GRABOWSKA Julia
2008-10-09
MMKS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 KL Gdynia POM
2 BAZYLAK Maja 2007-01-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
3 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
4 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BENC Oliwia 2008-01-24 MKS GALA Gdańsk POM
6 BIERNAT Karina 2008-01-30 AML Słupsk POM
7 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
8 BISKUPSKA Helena 2008-03-22 CSiR Susz WMZ
9 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
10 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
11 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
12 BRONK Zofia 2009-07-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
13 BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 SKLA Sopot POM
14 BRZÓSKIEWICZ Julia 2009-05-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
15 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
17 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
18 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
19 CHWIEDUK Nadia 2009-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
21 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
22 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
24 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
25 DANCEWICZ Milena 2009-09-22 MMKS Gdańsk POM
26 DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Akademia Biegowa Kartuzy POM
27 DEMBEK Zuzanna 2007-11-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
28 DOBBERSTEIN Monika 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
29 DOBKOWSKA Janina 2008-06-04 AML Słupsk POM
30 DOLIŃSKA Maja 2009-08-06 KS Wda Świecie KPO
31 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
32 DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 UKS MTE Milanówek MAZ
33 DOMASZK Klaudia 2009-02-15 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
34 DOPIERAŁA Zofia 2008-11-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
36 DREWCZYŃSKA Agata 2008-09-10 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
37 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
38 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 FIEDUR Monika 2006-01-06 MKS Sambor Tczew POM
40 GACA Zofia 2008-07-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
41 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GARBACZEWSKA Urszula 2008-02-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
43 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 GIOCHEV Martyna 2008-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
46 GOLIŃCZAK Oliwia 2008-03-02 AZS-AWF Gorzów LBU
47 GOŁĄBEK Aleksandra 2009-01-11 KKL Kielce SWK
48 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
49 GÓRECKA Aleksandra 2003-02-08 RKS Rumia POM
50 GÓRNIAK Wiktoria 2007-07-06 OŚ AZS Poznań WLP
51 GÓRSKA Lena 2007-01-20 SKLA Sopot POM
52 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła WLP
53 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
54 GROSS Zuzanna 2009-07-27 MKL Toruń KPO
55 IWOŁA Klara 2008-12-21 ULKS Skoczek Pogórze POM
56 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
57 JANECZEK Weronika 2009-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
58 JANKOWSKA Amelia 2008-05-07 UKS przy ZS Resko ZPO
59 JANKOWSKA Olga 2009-05-04 BOSiR Barcin KPO
60 JAŃCZAK Jadwiga 2008-10-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
61 JASIK Laura 2008-03-04 CMKL Człuchów POM
62 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
63 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
65 KACPRZAK Zuzanna 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
66 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 KACZMARCZYK Patrycja 2009-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
68 KALIŃSKA Weronika 2007-08-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
69 KAŁAHUR Lena 2008-03-31 SKLA Sopot POM
70 KAŁAJAK Wiktoria 2008-09-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
71 KANDERSKA Zuzanna 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
72 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
73 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
74 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
75 KATER Joanna 2002-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk KPO
76 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
77 KLIMASZEWSKA Róża 2009-10-03 STS Pomerania Szczecinek ZPO
78 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
79 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
80 KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
81 KOPEĆ Letycja 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
82 KOPROWSKA Maja 2008-10-17 OKS Skra Warszawa MAZ
83 KOPYŁEK Aleksandra 2008-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 KORBAL Kamila 2007-02-04 UKS 20 Poznań WLP
85 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
86 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
87 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
88 KOWALCZYK Marianna 2008-10-17 UKS 12 Kalisz WLP
89 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
90 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
91 KOZYRA Zofia 2009-05-01 KS AZS AWF Katowice SLK
92 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty MLP
93 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
94 KRZOSKA Milena 2008-01-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
95 KUBIAK Urszula 2009-11-16 MKS Inowrocław KPO
96 KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 MMKS Gdańsk POM
97 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
98 KULTYS Ewa 2007-10-08 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
99 KULTYS Marta 2010-05-01 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
100 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
101 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
103 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
104 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
105 LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 BOSiR Barcin KPO
106 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
107 LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 KSLZS Kruszwica KPO
108 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
109 LUTOWSKA Julia 2008-01-10 MLKS Krajna Sępólno KPO
110 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
111 ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 MKL Toruń KPO
112 ŁAPKA Karina 2008-09-25 ULKS Skoczek Pogórze POM
113 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
114 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
115 ŁUKASIEWICZ Marta 2008-10-17 SKLA Sopot POM
116 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
117 MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 KL Lechia Gdańsk POM
118 MACIEJEWSKA Antonina 2007-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
119 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
120 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
121 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity WMZ
122 MAŁKOWSKA Helena 2004-06-12 KL Gdynia POM
123 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
