WIESZTORT Laura
2008-08-20
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADACH Weronika 2008-08-19 UKS MTE Milanówek MAZ
2 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 RLTL Optima Radom MAZ
5 ANDRASZAK Aleksandra 2009-08-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
6 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
8 AUDA Aleksandra 2007-04-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
9 AUGUSTYNIAK Lena 2008-09-04 Akademia Biegowa Żary LBU
10 BACEWICZ Lena 2008-08-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BACZYŃSKA Julita 2005-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
13 BAJER Hanna 2008-08-12 OKS Start Otwock MAZ
14 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
16 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
18 BARAN Natalia 2009-04-08 KL Iskra Białogard ZPO
19 BARANOWICZ Laura 2008-08-10 UKS Trójka Mikołów SLK
20 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 UKS MTE Milanówek MAZ
21 BARSZCZEWSKA Agata 2008-12-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 BARTOSIK Alicja 2007-03-12 OKS Skra Warszawa MAZ
23 BELNIAK Aleksandra 2009-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
24 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
25 BEREDA Zuzanna 2007-02-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BIAŁACH Zuzanna 2010-04-02 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
27 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
29 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
32 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
33 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
34 BŁUŚ Hanna 2008-06-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
36 BODIO Helena 2009-04-03 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa MAZ
37 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
38 BOJARZYŃSKA Anna 2006-08-11 GOKSiT Suchowola POD
39 BORKOWSKA Marta 2008-04-15 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
40 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
41 BRODOWSKA Nina 2008-01-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 BRODOWSKA Zuzanna 2010-07-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
43 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
44 BRYDNIAK Iga 2008-10-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
45 BRZOZOWSKA Anna 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
46 BRZYSKA Sandra 2008-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
47 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
48 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
50 BUKALSKA Maria 2009-02-09 MKS Agros Chełm LBE
51 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 BUTSCHER Celina 2008-06-20 OKS Skra Warszawa MAZ
53 CELLMER Karolina 2006-11-04 MUKL Brodnica KPO
54 CHAMCZYK Julia 2006-07-08 LUKS Strzałków LDZ
55 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
56 CHMIEL Hanna 2009-02-20 RKS Łódź LDZ
57 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
58 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
59 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
60 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
61 CHORĄŻYCZEWSKA Patrycja 2008-08-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
62 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
63 CIESIELSKA Łucja 2012-01-19 LKS Koluszki LDZ
64 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
65 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 MKL Toruń KPO
66 CIOŁEK Wanda 2009-05-31 UKS Rusiec MAZ
67 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 CYGULSKA Joanna 2010-06-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
70 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
71 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 CZAJKOWSKA Maja 2009-08-05 AL Międzyzdroje ZPO
73 CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
74 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
75 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
76 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
77 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
78 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
79 DENEKA Hanna 2008-09-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
80 DĘBOWSKA Zuzanna 2007-01-19 OKS Skra Warszawa MAZ
81 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
82 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
83 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
84 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
85 DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 UKS MTE Milanówek MAZ
86 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
87 DOMASZEWSKA Pola 2008-12-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
88 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
89 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
90 DRABIK Julia 2010-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
91 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
92 DRANIAK Paulina 2007-05-08 UKS MTE Milanówek MAZ
93 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
95 DUKACZEWSKA Róża 2008-07-22 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
96 DULKOWSKA Klara 2010-06-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
98 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
99 DZIANACH Zuzanna 2012-04-05 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
100 DZYR Zofia 2007-12-28 OKS Skra Warszawa MAZ
101 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 FIGURA Marta 2008-10-01 UKL Olimpijczyk 112 Warszawa MAZ
103 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
104 FILIPIUK Magdalena 2008-07-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
105 FILIPKOWSKA Alicja 2008-02-28 MKS Pułtusk MAZ
106 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
107 FLORCZUK Malwina 2007-04-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
108 FORGIEL Zofia 2009-01-08 BOSiR Barcin KPO
109 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
110 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
111 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 GALUSIŃSKA Gabriela 2009-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
113 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
114 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
115 GARBACZEWSKA Urszula 2008-02-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
116 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
117 GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
118 GĄSIEWSKA Julia 2006-09-22 MKS Pułtusk MAZ
119 GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 KS Wisła Puławy LBE
120 GLINKA Izabela Maria 2008-07-16 MKS Pułtusk MAZ
121 GLINKA Renata 2010-06-07 MKS Pułtusk MAZ
122 GNIEDZIEJKO Magdalena 2006-08-07 GOKSiT Suchowola POD
123 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
124 GODLEWSKA Zuzanna 2009-01-07 MKS Pułtusk MAZ
125 GOLEC Zofia 2007-01-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
126 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
127 GOLUCH Łucja 2009-04-11 SKS Feniks Siedlce MAZ
128 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
129 GORCZYŃSKA Maja 2010-02-18 MKS Pułtusk MAZ
130 GOS Patrycja 2000-03-20 RLTL Optima Radom MAZ
131 GOS Zuzanna 2011-02-12 UKS Technik Radom MAZ
132 GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 UKS Orzełki Warszawa MAZ
133 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
134 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz WMZ
135 GÓRNIKIEWICZ Julia 2007-10-10 MLKL Płock MAZ
136 GÓRSKA Agnieszka 2009-12-03 UKS Rusiec MAZ
137 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
138 GÓRSKA Karolina 2009-12-03 UKS Rusiec MAZ
139 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
140 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
141 GRABOWSKA Urszula 2004-07-16 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
142 GRABOWSKA Weronika 2009-07-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
