KĘPIŃSKI Bartłomiej
2003-08-01
OKS Start Otwock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
4 BABBAR Eashu 1993-08-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 BABIK Jan 2004-01-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
7 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
8 BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
9 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
10 BOĆ Dawid 2001-11-16 KS Prefbet-Sonarol POD
11 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
12 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
13 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
15 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
18 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
19 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
22 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
23 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
24 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
25 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
26 CZTERNASTY Jan 2003-09-29 UKS Achilles Leszno WLP
27 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
29 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
30 DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
31 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
32 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
33 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
36 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
38 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
39 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
40 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
41 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
43 GÓJSKI Krzysztof 2003-09-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
44 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
45 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
46 HAMPEL Eryk 1997-12-03 AZS UMCS Lublin LBE
47 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
48 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
49 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
51 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
52 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
53 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
54 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
57 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
58 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
59 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
60 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
62 KOBOS Filip 2003-06-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
63 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
64 KOMUDA Kacper 2004-05-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
66 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL Optima Radom MAZ
67 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
68 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLTL ZTE Radom MAZ
70 KOSOVEROV Andrii 2006-05-16 AZS Łódź LDZ
71 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
72 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
73 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
74 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
75 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
76 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
77 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
78 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
79 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
80 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
81 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
83 MACIASZEK Szymon 2003-11-29 RKS Łódź LDZ
84 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
86 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
89 MARCZAK Jakub 2003-01-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
90 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
91 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
92 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
93 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
94 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 MAZUR Michał 2003-09-21 MKL Szczecin ZPO
96 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
97 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
99 MIKULSKI Piotr 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
100 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
101 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
102 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
103 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
104 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
105 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
106 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
107 NOWAK Jan 2003-02-17 OKS Skra Warszawa MAZ
108 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 OLSZEWSKI Oliwier 2003-09-03 OKS Start Otwock MAZ
111 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
115 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
116 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
117 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
119 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
120 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS Łódź LDZ
122 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
123 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
124 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
125 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
126 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
127 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
128 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
131 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
132 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
133 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
134 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
135 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
136 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
137 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
138 SADOWSKI Dawid 2001-07-04 KS Podlasie Białystok POD
139 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
140 SADUŁA Piotr 2007-11-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
141 SAFULAK Kamil 1998-07-21 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
142 SALOMONOWSKI Tomasz 1971-03-07 UKS MILA Nowa Iwiczna MAZ
143 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
144 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
146 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
147 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
148 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
149 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
152 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
153 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
154 STEMPEL Paweł 1987-08-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
155 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
156 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
157 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
158 SYKA Mateusz 2002-01-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
159 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
160 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
162 SZEWCZYŃSKI Adrian 2003-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
163 SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
164 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
165 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
166 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
167 ŚWIERZYŃSKI Adam 2003-08-25 OKS Skra Warszawa MAZ
168 ŚWIERZYŃSKI Szymon 2006-09-05 OKS Skra Warszawa MAZ
169 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
170 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
171 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
172 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
173 TUROWSKI Gabriel 2004-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
174 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
175 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
176 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
178 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
179 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 WASILCZYK Sebastian 2003-07-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
181 WAŚ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
182 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
183 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 WEITZ Jakub 1998-09-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
186 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
187 WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 MKS Juvenia Białystok POD
188 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
189 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
190 WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 OKS Start Otwock MAZ
191 WITKE Jakub 2002-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
192 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
193 WNOROWSKI Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
194 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
195 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
196 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
197 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
198 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
199 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
200 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
201 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
202 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
203 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
204 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
205 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
206 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
207 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
208 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
209 ŻOŁEK Daniel 1981-12-27 MUKS Płock MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42674088478088sekund