PIĄTKOWSKA Oliwia
2006-06-07
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 ANDRZEJCZYK Marcelina 2004-06-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
4 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
5 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
8 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
9 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
10 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
11 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
12 BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 UKS 48 Warszawa MAZ
13 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
14 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
15 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
16 BOŻOMAŃSKA Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka MAZ
17 BRANDYS Katarzyna 2004-12-17 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
18 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
19 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
20 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
21 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
22 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
23 CHMIELEWSKA Roksana 2006-05-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 CHODKIEWICZ Amelia 2006-11-09 LUKS Orneta WMZ
25 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
26 CHORUŻY Karolina 2008-02-09 LKS Korab Olecko WMZ
27 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 CHUDZIK Aleksandra 1999-01-04 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
29 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
30 CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 UKS Filipides Teresin MAZ
31 CUDNA Magdalena 2003-04-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
32 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
33 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
34 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
35 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
36 DANISZEWSKA Anna 2007-04-12 BKS Wataha Warszawa MAZ
37 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
38 DESKA Antonina 2007-08-09 KS Czempion Warszawa MAZ
39 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
40 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
41 DOMŻAŁ Barbara 1997-10-04 Akademia Sportu Otwock MAZ
42 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
43 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
44 DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
45 FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 UKS Technik Augustów POD
46 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 GAJOWIAK Zofia 2004-04-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
50 GAŁUZA Marta 2003-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
52 GAWLAS Anna 2006-04-17 KS Czempion Warszawa MAZ
53 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
54 GOSIEWSKA Amelia Dominika 2006-11-12 MKS Pułtusk MAZ
55 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
56 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
57 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
58 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
59 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
60 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
61 HADJIEWA Jane 2007-09-26 niest. Warszawa MAZ
62 HAPUNOWICZ Anna 2006-04-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
63 HRYCIUK Gabriela 2001-08-08 OKS Start Otwock MAZ
64 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
65 IZDEBSKA Emilia 2007-10-04 PUKS Jedynka Łosice MAZ
66 JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 MLKS Ostróda WMZ
67 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
69 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 JANECZKO Maja 2003-12-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
72 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
73 JASTRZĘBSKA Weronika 2006-09-10 KS Czempion Warszawa MAZ
74 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
75 JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
77 KALBARCZYK Adriana 1991-06-25 Ducla Academy Warszawa MAZ
78 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
79 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
80 KAMINIECKA Milena 2006-04-03 CSiR Susz WMZ
81 KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
82 KARŁOWSKA Pola 2006-07-22 KS Czempion Warszawa MAZ
83 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
84 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
85 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
86 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
87 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
88 KIEDRYŃSKA Alina 2003-08-19 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
89 KIEWRA Karolina 2009-10-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
91 KLIMEK Beata 1999-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
92 KLIŚ Alicja 2007-06-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
93 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
94 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
95 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
96 KOMOROWSKA Helena 2007-08-28 OKS Skra Warszawa MAZ
97 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
98 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 KORNATOWSKA Maja 2009-07-31 UKS Filipides Teresin MAZ
100 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
102 KOWALSKA Amanda 2008-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
103 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
104 KOZIOŁ Natalia 2005-09-15 RK Athletics Warszawa MAZ
105 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
106 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
107 KRASZPULSKA Magdalena 1987-05-05 KS Prefbet-Sonarol POD
108 KRAWCZYK Hanna 2007-01-28 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
109 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
110 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
111 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
112 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
113 KUCHARSKA Karolina 2003-06-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
114 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
115 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
116 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
117 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
118 LATUSZEK Marta 2006-12-16 GKS Wilga Garwolin MAZ
119 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
120 LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica KPO
121 LEWANDOWSKA Zofia 2006-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 LICHOTA Natalia 2005-03-14 KS Czempion Warszawa MAZ
123 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
124 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
126 ŁAKOMSKA Magdalena 2008-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
127 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
128 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
129 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
130 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
131 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
132 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
133 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
134 MAREK Justyna 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
135 MARZEC Maja 2006-05-13 Ducla Academy Warszawa MAZ
136 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
137 MELCAREK Paulina 2004-02-21 OKS Skra Warszawa MAZ
138 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
139 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
140 MILEWSKA Joanna 2006-01-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
141 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
142 MLEKO Amelia 2007-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
144 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
145 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
146 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
147 NELKE Marta 2006-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 NIEBUDEK Wiktoria 2004-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
149 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
150 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
151 NOWAK Monika 1981-11-02 SKSG Korona Szczecin ZPO
152 NOWAKOWSKA Alicja 2005-11-20 AZS UMCS Lublin LBE
153 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL Optima Radom MAZ
154 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
155 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 OSTASZEWSKA Amelia 2005-12-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
157 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
158 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
159 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
160 PAVILLET Zoé 2006-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
161 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
162 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
163 PAWLEWICZ Zuzanna 2008-01-05 MUKL Brodnica KPO
164 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
165 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
167 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
168 PLISZKA Klaudia 1998-09-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
170 POLISHCHUK Alisa 2010-04-28 MLKS Ostróda WMZ
171 POLTER Lara 2007-02-20 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa MAZ
172 PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
173 PRAJZNER Julia 2006-06-18 KB Krościenko Wyżne PDK
174 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
175 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
176 ROCKA Natalia 2007-08-21 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
177 ROLA Marcjanna 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
178 ROMANÓW Iga 2007-10-05 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
179 ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki WLP
180 RÓŻAŃSKA Maria 2006-02-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
181 RUDAŚ Dominika 2006-07-04 PUKS Jedynka Łosice MAZ
182 RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 PTT Delta Płock MAZ
183 RYLSKA Oliwia 2009-08-27 UKS Filipides Teresin MAZ
184 SADŁOWSKA Maja 2003-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
186 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
187 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
188 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
189 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
190 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
191 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
192 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
193 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
194 STRĄG Oliwia 2007-08-11 UKS Olimp Kozienice MAZ
195 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 SULKOWSKA Klaudia 2010-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 SZCZYGIELSKA Anita 2008-05-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
198 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
199 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
200 SZULC Paulina 2007-03-07 UKS MOSiR Działdowo WMZ
201 SZUMIGAJ Aleksandra 2005-01-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
202 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
203 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
204 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
205 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
206 TALAR Anna 2008-09-28 MKL Toruń KPO
207 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
208 TOPOLEWSKA Gabriela 1996-01-18 KS Czempion Warszawa MAZ
209 TRZCIŃSKA Anna 2009-11-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
210 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
212 USZTWANT Zuzanna 2006-05-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
213 WACŁAWCZYK Barbara 2009-08-12 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
214 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
215 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
216 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
217 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda WMZ
218 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
219 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
220 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
221 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
222 WITCZUK Oliwia Zofia 2005-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
223 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
224 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
225 WOŁOSZ Maja 2007-05-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
226 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
227 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
228 WÓDZKA Aurelia 2010-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
229 WRÓBEL Adrianna 2006-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
230 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
231 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
232 ZAJDA Joanna 1986-10-06 LKS Brodnica KPO
233 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
234 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
236 ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 OKS Skra Warszawa MAZ
237 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29277586936951sekund