KORTAS Mateusz
2004-10-14
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
8 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
9 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
10 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
11 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
12 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
14 BELCZEWSKI Oskar 2005-11-18 RKS Rumia POM
15 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
17 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
18 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
19 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
20 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BIESIK Mariusz 2003-12-22 KUKS Remus Kościerzyna POM
23 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
24 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
25 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
26 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
27 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
28 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
30 BORYS Antoni 2004-06-03 MKP Szczecinek ZPO
31 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
34 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
35 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
39 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
40 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
41 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
42 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
43 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
44 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
45 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
46 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
47 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
48 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
49 DONAKIEWICZ Robert 2004-11-24 KB Dziesiątka Białogard ZPO
50 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
51 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
52 DYGAS Michał 2004-01-03 ULKS Tychowo ZPO
53 DYLAK Jakub 2007-11-19 UKS Jedynka Reda POM
54 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
55 DZIUDA Cyprian 2008-01-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
56 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
57 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
58 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
59 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
60 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
61 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
62 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
63 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
65 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
66 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
67 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
68 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
69 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
71 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
72 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
73 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
74 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
75 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
76 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
77 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
78 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
79 GUZOWSKI Dariusz 1969-07-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
80 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
81 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
82 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
83 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
84 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
85 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
86 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
88 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
89 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
90 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
91 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
92 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
93 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
94 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
95 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
96 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
98 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
101 JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
102 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
103 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
104 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
105 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
106 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
108 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
109 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
110 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
111 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
112 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
113 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
114 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
115 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
116 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
118 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
119 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
120 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
122 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
123 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
124 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
125 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
127 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
128 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
129 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
130 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
131 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
132 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
133 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
134 KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
135 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
136 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
138 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
139 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
140 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
141 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
143 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
144 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
145 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
146 LEMAŃSKI Hubert 2004-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
147 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
149 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
150 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
151 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
152 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
153 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
154 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
156 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
157 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
158 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
160 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
161 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
162 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
163 MARSZK Antoni 2002-04-01 Akademia Biegowa Kartuzy POM
164 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
165 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
166 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
167 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 OŚ AZS Poznań WLP
169 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
170 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Kościerzyna POM
171 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
172 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
173 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
174 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
175 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
176 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
177 MYSZKA Mateusz 2004-04-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
178 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
179 NAJMRODZKI Adam 2003-12-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
180 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
181 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
182 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
183 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
184 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
185 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
186 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
187 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
188 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
189 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
190 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
191 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
192 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
193 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
194 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
196 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
197 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
198 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
199 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
200 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
201 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
202 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
203 PIERNICKI Klaudiusz 2003-09-01 LKS Zorza Gdynia POM
204 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
205 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
206 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
207 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
208 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
209 PODSTAWKA Aleksander 2004-05-10 ULKS Tychowo ZPO
210 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
211 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
212 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
213 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
214 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
216 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
217 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
218 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
219 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
220 ROMANIUK Klaudiusz 2005-07-08 OKS Start Otwock MAZ
221 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
222 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
223 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
224 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
225 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
226 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
227 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
228 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
229 RZECZKOWSKI Aleksander 2005-05-13 UKS LA Wałcz ZPO
230 RZENIECKI Szymon 2001-02-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
231 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
232 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
233 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
234 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
235 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
236 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
238 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
239 SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
240 SOBCZAK Sebastian 1975-06-11 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
241 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
242 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
244 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
245 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
247 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
248 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
249 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
250 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
251 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
252 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
253 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
255 SZYCH Robert 1971-05-01 RAZ Szczecin ZPO
256 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
257 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
258 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
259 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
260 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
263 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
264 TREBIK Łukasz 2004-08-12 LKS Fenix Słupsk POM
265 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
267 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
268 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
269 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
270 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
271 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
272 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
273 WACHOWIAK Jakub 2002-04-17 Kraków Athletics Team MLP
274 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
275 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
276 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
277 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
278 WATRAL Kuba 2006-12-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
279 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
280 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot POM
281 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
282 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
283 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
284 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
285 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
286 WIŚNIEWSKI Michał 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
287 WITTBRODT Jacek 2004-01-29 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
288 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
289 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
290 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
291 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
292 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
293 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
294 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
295 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
296 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
297 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
298 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
299 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42971086502075sekund