DOBROWOLSKI Marcel
2005-01-06
UKS Gepard Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZAK Ignacy
2006-09-28
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTOSIAK Sebastian
2006-07-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BABBAR Eashu
1993-08-11
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIK Jan
2004-01-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BADEŃSKI Bernard
2005-10-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANACH Piotr
2005-03-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARAŃCZYK Piotr
2004-05-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTECKI Maciej
2005-03-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASAJ Szymon
2004-02-18
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAUER Dominik
2004-02-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BEDNARCZYK Kacper
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BEDNARCZYK Maciej
2006-02-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEDNARSKI Dariusz
1954-04-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDRA Patryk
2004-03-06
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIERNAT Eryk
2006-11-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BŁASZCZYK Wojciech
2006-10-02
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOŃKOWSKI Wojciech
2006-01-30
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BORECKI Kasper
2005-03-25
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BRYL Fabian
2006-05-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BUCZKOWSKI Bartosz
2005-12-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BYCUL Jakub
2004-05-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CABAJ Kacper
2006-01-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHMIELEWSKI Kacper
2005-08-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIESZEWSKI Adam
2007-06-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZAPKOWICZ Paweł
2005-06-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZARNOCKI Piotr
2005-03-22
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZERWIŃSKI Piotr
2005-06-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZUBA Jakub
2004-05-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZYSZEWICZ Marcin
2005-03-27
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DANIELCZYK Dawid
2005-07-29
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DˇBROWSKI Karol
1995-05-08
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DˇBROWSKI Krzysztof
2006-04-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DERDZIKOWSKI Borys
2006-08-29
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DIALLO Amadou
2005-04-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DOLNY Sylwester
2005-03-18
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUDKA Filip
2006-08-31
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DULNIAK Ryszard
2004-05-25
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DURKA Franciszek
2003-08-10
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
FILA Wojciech
2004-03-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
FILAR Igor
2004-03-25
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
FRYC Krzysztof
1999-05-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GAFFKE Bruno
2005-01-04
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GAŁAZIN Michał
2005-12-20
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GAŁCZYŃSKI Kacper
2006-01-16
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GAWENDA Michał
2005-06-15
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GEREGA Bartosz
2004-09-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GŁASZCZKA Szymon
2005-01-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GŁOWALA Michał
2005-04-10
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GOŁĘBIOWSKI Jan
2005-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GORLEWSKI Szymon
2004-03-28
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GÓRSKI Jakub
2004-10-04
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRALEWSKI Marcin
2005-05-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GRANOSZEWSKI Igor
2004-03-25
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GROTKOWSKI Krzysztof
1963-07-26
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GRZELAK Kornel
2004-08-03
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GRZESIOWSKI Igor
2005-05-09
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JANCIK Gustaw
2005-01-28
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JANIK Mateusz
2004-02-25
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JANK Adam
2006-08-06
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JANKOWSKI Artur
2003-02-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JAŃCZAK Szymon
2006-07-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JEDYNAK Kacper
2004-10-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KACPRZYK Bartosz
2004-03-31
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KACZMAREK Wojciech
2005-05-18
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAŁWAK Marcin
2004-04-29
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAMIONEK Patryk
2004-12-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KARAPEICHYK Artem
2004-04-25
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KARDAHS Hubert
2005-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KICZYŃSKI Sebastian
2004-01-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KIENIGSMAN Jakub
2006-01-08
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOŁODZIEJAK Mikołaj
2004-01-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOŁODZIEJSKI Jakub
2004-01-30
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOŁODZIEJSKI Oliwier
2005-01-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOMUDA Kacper
2004-05-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KONARSKI Mikołaj
2004-09-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KONOPKA Dawid
2004-11-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KONOPKO Piotr
2004-05-23
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOSIOREK Stanisław
2006-09-26
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOSMOWSKI Szymon
2006-04-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOWALCZYK Jakub
2005-06-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOWALSKI Konstanty
2006-03-04
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOZAKIEWICZ Jeremi
2005-09-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRAWCZYK Damian
2004-04-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRAWCZYK Mateusz
2004-06-10
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KRYSZPIN Maciej
2005-08-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUCHARSKI Filip
2005-04-04
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KUCIŃSKI Konrad
2004-07-30
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KWIATKOWSKI Filip
2006-04-27
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KWIATKOWSKI Nikodem
2006-05-19
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KWIATKOWSKI Wiktor
2005-02-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LIS Szymon
2007-05-13
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŁAGÓD Cyprian
2005-01-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ŁAPIŃSKI Kacper
2005-02-16
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŁASKOWSKI Filip
2005-01-17
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MAJEWSKI Bartosz
2005-03-21
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MAJEWSKI Dawid
2005-05-01
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MAKSYMIUK Piotr
2004-01-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MAŁECKI Mateusz
2005-01-20
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MAŁYCHA Szymon
2005-02-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MAMOT Jakub
2006-06-23
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MARCINIAK Szymon
2004-02-28
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MELER Mateusz
2006-04-18
