SIDYA Cezar
2004-04-24
GKS Olimpia Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Dominik 2005-01-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
3 AYDINER Denzel 2006-12-23 OŚ AZS Poznań WLP
4 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
5 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
7 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
8 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
9 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
10 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
11 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
13 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
14 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
15 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
17 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
18 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
19 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
20 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
21 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
22 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
23 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
24 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
26 DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 LUKS Serock KPO
27 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
28 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
29 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
31 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
33 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
34 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
36 GERBER Nikodem 2001-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
37 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
38 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
40 GRUBBA Kacper 2001-03-25 SKLA Sopot POM
41 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
42 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
43 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
44 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
45 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
47 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
48 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
50 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
51 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
52 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
53 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
54 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
55 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
56 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
57 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
58 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
59 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
60 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
61 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
62 KLANK Przemysłąw 2004-05-07 KS Wejher Wejherowo POM
63 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
64 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
66 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
67 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 KOŁOWSZYŃSKI Ksawery 2004-02-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
69 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
71 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
72 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KOTLAREK Jakub 2002-01-19 MKS Inowrocław KPO
74 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
75 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
76 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
77 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
78 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
79 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
80 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
81 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
82 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
83 KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
84 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
85 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
87 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
88 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
89 KWIATKOWSKI Tymon 2010-07-05 LKS Zantyr Sztum POM
90 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
91 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
92 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
93 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
94 ŁUKOWSKI Antoni 2005-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
97 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
98 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
100 MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 BKS Bydgoszcz KPO
101 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
102 MICHALAK Konrad 2003-07-07 MKLA Łęczyca LDZ
103 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
104 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
105 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
106 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
107 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
108 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
109 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
110 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
111 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
112 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
113 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
114 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
115 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
116 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
118 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
119 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
120 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
121 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
122 PAJĄSKI Jacek 2009-01-01 MMKS Gdańsk POM
123 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
124 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
125 PASZCZYK Mateusz 2008-09-26 MMKS Gdańsk POM
126 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
128 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
129 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
130 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
131 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
132 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
133 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
134 ROKOSZNY Bartosz 2008-07-28 MKS Truso Elbląg WMZ
135 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
136 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
137 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
138 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
139 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
140 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
141 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
142 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
143 SOBCZAK Błażej 2004-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
144 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
145 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
146 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
147 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
148 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
149 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
150 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
151 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
152 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
153 STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 AML Słupsk POM
154 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
155 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
156 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
157 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
158 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
159 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
160 SZYROWSKI Piotr 2004-01-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
161 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
162 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
163 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 TOPOLEWSKI Jan 2005-08-18 BKS Bydgoszcz KPO
165 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
166 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
167 WANIAK Dominik 2004-02-09 LUKS Start Nakło KPO
168 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
169 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
170 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
171 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
172 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
173 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
174 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
175 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
176 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
177 WOŹNIAK Jan 2008-10-07 RKS Rumia POM
178 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
179 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
180 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
181 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
182 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
183 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 ZIELIŃSKI Filip 2008-10-06 AML Słupsk POM
185 ZIELIŃSKI Franciszek 2006-07-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
186 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
187 ZUBEL Krystian 2001-03-09 KSLZS Kruszwica KPO
188 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
189 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
190 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24681901931763sekund