BAJKOWSKA Justyna
2002-08-13
MKS Żak Biała Podlaska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROŻEK Izabella 2003-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
2 ANDRUKIEWICZ Oliwia 2004-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
3 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
4 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
8 BELNIAK Aleksandra 2009-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
9 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
10 BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 LUKS Start Nakło KPO
11 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
12 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
13 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 UKS 48 Warszawa MAZ
16 BOCZKAN Oliwia 2007-09-26 KS Agros Zamość LBE
17 BOGUCKA Iza 2003-09-01 RLTL ZTE Radom MAZ
18 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
19 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
21 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
22 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
23 CEKAŁA Dominika 2004-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 CHALIMONIUK Monika 2006-02-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
25 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
26 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 CHROBOT Lena 2010-07-31 MKL Chełm LBE
28 CHUSTECKA Magdalena 2010-10-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
30 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
31 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
32 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
33 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
34 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
36 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
37 CZERWONKA Aneta 2003-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
38 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
39 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
40 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
42 DERLIKIEWICZ Beata 2004-03-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
43 DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 KS Prefbet-Sonarol POD
44 DOWHUN Żaneta 2002-07-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
45 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
46 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
47 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
48 DUDEK Aleksandra 2002-07-07 MKS Agros Chełm LBE
49 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
51 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
52 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
53 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
54 FUCZEK Alexandra 2003-04-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
55 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
56 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
57 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
58 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GAŁAN Agata 2003-04-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
60 GĘBA Julia 2008-12-19 MKL Chełm LBE
61 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL GGG Radom MAZ
62 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
63 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
64 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
65 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
66 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
67 GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
69 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
70 GRUDZIŃSKA Michalina 2005-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
71 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
72 GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 AZS UMCS Lublin LBE
73 GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 MKS Agros Chełm LBE
75 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
76 GURBSKA Edyta 2006-02-10 LKS Osuchów MAZ
77 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
78 HACZKIEWICZ Magda 2006-11-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
79 HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
80 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
81 HASIAK Bianka 2008-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
82 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
83 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
84 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
85 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
86 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
87 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
88 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
89 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
91 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
92 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
93 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
94 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
95 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
96 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
98 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
99 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
100 KARCZ Agnieszka 1999-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
101 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
102 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
103 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
104 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
105 KLIN Dominika 2005-04-29 AZS UMCS Lublin LBE
106 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
108 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KOGUT Amelia 2008-12-17 MKL Chełm LBE
110 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
111 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
113 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
114 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
115 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
117 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
118 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
119 KOWALCZYK Oliwia 2005-03-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
120 KOWALIK Gabriela 2008-10-01 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
121 KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 MKL Jarocin WLP
122 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
123 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
124 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
125 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
128 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
130 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
131 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
132 KUNA Aleksandra 2008-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
133 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
134 KWAŚNIEWSKA Wiktoria 2005-04-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
135 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
136 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 KS AZS AWF Katowice SLK
137 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
138 LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 KS Agros Zamość LBE
139 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL GGG Radom MAZ
140 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
141 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
142 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
143 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
144 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
145 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 MAŁECKA Dominika 2008-02-27 LKS Osuchów MAZ
147 MAŁECKA Karina 2009-10-14 LKS Osuchów MAZ
148 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
149 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
150 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
151 MARCZAK Izabela 2005-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
152 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
153 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
154 MARZEC Maja 2006-05-13 Ducla Academy Warszawa MAZ
155 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
156 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
157 MATUSIAK Maria 2002-04-24 LUKS Orkan Września WLP
158 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
159 MIEDZIAK Natalia 2002-12-10 KS Agros Zamość LBE
160 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
161 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
162 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
163 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
164 MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
165 MISIEC Natalia 2003-10-15 MKS Agros Chełm LBE
166 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
167 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
168 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
169 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
170 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
171 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
172 NOWAK Oliwia 2006-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
173 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
174 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL Optima Radom MAZ
175 OLCHOWSKA Magdalena Urszula 2010-11-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
176 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
177 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
178 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
179 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
180 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
181 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
182 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
183 PAŚNIK Monika 2001-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
184 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
185 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
186 PENKOWSKA Vanessa 2007-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
188 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
189 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
191 PIETKIEWICZ Helena 2006-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
194 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
195 PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
196 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
197 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
198 PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
199 PRZYTUŁA Natalia 2009-09-19 LKS Znicz Biłgoraj LBE
200 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
201 PUCHALSKA Róża 2006-10-28 MKS Unia Hrubieszów LBE
202 PUŹNIAK Kamila 2008-01-07 LKS Znicz Biłgoraj LBE
203 RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
204 RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
205 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
206 RESIAK Kamila 2005-01-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
207 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
208 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
209 ROGUSKA Pola 2008-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
210 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
211 ROSA Julia 2002-02-12 SL GKS Olsza Olszyna DOL
212 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
213 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
214 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
215 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
216 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
217 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
218 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
219 SENDEREK Martyna 2008-06-11 LKS Znicz Biłgoraj LBE
220 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
221 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
222 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
223 SIEWIERSKA Milena 2008-09-13 KS Agros Zamość LBE
224 SKOWRONEK Anna 2004-02-12 KKL Kielce SWK
225 SKÓRA Sylwia 2001-08-28 KS Agros Zamość LBE
226 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
227 SKRZYŃSKA Karina 2002-09-23 KS Wisła Puławy LBE
228 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
229 SOCHA Weronika 2008-09-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
230 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
231 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
232 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
233 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
234 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
235 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
236 STĘPIEŃ Anna 2008-08-23 AZS UMCS Lublin LBE
237 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
238 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
239 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
240 STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 OŚ AZS Poznań WLP
241 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
242 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
243 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
244 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
245 SZLENDAK Martyna 2002-08-08 KS Agros Zamość LBE
246 SZPINDOWSKA Kaja 2006-06-01 MKS Agros Chełm LBE
247 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
248 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
249 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
250 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
251 SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
252 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
253 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
254 ŚWIĄTKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL GGG Radom MAZ
255 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
256 ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
257 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
258 TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 AZS UMCS Lublin LBE
259 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
260 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
261 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 AZS UMCS Lublin LBE
262 URBAN Aleksandra 2004-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
263 URBAN Weronika 2005-12-22 MKS Agros Chełm LBE
264 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
265 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
266 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
267 WELCZ Aleksandra 2003-02-26 KS Agros Zamość LBE
268 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
269 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
270 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
271 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
272 WIŚNIEWSKA Karina 2005-01-01 niest. Lublin LBE
273 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
274 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
275 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
276 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
277 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
278 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
279 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
280 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
281 WYSOCKA Agata 2006-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
282 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
283 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 ZAIATS Yelyzaveta 2006-06-23 MKS Inowrocław KPO
285 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
286 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
287 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
288 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
289 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
290 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
291 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.54406499862671sekund