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MIANOWSKI Dawid
2005-02-03
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MICHALAK Michał
2004-05-18
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MICHALAK Sebastian
2004-01-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MICHAŁEK Jakub
2005-06-16
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MIESZKOWICZ Aleksander
2006-04-04
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MILCZUK Jakub
2004-03-27
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MIROWSKI Oskar
2007-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MŁYNARCZYK Mateusz
2004-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MOTYLEWSKI Kornel
2005-04-02
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MRÓZ Kacper
2004-01-20
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MRUGAŁA Oskar
2005-08-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
NAPIÓRKOWSKI Eliasz
2004-06-25
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
NAWROCKI Jakub
2005-04-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
NOWICKI Filip
2006-12-07
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ODOLIŃSKI Szymon
2005-02-23
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
OGÓREK Wojciech
2006-02-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
OLIWKOWSKI Piotr
2004-07-14
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ORDYŁOWSKI Gustaw
2003-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
ORLIŃSKI Kacper
2004-09-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
OSIŃSKI Jan
2005-11-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
OSTACHOWSKI Antoni
2005-01-12
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PACIOREK Marcel
2003-04-22
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PADJAS Michał
2005-05-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PADZIK Jakub
2004-09-07
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PANKOWSKI Maciej
2004-03-01
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PAROL Patryk
2004-04-16
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PAVLOV Timofej
2006-11-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PAWŁOWSKI Jakub
2005-03-23
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PAWŁOWSKI Jakub
2006-03-26
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PĘCZEK Adam
1972-01-14
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PIEKARCZYK Bartosz
2007-12-27
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PIENIAK Jakub
2004-04-06
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PIETRASZKO Szymon
2005-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PIĘCEK Jakub
2003-07-07
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PIOTROWSKI Olaf
2005-06-29
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
POPOWSKI Piotr
2005-12-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PORWOLIK Emil
2006-01-21
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PORZUCEK Aleksander
2005-06-30
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PTASIEWICZ Jakub
2005-09-17
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
RABURSKI Maciej
2005-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
RADECKI Sebastian
2004-02-13
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
RATHNAYAKE MUDIYANSELAGE Ometh Vidmal
2005-07-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
RESIAK Paweł
2005-11-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ROBAKOWSKI Dawid
2004-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ROBOTNIKOWSKI Jakub
2004-05-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ROKASZEWICZ Michał
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
RONCZEWSKI Mikołaj
2006-10-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
RÓG Jakub
2004-08-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
RUCKI Filip
2005-05-01
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
RUTA Miłosz
2005-12-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
RYCZYŃSKI Mikołaj
2005-11-24
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SADOK Wiktor
2007-09-12
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SELERZYŃSKI Hubert
2004-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SIERPNIEWSKI Igor
2005-02-25
KS Wda ¦wiecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SIKORA Adam
2006-11-05
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SOBOTA Jakub
2004-04-18
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SOKOŁOWSKI Karol
2005-03-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SOKOŁOWSKI Maciej
2007-03-27
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SÓJKA Anatol
2007-07-27
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
STACHERA Adam
2006-03-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
STAŃCZUK Jan
2005-08-02
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
STENKA Kamil
2005-03-06
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
STĘPIEŃ Mateusz
2005-08-13
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
STĘPKOWSKI Mateusz
2008-01-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
STĘPKOWSKI Radosław
1979-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
STROMSKI Grzegorz
2005-01-06
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SYTA Mikołaj
2005-04-20
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SZCZERBA Hubert
2004-10-13
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SZYLER Tymon
2004-02-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
¦LIWA Jakub
2004-11-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
TOMYS Jakub
2005-05-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
TRĘBICKI Szymon
2004-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
UHERA Grzegorz
2005-02-14
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
U¦CIŃSKI Kacper
2004-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WASIAK Piotr
2000-03-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WA¦ Kacper
2004-07-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WAWRZYNOWICZ Dawid
2005-10-05
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WIECZOREK Borys
2006-10-31
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WIECZOREK Jan
2004-04-17
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WIELOSZ Mikołaj
2004-07-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WILAMOWSKI Igor
2004-07-20
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WITKOWSKI Paweł
1979-07-16
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WODECKI Mikołaj
2005-03-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WOJCIECHOWSKI Gaurahari
2005-02-05
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WOJCIECHOWSKI Tobiasz
2004-01-08
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WOJCIUK Michał
2004-08-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WOJTANIA Łukasz
2004-12-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WO¬NIAK Alan
2006-02-07
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WO¬NIAK Hubert
2005-09-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WO¬NIAK Łukasz
2006-05-13
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WÓJCICKI Szymon
2005-07-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WYRĘBIAK Maciej
2005-01-31
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
ZACHARA Jakub
2006-05-27
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
ZAGAŃCZYK Bartłomiej
2007-07-19
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
ZAKRZEWSKI Damian
2004-05-21
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
ZAKRZEWSKI Marek
2005-12-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
ZIMNIAK Nikodem
2007-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
ZWOLSKI Maciej
2004-06-24
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
ZYGMUNCIAK Kacper
2004-10-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
ŻACZKIEWICZ Bartosz
2006-08-10
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
ŻUCHOWSKI Daniel
2004-07-14
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik