BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
2 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
3 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
4 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
6 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
7 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
8 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL GGG Radom MAZ
9 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL GGG Radom MAZ
10 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
11 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
12 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
13 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
15 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
16 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
17 BOURAS Nikitas 2006-04-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 UKS Atos Woźnice WMZ
20 BRYL Fabian 2006-05-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
21 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
22 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
23 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
24 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
25 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 BUKOWSKI Mariusz 2007-03-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
27 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
28 BURZYŃSKI Mateusz 2007-01-04 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
29 CABAJ Kacper 2006-01-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
30 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
31 CIBOROWSKI Jakub 2007-02-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
32 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
33 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
34 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
35 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
36 CZAJKOWSKI Przemysław 2007-06-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
37 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
39 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
40 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
41 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
42 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
43 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
44 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
45 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
46 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 DĘBECKI Kacper 2002-09-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
48 DOBEK Paweł 1987-12-12 KS Sprintwarsaw MAZ
49 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
50 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
51 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
52 DOMASZEWSKI Jan 2006-12-22 UKS Falenica Warszawa MAZ
53 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
54 DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
55 DRUŻDŻEL Kamil 2006-11-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
57 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
58 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
60 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
61 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
62 FORMANIEWICZ Andrzej 1957-08-12 MKL Toruń KPO
63 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
65 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
66 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
67 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
68 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
69 GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
70 GENCER Mustafa 2001-02-05 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
71 GERBER Nikodem 2001-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
72 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
73 GŁADYSZ Adam 2007-11-08 UKS MTE Milanówek MAZ
74 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
76 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
77 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
78 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
79 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
80 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
81 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
83 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
85 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
87 GRODZICKI Marcel 2006-03-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
88 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
89 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
91 GULBIERZ Karol 2006-03-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
94 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
95 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
96 HRUZEWICZ Kubrat 2007-08-24 OKS Skra Warszawa MAZ
97 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
99 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
100 JANKOWSKI Kacper 2006-09-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
101 JANKOWSKI Stanisław 2007-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
102 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
103 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
104 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
106 JASTRZĘBSKI Jakub 2006-05-11 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
107 JASTRZĘBSKI Jakub 2005-02-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
108 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
109 KACZANOWSKI Błażej 2006-10-24 UKS Otrębusy MAZ
110 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
112 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
113 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
114 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
115 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 KARSKI Marcin 2008-11-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
117 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
118 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
119 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
120 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
121 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
122 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
124 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
125 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 KOMENDARSKI Sebastian 2007-02-15 MKS Pułtusk MAZ
127 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
128 KORYCKI Jakub 2002-10-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
129 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
130 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
131 KOSYL Alan 2007-07-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
132 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
133 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
134 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
136 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
139 KOZICKI Mikołaj 2004-09-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
140 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 KRAŚNIEWSKI Mikołaj 2007-06-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
142 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
143 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
144 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
145 KRUPNIEWSKI Łukasz 2006-02-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
146 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
147 KRZYŻANOWSKI Marek 2005-10-26 MKS Sambor Tczew POM
148 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
149 KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 KS Zawkrze Mława MAZ
150 KUKLA Jakub 2003-05-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
151 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
152 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
153 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
154 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
155 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
156 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
157 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
158 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
159 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
160 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
161 LISIAK Krzysztof 2006-12-24 UKS Rusiec MAZ
162 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
163 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbląg WMZ
164 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
165 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
166 ŁUCZAK Jakub 2006-08-07 UKS Rusiec MAZ
167 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
168 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
170 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
172 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
173 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
174 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
175 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
176 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
177 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
178 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
179 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
180 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
182 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL GGG Radom MAZ
183 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
184 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
185 MIKULSKI Piotr 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
186 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
187 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
188 MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 MUKS Płock MAZ
189 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
190 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL GGG Radom MAZ
191 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
192 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
193 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
194 MUSIAŁ Tymoteusz 2003-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
195 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
196 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
197 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
198 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
199 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
200 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
201 OLESZKOWICZ Jakub 2007-07-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
202 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
204 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
205 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
206 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
207 PAŃKO Filip 2007-08-08 KS Zawkrze Mława MAZ
208 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
209 PAWŁOWSKI Łukasz 1982-03-13 KS Sprintwarsaw MAZ
210 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
211 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
212 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
213 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
215 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
216 PILEWICZ Mikołaj 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
217 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko WMZ
218 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
219 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
220 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
221 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
222 PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
223 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
224 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
225 PRZEPIÓRKA Artur 2006-02-20 LKB im. Braci Petk Lębork POM
226 PRZYGODA Michał 2002-02-23 BKS Wataha Warszawa MAZ
227 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
228 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
229 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
230 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
231 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
232 RAKOWSKI Karol Marcin 2007-03-29 UKS Orzełki Warszawa MAZ
233 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
234 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 ROSIŃSKI Mateusz 2007-04-23 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
236 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
237 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
238 RUMIŃSKI Michał 2007-09-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
239 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
240 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
241 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
242 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
243 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
244 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
245 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
246 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
247 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
248 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
249 SELERSKI Jakub 2007-07-26 KM Aktywni Sochaczew MAZ
250 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
251 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
253 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
254 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
255 SŁOWIK Szymon 2007-12-20 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
256 SOBIERAJ Dawid 2007-04-27 MKS Pułtusk MAZ
257 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
258 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
259 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
260 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
261 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
262 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
263 STEĆ Oliwier 2006-07-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 STEMPEL Paweł 1987-08-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
265 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
266 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
267 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
269 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
270 STYPA Kacper 2005-11-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
271 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
272 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
273 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
274 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
275 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
276 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
277 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
278 SZCZECIŃSKI Maciej 2007-08-13 KS Zawkrze Mława MAZ
279 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
280 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
281 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
282 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
283 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
284 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
285 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
286 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
287 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
288 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
289 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
290 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
291 TOMCZAK Krzysztof 2001-06-09 OŚ AZS Poznań WLP
292 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
293 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
294 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
295 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
296 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
297 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
298 URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 UKS Melo Błonie MAZ
299 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
300 WASILCZYK Sebastian 2003-07-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
301 WAŚ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
302 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
303 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
304 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
305 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
306 WEJTKO Piotr 2006-09-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
307 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
308 WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 UKS Młodzik Warszawa MAZ
309 WILEŃSKI Jan 2007-02-03 UKS MTE Milanówek MAZ
310 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
311 WITKOWSKI Filip 2007-08-16 UKS Gepard Warszawa MAZ
312 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
313 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
314 WOJDA Mikołaj 2006-02-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
315 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
316 WOŹNIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
317 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
318 WÓJCIK Kacper 2006-09-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
319 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
320 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
321 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
322 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
323 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
324 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
325 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
326 ZAGAŃCZYK Bartłomiej 2007-07-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
327 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
328 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
329 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
330 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
331 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
332 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
333 ZBIEJCIK Bartosz 2007-01-03 UKS Herkules Sulejówek MAZ
334 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
335 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
336 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
337 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
338 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 2.2057309150696sekund