LEPIONKA Adrian
2006-04-20
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
2 ALBRECHT Norbert 2001-10-09 KS Agros Zamość LBE
3 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
5 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
8 BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
9 BANEL Filip 2006-06-08 KS Podlasie Białystok POD
10 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
11 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamość LBE
12 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
13 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
14 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
15 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
16 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
17 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
18 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
20 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
21 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
22 BRYL Fabian 2006-05-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
23 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
25 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
26 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
27 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
28 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
29 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
30 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
32 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
33 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
34 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
35 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
36 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
37 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
38 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
39 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
41 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
42 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
43 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
44 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
45 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
46 DERUS Michał 1990-09-21 TZSN Start Tarnów MLP
47 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
48 DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 KS Podlasie Białystok POD
49 DI BRITA Nicola 2004-09-10 KS Agros Zamość LBE
50 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
51 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
52 DROŻDŻ Łukasz 2006-04-13 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
53 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
54 DUTKA Szymon 2005-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
56 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
57 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 FALKOWSKI Hubert 2008-12-10 UKS Otrębusy MAZ
59 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
60 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
62 GAJEWSKI Oskar Daniel 2005-11-20 KS Podlasie Białystok POD
63 GAJUR Karol 1997-12-31 niest. Lublin LBE
64 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
65 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
66 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom MAZ
67 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
68 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
69 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
71 GOŚĆ Szymon 2005-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
72 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
73 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
76 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
77 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
78 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
82 HAMPEL Eryk 1997-12-03 AZS UMCS Lublin LBE
83 HNAT Kacper 2005-08-26 KS Komunalni Sanok PDK
84 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
85 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
86 HRUZEWICZ Kubrat 2007-08-24 OKS Skra Warszawa MAZ
87 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
88 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
89 JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 AZS Łódź LDZ
90 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
91 JANUSZANIS Szymon 2008-01-09 MKL Chełm LBE
92 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
93 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
94 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
95 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
96 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
97 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
98 KALISZ Hubert 2011-12-28 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
99 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
100 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
101 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
102 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
103 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
104 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
105 KEMPF Jan 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
106 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
107 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
108 KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
111 KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
112 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
115 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL GGG Radom MAZ
116 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
117 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
118 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
119 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
120 KOŚMIDER Dawid 2006-12-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
122 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
123 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
124 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
125 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
126 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 MKS Agros Chełm LBE
129 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
130 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
131 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
132 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 KULIŃSKI Igor 2006-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 KULPIŃSKI Bartłomiej 2008-10-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
136 KUNACH Filip 2005-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
137 KUTA Franciszek 2007-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
138 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
139 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
140 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
141 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
142 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
143 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
144 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
145 LEWANDOWSKI Filip 2010-04-02 UKS Lider Siercza MLP
146 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
147 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
148 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
149 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
150 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
151 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
152 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
153 ŁĄCZKOWSKI Karol 2010-04-03 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
154 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
155 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
156 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
157 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
158 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
159 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
161 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
162 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
163 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
164 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
165 MALINOWSKI Paweł 2007-11-14 LKS Sprinter Siemiatycze POD
166 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 MAŁYSKA Bartłomiej 2004-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
168 MARCINKOWSKI Alan 2006-07-03 MKS Agros Chełm LBE
169 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
170 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
171 MIDUCH Ryszard 1964-01-19 KS Wisła Puławy LBE
172 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
173 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
174 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
175 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
176 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
177 MISZTAL Kacper 2003-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
178 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
179 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
180 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
181 MOTYKA Michał 2002-08-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
182 MROZIK Jakub 2003-08-10 KS Agros Zamość LBE
183 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
184 MYTYCH Dominik 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
185 NATOŃSKI Wiktor 2004-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
186 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
187 NOWAK Jakub 2004-12-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
188 NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 TS Start Lublin LBE
189 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
190 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
191 OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
192 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
193 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
194 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
195 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
196 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
197 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
198 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 PIĄTKOWSKI Olaf 2006-09-19 KS Prefbet-Sonarol POD
200 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
201 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
202 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
203 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
204 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
205 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
206 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
207 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
208 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
210 PYDA Jakub 2001-03-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
211 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
212 RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 MKS MOS Wrocław DOL
213 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
214 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
215 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
217 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
218 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
219 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
220 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
221 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
222 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
223 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
224 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
225 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
226 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
227 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
228 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
229 SAWICKI Wiktor 2006-01-16 KS Agros Zamość LBE
230 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
231 SERAFIN Tomasz 2006-11-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
232 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
233 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
234 SIEŃKO Maciej 2007-03-05 UKS Technik Augustów POD
235 SIEŃKO Patryk 2005-11-08 MKS Agros Chełm LBE
236 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
237 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
238 SITO Klaudiusz 2004-11-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
239 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
240 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
241 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
242 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
243 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
244 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
245 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
246 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
247 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
248 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
249 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
250 STRZYGOCKI Kacper 2006-06-20 MLKS Agros Żary LBU
251 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
252 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
253 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
254 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
255 SYKA Mateusz 2002-01-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
256 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
257 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
258 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
259 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
260 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
261 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
262 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
263 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
264 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej 2009-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
265 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
266 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
267 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
268 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 AZS UMCS Lublin LBE
270 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
271 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
272 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
273 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
274 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
275 WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 KS Agros Zamość LBE
276 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
277 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
278 WENCEK Tomasz 2007-04-18 KS Prefbet-Sonarol POD
279 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 MKS MOS Wrocław DOL
280 WOJCIECHOWSKI Antonii 2006-05-23 AZS Łódź LDZ
281 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
282 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
283 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
284 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
285 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
286 WOŹNIAK Sebastian 2005-06-02 RLTL Optima Radom MAZ
287 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
288 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
289 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
290 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
291 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
292 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Agros Chełm LBE
293 WZIĄTEK Karol 2004-10-29 AZS UMCS Lublin LBE
294 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
295 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
296 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
297 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
298 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
299 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
300 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.7111701965332sekund