namysłów OPL
481 WONTOROWSKA Małgorzata 1980-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
482 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
483 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
484 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
485 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
486 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
487 WYSOCKA Laura 2007-07-27 LUKS Namysłów OPL
488 WYWIÓRSKA Oliwia 2005-04-26 LUKS Namysłów OPL
489 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
490 ZACHŁÓD Zuzanna 2008-09-10 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
491 ZAGAJEWSKA Jessica 2007-05-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
492 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
493 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
494 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
495 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
496 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
497 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
498 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
499 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
500 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
501 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
502 ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 MKS Piast Głogów DOL
503 ZUBEK Emilia 2006-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
504 ZUTER Małgorzata 2010-05-09 MUKS Szok Bojanowo WLP
505 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
506 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
507 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.64610505104065sekund