BOCZKOWSKI-LESIAK Michał
2007-07-31
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 BACHMAN Alan 2007-05-29 RKS Łódź LDZ
5 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
6 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
8 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
9 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
10 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
11 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
13 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
15 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
16 BIAŁEK Adrian 2007-04-09 RKS Łódź LDZ
17 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
18 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
19 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
20 BIELSKI Adrian 2009-03-08 GKS Start Długołęka DOL
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
23 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
24 BOGUSZ Piotr 2012-07-02 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
25 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
26 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
28 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
30 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
32 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
36 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
37 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
38 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
39 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
40 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 CZUBIAK Wiktor 2004-04-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
42 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
43 DAMAS Wojciech 2008-06-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
44 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
45 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
46 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
47 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
49 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
50 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
52 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
53 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
55 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
57 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
58 GAŁĄZKA Kacper 2007-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
59 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
60 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
61 GAWIN Adam 2008-10-26 AZS Łódź LDZ
62 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
63 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
65 GŁODEK Wiktor 2008-03-06 MKLA Łęczyca LDZ
66 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
67 GNUS Gabriel 2006-01-12 GKS Start Długołęka DOL
68 GOLISZ Szymon 2007-06-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
69 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
71 GRYGIEL Tomasz 2007-03-11 UKS 55 Łódź LDZ
72 GRYGLEWSKI Marcin 2008-04-28 LUKS Strzałków LDZ
73 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
74 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
75 GURAZDA Julian 2007-06-23 BKL Bełchatów LDZ
76 GURBIEL Michał 2007-07-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
77 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
78 HNITECKI Mikołaj 2011-06-03 UKS Orlica Domaniów DOL
79 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
80 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
81 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
82 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
83 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
84 JABŁOŃSKI Jonasz 2007-03-07 MKLA Łęczyca LDZ
85 JABŁOŃSKI Krystian 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
86 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
88 JANIAK Adrian 2007-07-09 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
89 JANIK Paweł 2007-03-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
91 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
92 JELIŃSKI Oliwier 2007-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
93 JELONEK Jan 2007-04-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
94 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
95 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
96 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
97 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
98 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
99 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
100 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
101 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
102 KAROLAK Jakub 2009-08-26 MKLA Łęczyca LDZ
103 KARP Antoni 2010-06-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
104 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
105 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
106 KAŹMIERCZAK Jakub 2010-07-22 MKLA Łęczyca LDZ
107 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
108 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
109 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
110 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
111 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
112 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
113 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
114 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
115 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
117 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
118 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
119 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
120 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
121 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
124 KOWALCZYK Jan 2007-07-13 AZS-AWF Gorzów LBU
125 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
126 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
127 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
128 KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 RKS Łódź LDZ
129 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
130 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
131 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
132 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
133 KRUPA Jan 2006-02-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
134 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
135 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
136 KUBIAK Jakub 2007-01-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
137 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
138 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
140 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
141 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
142 KUREK Mikołaj 2010-02-22 WLKS Wrocław DOL
143 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
144 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
145 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
146 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
147 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
148 LACHOWICZ Kacper 2007-07-10 AZS Łódź LDZ
149 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 LEBIODA Igor 2007-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
151 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
152 LEWAŃSKI Franciszek 2010-04-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
153 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
154 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
155 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
156 MAJ Piotr 2007-08-30 AZS Łódź LDZ
157 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
158 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
159 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
160 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
161 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
162 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
163 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
164 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
165 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
166 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
167 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
168 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
169 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
171 MILCZAREK Krystian 2010-03-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
172 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS Łódź LDZ
173 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
174 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
175 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
176 MOŚ Antoni 2007-10-03 OŚ AZS Poznań WLP
177 MROCZKOWSKI Franciszek 2008-12-11 MKLA Łęczyca LDZ
178 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
179 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
180 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
181 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
183 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
185 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
186 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
187 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
188 OLEJNICZAK Filip 2008-03-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
189 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
190 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
191 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 OSIECKI Jan 2009-02-13 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
193 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
194 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
195 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
196 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
197 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
198 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
199 PAWŁOWSKI Dawid 2008-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
201 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
202 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
203 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
204 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
205 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
206 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
207 PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 RKS Łódź LDZ
208 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
209 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
210 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
211 POŻYCKI Jakub 2007-05-21 BKL Bełchatów LDZ
212 PRAŻUCH Filip 2010-01-31 UKS 55 Łódź LDZ
213 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
214 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
215 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
216 PRYK Jakub 2010-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
217 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
218 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
219 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
220 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
221 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
222 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
223 REJNO Jakub 2011-08-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
224 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
225 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
226 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
227 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
228 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
229 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka DOL
230 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
231 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
232 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
233 RYCHLIK Szymon 2007-06-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
234 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
235 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
236 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
237 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
238 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
240 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
241 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
242 SIEDLAREK Igor 2006-02-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
243 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
244 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS Łódź LDZ
245 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
246 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
247 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
248 SŁOMCZYŃSKI Daniel 2008-06-08 OLA Pomorskie POM
249 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
250 SOCHALSKI Antoni 2010-06-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
252 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
253 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
254 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
255 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
256 STRZELECKI Jakub 2007-07-11 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
257 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
258 SUKIENNIK Oliwier 2007-01-19 RKS Łódź LDZ
259 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
261 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
262 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
263 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
264 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
265 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
266 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
267 SZPILA Filip 2011-06-28 UKS Orlica Domaniów DOL
268 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
269 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
270 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
271 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
272 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
273 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
274 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
275 TELĄŻKA Szymon 2007-06-22 BKL Bełchatów LDZ
276 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
277 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
278 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
279 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
280 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
281 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
283 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
284 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
285 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
286 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
287 WIKIŃSKI Nikodem 2010-08-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
288 WILAN Maciej 2010-09-17 UKS Atos Woźnice WMZ
289 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
290 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
291 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
292 WIŚNIEWSKI Piotr 2006-04-13 MLKL Płock MAZ
293 WITKOWSKI Piotr 2009-08-22 WLKS Wrocław DOL
294 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
295 WNUK Dominik 2008-04-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
296 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
297 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
299 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
300 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
301 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
302 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
303 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
304 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
305 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
306 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
307 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
308 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
309 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
310 ZAKRZEWSKI Wojciech 2009-01-22 GKS Start Długołęka DOL
311 ZAWADZKI Piotr 2007-10-15 MKL Szczecin ZPO
312 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
313 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
314 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
315 ZIELIŃSKI Krzysztof 2008-07-07 MKLA Łęczyca LDZ
316 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
317 ZRAZEK Paweł 2011-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
318 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
319 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
320 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
321 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.56650805473328sekund