124 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
125 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
126 MATUSZAK Dominika 2008-08-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
128 MAZURKIEWICZ Adrianna 2008-01-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
129 MELNYK Mariia 2009-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
130 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
131 MOLENDA Zuzanna 2008-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
132 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
133 MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 LUKS Start Nakło KPO
134 MRÓZ Zofia 2007-12-11 UKS LA Wałcz ZPO
135 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
136 NIEZGODA Weronika 2008-08-13 MKL Toruń KPO
137 NOWAK Amelia 2007-06-07 LUKS Start Nakło KPO
138 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
139 NOWAK Martyna 2008-01-30 GKS Start Długołęka DOL
140 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
141 NOWOSADKO Julia 2002-08-15 AML Słupsk POM
142 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
143 OSZYWA Alicja 2009-06-16 RKS Rumia POM
144 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
145 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
146 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
147 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
149 PIASECKA Aleksandra 2009-06-21 KS Podlasie Białystok POD
150 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
151 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
152 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
153 PIOTROWSKA Anna 2008-08-23 KL Gdynia POM
154 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
155 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
156 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 ULKS Skoczek Pogórze POM
157 PUKOWNIK Julia 2006-12-10 KS Wda Świecie KPO
158 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
159 RAFALSKA Patrycja 2010-07-16 MUKL Brodnica KPO
160 RATHNAU Magdalena 2004-12-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
161 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
162 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
163 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
164 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
165 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
167 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
168 RUS Maja 2009-01-16 AZS Łódź LDZ
169 RYBAK Amelia 2008-07-19 BKS Bydgoszcz KPO
170 RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 LKS Zantyr Sztum POM
171 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
172 SARNOWSKA Agata 2008-07-08 KL Gdynia POM
173 SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 KSLZS Kruszwica KPO
174 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
175 SIKORSKA Aleksandra 2009-10-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
176 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
177 SITARSKA Julia 2007-07-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
178 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
179 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
180 SKORNA Hanna 2006-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
181 SŁAWSKA Amelia 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
182 SŁOMSKA Hanna 2009-06-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
183 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
184 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
185 SOBCZYŃSKA Roksana 2007-06-10 BKS Bydgoszcz KPO
186 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
187 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
188 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
189 SÓWKA Milena 2008-12-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 KS Wda Świecie KPO
191 STANECKA Oliwia 2008-05-26 KSLZS Kruszwica KPO
192 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
193 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
194 STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
195 STEINIGER Anna 2008-07-31 LKS Zantyr Sztum POM
196 STENZEL Amelia 2003-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
197 STOMA Zofia 2009-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 STORMANN Natalia 2005-05-11 UKS Lipusz POM
199 STRASZKO Pola 2008-02-07 WLKS Wrocław DOL
200 STROJK Sara 2007-01-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
201 STRUGAŁA Hanna 2009-07-19 AML Słupsk POM
202 SYLDATK Zofia 2007-02-08 KL Lechia Gdańsk POM
203 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów LBU
204 SZWEDKA Gloria 2009-07-08 MKS GALA Gdańsk POM
205 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
206 SZYPURA Martyna 2009-03-27 UKB Szubin KPO
207 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
208 ŚWIĄTNICKA Matylda 2008-09-08 UKS Dąb Suchy Las WLP
209 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
211 TOMCZYK Natalia 2008-04-22 KS Podlasie Białystok POD
212 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
213 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
214 TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-19 BKS Bydgoszcz KPO
215 TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
216 UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 KS Zamek Kurzętnik WMZ
217 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
218 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
221 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
222 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
223 WILANT Hanna 2008-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
224 WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
225 WITKOWSKA Barbara 2007-03-04 BKS Bydgoszcz KPO
226 WOJDA Patrycja 2009-08-01 MMKS Gdańsk POM
227 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 WOJTYSIAK Lidia 2009-05-13 KKS Sfora Bojano POM
229 WOJTYSIAK Maja 2009-04-15 LKS Zantyr Sztum POM
230 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
231 WÓJCIK Zuzanna 2006-04-11 MKS Sambor Tczew POM
232 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
233 WSZOŁEK Marta 2009-08-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
234 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics WMZ
235 ZALESIAK Antonina 2008-11-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
236 ZALESKA Julia 2008-04-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
238 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
239 ZĄBEK Natalia 2007-08-28 MKS Sambor Tczew POM
240 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
241 ZIENKIEWICZ Amelia 2008-07-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
243 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
244 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
245 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
246 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
247 ZYŚK Amelia 2008-04-28 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
248 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
249 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1732928752899sekund