143 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KU AZS AWP w Lublinie LBE
144 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
145 GROBELNA Anna 2008-12-03 LKS MOSiR Sieradz LDZ
146 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
147 GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
148 GUT Alicja 2010-06-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
149 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
150 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
151 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
152 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
153 HOROWSKA Iga 2008-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
154 HUK Gabriela 2008-11-10 KS Agros Zamość LBE
155 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
156 IDCZAK Wiktoria 2008-08-17 MKLA Łęczyca LDZ
157 IWOŁA Klara 2008-12-21 ULKS Skoczek Pogórze POM
158 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
159 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
160 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
161 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
163 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
165 JAKUBOWSKA Wiktoria 2008-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
166 JAMROZ Lena 2007-01-06 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
167 JANCEWICZ Agata 2008-11-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
168 JANECZEK Weronika 2009-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
169 JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 MKS Syrena Warszawa MAZ
170 JANKA Nadia 2009-10-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
171 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KU AZS AWP w Lublinie LBE
172 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
173 JANKOWSKA Olga 2009-05-04 BOSiR Barcin KPO
174 JANUS Julia 2005-03-01 RLTL Optima Radom MAZ
175 JAŃCZAK Jadwiga 2008-10-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
176 JARCZAK Ewa 2007-08-30 OLA Lubelskie LBE
177 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
178 JARZĄBEK Paulina 2006-10-21 MKS Mechanik Włodawa LBE
179 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
180 JASIŃSKA Maja 2007-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 UKS Orzełki Warszawa MAZ
182 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
183 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
184 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
185 JAWORSKA Katarzyna 2009-02-25 MKS Pułtusk MAZ
186 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
187 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
188 JOKŚ Nadia 2008-02-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
189 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
190 JÓŹWIAK Zofia 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 LKS Masuria Jęcznik WMZ
193 JURCZAK Aleksandra 2010-02-06 UKS MTE Milanówek MAZ
194 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
195 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
196 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
197 KALINOWSKA Olga 2009-01-30 MKS Pułtusk MAZ
198 KAMASZEWSKA Karolina 2007-06-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
199 KAMIŃSKA Natalia 2008-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
200 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
201 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
202 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
203 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
204 KARCZ Martyna 2007-01-25 KS Prefbet-Sonarol POD
205 KARCZEWSKA Maria 2003-06-27 OKS Start Otwock MAZ
206 KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
207 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
208 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
209 KARWAT Alicja 2008-11-29 RKS Łódź LDZ
210 KARWOWSKA Michalina 2006-07-03 PTT Delta Płock MAZ
211 KARWOWSKA Nikola 2011-01-10 PUKS Jedynka Łosice MAZ
212 KARYŚ Hanna 2010-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
213 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
214 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
215 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
216 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
217 KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 GKS Start Długołęka DOL
218 KĘSIK Natalia 2007-10-31 AML Słupsk POM
219 KICIŃSKA Amanda 2007-07-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
220 KICIŃSKA Marta 2003-08-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
221 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
222 KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
223 KIELAN Urszula 1960-10-10 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
224 KIELAR Natalia 2008-03-21 KL Bałtyk Koszalin ZPO
225 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
227 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
228 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
229 KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
230 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 KOBACKA Hanna 2008-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
232 KOCHANOWSKA Alicja 2009-05-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
233 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
234 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
235 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
236 KOLASIŃSKA Weronika 2010-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
237 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
238 KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 UKS MTE Milanówek MAZ
239 KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 AZS-AWF Gorzów LBU
240 KOPEĆ Letycja 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
241 KOPEĆ Liwia 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
242 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
243 KOPER Zuzanna 2009-12-04 Akademia Sportu Otwock MAZ
244 KOPROWSKA Maja 2008-10-17 OKS Skra Warszawa MAZ
245 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
246 KORPALSKA Weronika 2007-04-11 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
247 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
248 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
249 KOSAK Julia 2009-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
250 KOSMATKA Maja 2007-02-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
251 KOSSON Alicja 2006-09-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
252 KOSSON Barbara 2008-05-29 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
253 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
254 KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
255 KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 UKS Gepard Warszawa MAZ
256 KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 LUKS Start Nakło KPO
257 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
258 KOZIURA Karolina 2008-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
259 KOZŁOWSKA Lena 2009-12-14 UKS Flop Wilkasy WMZ
260 KOZŁOWSKA Maja 2009-12-14 UKS Flop Wilkasy WMZ
261 KOŻUCHOWSKA Małgorzata 2008-01-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
262 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
263 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
264 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty MLP
265 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
266 KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 KM Aktywni Sochaczew MAZ
267 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
268 KRZYWICKA Maja 2007-06-21 MKL Chełm LBE
269 KUBA Aleksandra 2009-01-06 LUKS Boguszyce LDZ
270 KUBACZ Anna 2008-07-10 UKS Trójka Mikołów SLK
271 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
272 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
273 KULTYS Ewa 2007-10-08 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
274 KUPCZAK Olga 2008-02-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
