MAKOWSKI Mateusz
2004-08-05
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
3 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
4 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BABBAR Eashu 1993-08-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
7 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
8 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
10 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
11 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
12 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
13 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
15 BĄK Kacper 2005-05-16 MKS Truso Elbląg WMZ
16 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
17 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
18 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
21 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
22 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
23 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
24 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
25 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
26 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
27 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 BROUWER Sander 2004-05-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
29 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
30 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
31 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
33 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
34 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
36 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
37 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
38 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
39 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
40 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 CIĄCIO Maksymilian 2004-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
44 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
45 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
46 CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
47 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
48 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
49 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
50 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
51 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
52 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
53 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
54 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
55 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
56 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
57 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
58 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
59 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
60 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
61 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
62 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
63 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
64 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
68 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
69 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
70 GĄSIŃSKI Jan 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
71 GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
72 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
73 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
74 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
75 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
76 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
77 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
78 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 MUKS Płock MAZ
80 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
81 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
82 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
83 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
84 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
85 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
86 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
87 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
88 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
89 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
90 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
91 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
92 JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 MKP Myślibórz ZPO
93 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
94 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
95 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
96 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 JAŃCZAK Paweł 2003-09-04 MKS Juvenia Białystok POD
98 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
99 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
100 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
101 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
102 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
104 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
106 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
107 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
108 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
109 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
110 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
111 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
113 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
114 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
115 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
116 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
117 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
120 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
121 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
122 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
124 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
125 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
126 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
127 KUBAJEK Mateusz 2002-04-24 OKS Start Otwock MAZ
128 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
129 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
130 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
131 KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 UKS MTE Milanówek MAZ
132 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
133 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
134 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
135 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
136 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
137 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
138 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
139 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
140 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta WMZ
141 LUBOIŃSKI Mateusz 2007-12-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
143 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
144 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
145 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
146 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
147 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
148 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
149 MACIOCH Szymon 2003-05-23 KS Prefbet-Sonarol POD
150 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
152 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
153 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 MAJEWSKI Mateusz 2004-08-21 MKL Jarocin WLP
155 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
156 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
157 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
158 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
159 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
160 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
161 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
163 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
164 MATEJEK Michał 2005-10-24 Ducla Academy Warszawa MAZ
165 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
166 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
168 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
169 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
170 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
171 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
172 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
173 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
174 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
175 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
176 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
177 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
178 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
179 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
180 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
181 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
182 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
183 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
184 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
185 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MAZ
186 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
188 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
189 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
190 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
191 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
192 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
193 PERZAK Piotr 2004-08-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
194 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
195 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
197 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
198 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
199 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
201 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
202 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
203 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
204 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
205 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
206 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
207 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
208 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
210 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
211 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
214 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
216 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
217 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
218 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
219 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
220 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
221 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
222 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
223 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
224 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
225 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
227 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
228 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
229 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
230 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
231 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
232 SAMSEL Mateusz 2003-05-09 UKS Liceum sportowe Łomża POD
233 SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 UKS MOSiR Działdowo WMZ
234 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
236 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
237 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
238 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
239 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
240 SKŁADANEK Kacper 2004-08-01 BKS Wataha Warszawa MAZ
241 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
242 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
243 SKWARSKI Szymon 2002-01-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
244 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
245 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
246 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
247 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
248 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
249 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
250 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
251 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
252 STĘPKA Stanisław 2003-08-10 OKS Skra Warszawa MAZ
253 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
254 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
255 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
256 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
257 SZCZYKOWSKI Daniel 2002-03-13 UKS Technik Augustów POD
258 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
259 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
261 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
262 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
263 SZRAJNERT Błażej 2006-05-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
265 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
266 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
267 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
268 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
270 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
271 TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
272 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
273 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
274 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
275 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
276 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
277 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
278 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
279 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
280 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
281 URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 UKS Melo Błonie MAZ
282 WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 UKS Herkules Sulejówek MAZ
283 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
284 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
285 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
286 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
287 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
288 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
289 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
290 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
291 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
292 WIŚNIEWSKI Jakub 2004-02-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
293 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
294 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
295 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
296 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
297 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
298 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
299 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
300 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
301 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
302 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
303 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
304 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
305 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
306 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
307 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
309 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
310 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
311 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
312 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
313 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
314 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
315 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
316 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
317 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62230181694031sekund