KRAWIEC Julia
2008-02-21
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABIŃSKA Liwia 2009-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
2 BABULA Nadia 2010-09-10 LKS Stal Mielec PDK
3 BAK Natalia 2008-02-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BARTCZAK Aleksandra 2008-03-10 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BUTRYN Zuzanna 2008-11-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
7 BYSTRZYCKA Weronika 2008-01-01 LUKS Burza Rogi PDK
8 CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
9 CHODUR Hanna 2009-02-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
10 CHOJNOWSKA Maja 2010-08-07 KL Lechia Gdańsk POM
11 CIEŚLA Zuzanna 2009-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 CZAJKA Julia 2009-01-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
13 CZEKAJ Klaudia 2009-09-16 MKS Unia Hrubieszów LBE
14 CZELNY Wiktoria 2008-01-17 KKB MOSiR Krosno PDK
15 DEJNAKA Maria 2008-08-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 DOLOT Milena 2008-08-05 LKS Stal Mielec PDK
17 DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
18 DUDEK Iga 2008-04-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 DYGULSKA Natalia 2009-08-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
20 DZIEPAK Agata 2007-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 GAJEK Gabriela 2009-01-28 LKS Stal Mielec PDK
22 GIERASIK Zofia 2010-07-20 MMKS Gdańsk POM
23 GLIŃSKA Zofia 2009-05-05 MMKS Gdańsk POM
24 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
25 GRACZYKOWSKA Julia 2008-05-20 UKS 12 Kalisz WLP
26 GRYNDZIA Wiktoria 2008-05-09 LKS Stal Mielec PDK
27 HARĘŻA Milena 2008-09-13 UKS Walker Bieruń SLK
28 HASIAK Bianka 2008-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
29 HOMANN Agnieszka 2010-06-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
30 IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
31 JACHER Natalia 2007-06-19 LKS Stal Mielec PDK
32 JASIK Laura 2008-03-04 CMKL Człuchów POM
33 JÓSKOWSKA Roksana 2008-05-03 KL Lechia Gdańsk POM
34 KACZMARSKA Victoria 2006-11-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
35 KALICIAK Sylwia 2009-05-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 KALINOWSKA Hanna 2009-08-02 UKS Herkules Sulejówek MAZ
37 KARAKICZ Julia 2008-02-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
38 KLIMASZEWSKA Róża 2009-10-03 STS Pomerania Szczecinek ZPO
39 KOCAJ Anna 2006-09-04 MKS Unia Hrubieszów LBE
40 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
41 KOSIŃSKA Natalia 2007-01-27 MMKS Gdańsk POM
42 KOZIEJA Weronika 2011-11-20 LKS Stal Mielec PDK
43 KRAWIEC Karolina 2010-05-24 LKS Stal Mielec PDK
44 KREPS Maja 2008-01-18 KM Aktywni Sochaczew MAZ
45 KUBACKA Gabriela Maria 2010-02-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
46 KULINOWSKA Milena 2006-06-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 KWIETNIEWSKA Elena 2008-04-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
48 LASEK Amelia 2008-06-05 LKS Stal Mielec PDK
49 LIS Agnieszka 2009-09-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
50 ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
51 MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
52 MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 LKS Stal Mielec PDK
53 MICHALEC Zofia 2009-04-23 CMKL Człuchów POM
54 MIELNIK Aleksandra 2008-03-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
55 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
56 MORAWCZYŃSKA Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
57 NAKONIECZNA Katarzyna 2007-12-31 LKS Stal Mielec PDK
58 NOWAK Milena 2009-02-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 NOWAK Samanta 2010-01-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
60 OCHAB Dominika 2008-10-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 PAWŁOWSKA Hanna 2006-08-07 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
62 PĘKALA Zuzanna 2009-07-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 PIOTROWSKA Laura 2008-05-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
64 PROCYK Maja 2008-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
65 RADYK Aleksandra 2008-01-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
66 RAPA Agnieszka 2008-02-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
67 ROJEK Karolina 2009-02-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
68 RUDNIK Iga 2009-03-13 RK Athletics Warszawa MAZ
69 SIKORA Natalia 2007-01-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
70 SIWIŃSKA Danuta 2008-06-05 RK Athletics Warszawa MAZ
71 SMOLNA Olivia 2008-10-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
72 SOBIŁŁO Maja Kinga 2010-04-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
73 SOBOLAK Martyna 2006-07-07 KS Komunalni Sanok PDK
74 SOJA Agnieszka 2008-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 SOJKA Magdalena 2009-07-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
76 STACHOWICZ Patrycja 2008-10-17 LKS Stal Mielec PDK
77 SYCZ Juliana 2008-08-08 RK Athletics Warszawa MAZ
78 SZMYTKOWSKA Nikola 2009-09-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
79 SZOSTEK Małgorzata 2008-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
80 TARNOWSKA Gabriela 2009-10-28 MKS Unia Hrubieszów LBE
81 TOKARZ Zuzanna 2008-07-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
82 TOMALA Julianna 2010-05-25 SL GKS Olsza Olszyna DOL
83 TRZPIS Emilia 2008-08-04 LKS Stal Mielec PDK
84 TRZPIS Veronica 2008-08-04 LKS Stal Mielec PDK
85 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
86 WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 WOLDAŃSKA Nadia 2008-09-10 UKS 12 Kalisz WLP
88 WOŁK Martyna 2007-03-13 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
89 ZELEK Maja 2009-02-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
90 ZEMBROWSKA Aleksandra 2007-11-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
91 ZIELNIK Maria 2007-04-26 CMKL Człuchów POM
92 ZIÓŁKOWSKA Maja 2010-05-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
93 ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39661812782288sekund