KOSSAKOWSKI Oskar
2005-06-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
5 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
6 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
7 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
9 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
10 CZAJKOWSKI Karol 2005-06-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
12 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
13 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
14 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
15 FECHNER Krzysztof 2006-09-14 UKS Olimp Duszniki WLP
16 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
17 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
18 GIEREK Rafał 1996-02-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 GŁUCHOWSKI Maciej 2008-08-08 KS Podlasie Białystok POD
20 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 GROCHOWSKI Dominik 2005-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
24 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
25 JAMIOŁKOWSKI Piotr 2004-04-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
27 JANUSZEWSKI Kamil 2004-01-01 KS Podlasie Białystok POD
28 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
29 KARGUL Jakub 2005-06-17 MKS Agros Chełm LBE
30 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
31 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
33 KOTECKI Piotr 2000-05-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
34 KOWNIEROWICZ Paweł 2005-08-11 KS Podlasie Białystok POD
35 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
36 KRÓL Kacper 2005-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 KRÓL Szymon 2005-05-30 AZS UMCS Lublin LBE
38 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
40 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
41 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
42 KUSZNIER Adrian 2003-09-12 KS Podlasie Białystok POD
43 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
44 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
45 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
46 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
47 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
48 MIECZKOWSKI Karol 2005-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
50 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
52 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
53 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
54 POMALEIKO Nikita 2004-11-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
55 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 KS Prefbet-Sonarol POD
56 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
57 PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 KS Podlasie Białystok POD
58 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
59 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
60 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
62 SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 SKŁODOWSKI Artur 2005-06-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin LBE
65 SOŁOWIEJ Michał 2004-01-01 KS Podlasie Białystok POD
66 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
67 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
69 SZPAK Kacper 2005-11-05 OLA Podlaskie POD
70 SZWAJ Szymon 2004-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
71 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
72 ŚWITECKI Miłosz 2007-12-05 KS Podlasie Białystok POD
73 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
74 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
75 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
77 WŁODARSKI Filip 2002-08-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
79 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
80 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
81 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
82 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
83 WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice SLK
84 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
85 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
86 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
87 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
88 ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 MKS Junior Złocieniec ZPO
89 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
90 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20460414886475sekund