MAJERANOWSKI Maciej
2006-06-25
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
3 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
4 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
7 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
8 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
9 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
11 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
12 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
13 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
14 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
15 BˇK Michał 2005-05-10 KRT Jelenia Góra DOL
16 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
17 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
19 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
20 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
22 BODZEK Stanisław 2008-12-13 SSMKS Parasol Wrocław DOL
23 BOGACKI Arkadiusz 2003-01-20 TL ROW Rybnik SLK
24 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
26 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
27 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
28 BUCZEK Paweł 1992-03-26 SPLA Tychy SLK
29 BUDA Bartosz 2004-09-16 UKS-MOS Opole OPL
30 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
31 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
32 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
33 CHĘCIŃSKI Tomasz 2010-04-16 LKS Victoria Olesno OPL
34 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
35 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
36 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
37 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
39 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
40 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
42 CZEMPAS Bartłomiej 2004-07-22 MKS-MOS Katowice SLK
43 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
44 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
45 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
46 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
48 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
49 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
51 DˇBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
53 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
55 DRZEWIECKI Filip 2010-08-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
56 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
57 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
58 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
59 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
61 DZIECIˇTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
62 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno MLP
64 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
65 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
67 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
68 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
69 FRˇCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
70 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
71 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
72 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
73 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
74 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
75 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
76 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
78 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
81 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 GRUSZCZYŃSKI Filip 2005-02-13 MKS-MOS Katowice SLK
83 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
84 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
85 GRZE¦KOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
86 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
87 GUCKI Maksymilian 2009-03-13 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
88 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
89 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
90 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
91 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbl±g WMZ
94 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 O¦ AZS Poznań WLP
95 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
96 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
98 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
99 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
100 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
101 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
102 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
103 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
104 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
105 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
106 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
107 KARPENKO Vitalii 2007-08-27 KS AZS AWF Katowice SLK
108 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
109 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
110 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
111 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
112 KLAJBOR Kornel 2007-01-29 ULKS Skoczek Pogórze POM
113 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
114 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
115 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
116 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
117 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
118 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
119 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
120 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
121 KOŁODZIEJCZYK Igor 2007-03-23 KS SMS Szklarska Poręba DOL
122 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
123 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
124 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
125 KOWALÓWKA Jakub 2005-05-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
127 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
128 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
129 K¦CIUCZYK Maksymilian 2003-05-15 MKS-MOS Katowice SLK
130 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
131 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
132 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
134 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
135 KUPIEC Tomasz 1982-05-31 UKS Lider Siercza MLP
136 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
137 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
138 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
139 KU¬MIŃSKI Paweł 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
140 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
141 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
142 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
143 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
145 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
146 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
147 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
148 LORANC Jakub 2003-03-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
149 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
150 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
151 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
152 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
153 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
154 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
155 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
156 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
157 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
158 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
160 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
161 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
162 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
163 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
164 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
165 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
166 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
168 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
169 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
170 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
171 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
172 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
173 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
174 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
175 MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek MAZ
176 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
177 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
178 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
179 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
180 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
181 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
182 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
183 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
185 OLEARCZYK Aleksander 2005-09-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
186 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
187 OSAJDA Rafał 2011-04-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
188 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
189 PACEK Szymon 2007-08-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
190 PANEK Filip 2007-04-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
191 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
192 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
194 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
195 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie ZPO
196 PIˇTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
197 PIˇTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
199 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
200 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
201 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
202 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
203 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
204 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
205 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
206 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 PRZYBYSZ Piotr 2006-08-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
208 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
209 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
210 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
211 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
212 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
213 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
214 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
215 ROGO¬NICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
216 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 RUDY Wojciech 2009-06-19 UKS Ares Nowa Sól LBU
218 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
219 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
220 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
221 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
222 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
223 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
224 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
227 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
229 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
230 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
231 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
232 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
233 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
234 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
235 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
236 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
237 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
238 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
239 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
240 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
241 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
242 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
243 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
244 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
245 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
246 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
247 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
248 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
249 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
250 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
251 ¦WIDER Maciej 2002-11-22 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
252 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
253 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
254 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
255 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
256 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
257 TRYMBULSKI Artur 2004-08-27 GKS Piast Gliwice SLK
258 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
259 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
260 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
261 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
262 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
263 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
264 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
265 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
266 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
267 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
268 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
269 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
270 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 WITWICKI Artur 2004-03-16 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
272 WOJTA¦ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
273 WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
274 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
275 WRÓBEL Kacper 2006-03-24 KS Victoria Olesno OPL
276 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
277 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
278 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
279 WYDMUCH Filip 2007-05-27 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
280 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
281 WYLOTEK Bartosz 2003-03-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
282 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
283 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
284 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
285 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
286 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
287 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
288 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
289 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
290 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
291 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
292 ZIOBROWSKI Michał 2007-04-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
293 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
294 ŻYŁKIEWICZ Tymon 2009-02-05 LKS ¦wieradów-Zdrój DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62243795394897sekund