275 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
276 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
277 KUTKOWSKA Nikola 2007-06-24 RLTL Optima Radom MAZ
278 KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
279 KUŹMIŃSKA Karolina 2003-10-21 RKS Łódź LDZ
280 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
281 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
282 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
283 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
284 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
285 KWIATKOWSKA Łucja 2008-06-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
286 LACEK Dominika 2008-01-01 niest. Warszawa MAZ
287 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
288 LECHOWICZ Emilia 2012-05-15 KKL Kielce SWK
289 LESZCZYŃSKA Agata 2007-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
290 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
291 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
292 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy LBE
293 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
294 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
295 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
296 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
297 LOC Pola 2009-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
298 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
299 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
300 LOZOVYTSKA Anna 2005-12-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
301 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
302 LUBOWICKA Łucja 2009-08-06 OKS Skra Warszawa MAZ
303 LURKA Oliwia 2008-09-21 RMKS Rybnik SLK
304 LUŚTYK Amelia 2008-04-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
305 LUTOWSKA Julia 2008-01-10 MLKS Krajna Sępólno KPO
306 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
307 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
308 ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 MKL Toruń KPO
309 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
310 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
311 ŁAŚ Marta 2009-01-27 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
312 ŁAWICKA Natalia 2007-05-10 MLKL Płock MAZ
313 ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 UKS Orzełki Warszawa MAZ
314 ŁUKA Oliwia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
315 ŁUKASIEWICZ Maja 2007-03-17 UKS Olimp Kozienice MAZ
316 MACIEJEWSKA Antonina 2007-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
317 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
318 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
319 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
320 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
321 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
322 MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
323 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
324 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
325 MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
326 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
327 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
328 MARKS Julia 2009-01-25 KKL Kielce SWK
329 MARZĘCKA Maja 2006-01-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
330 MASIAK Agnieszka 2007-07-26 AZS UMCS Lublin LBE
331 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 GOKSiT Suchowola POD
332 MASŁOWSKA Sylwia 1999-04-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
333 MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 GOKSiT Suchowola POD
334 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
335 MATUSZAK Dominika 2008-08-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 MATUSZEWSKA Amelia 2007-09-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
337 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
338 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
339 MAZURKIEWICZ Adrianna 2008-01-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
340 MIAZEK Kaja 2010-01-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
341 MICHALEC Marta 2004-01-02 KS Podlasie Białystok POD
342 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
343 MIERZEJEWSKA Michalina 2008-11-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
344 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
345 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
346 MIŁOSZEWICZ Wiktoria 2009-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
347 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
348 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
349 MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 AL Międzyzdroje ZPO
350 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
351 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
352 MROZIK Alicja 2008-07-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
353 MRÓZ Natalia 2004-10-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
355 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
356 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
357 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
358 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
359 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
360 NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 KM Aktywni Sochaczew MAZ
361 NARODZONEK Weronika 2005-08-15 MUKL Brodnica KPO
362 NAWROCKA Nikola 2010-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
363 NAWROCKA Zofia 2008-11-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
364 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
365 NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 UKS MTE Milanówek MAZ
366 NIEKŁAŃ Nikola 2009-08-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
367 NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
368 NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 KM Aktywni Sochaczew MAZ
369 NOGAJ Bianka 2008-08-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
370 NOWAK Anna 2010-07-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
371 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
372 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
373 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
374 NOWAK Nikola 2009-09-15 NKS Start Namysłów OPL
375 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
376 NOWICKA Hanna 2011-02-11 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
377 NOWICKA Hanna 2007-07-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
378 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
379 OLCZAK Dominika 2008-10-31 UKS Gepard Warszawa MAZ
380 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
381 OLĘDZKA Julia 2009-05-07 UKS Lisy Zgierz LDZ
382 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
383 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
384 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
385 OSIŃSKA Iga 2008-02-13 RLTL Optima Radom MAZ
386 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
387 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
388 OŚKA Emila 2007-08-08 UKS Olimp Kozienice MAZ
389 OWCZAREK Lena 2010-03-10 UKS Czempion Bełchatów LDZ
390 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
391 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
392 PAKULSKA Aleksandra 2007-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
393 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
394 PARAFINIUK Klaudia 2009-09-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
395 PARZYSZEK Maria 2008-11-26 UKS Gepard Warszawa MAZ
396 PATEK Alicja 2012-06-13 UKS Czempion Bełchatów LDZ
397 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
398 PAWLUKOJĆ Emilia 2011-03-03 UKS MTE Milanówek MAZ
399 PAWLUKOJĆ Klara 2011-03-03 UKS MTE Milanówek MAZ
400 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
401 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
402 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
403 PEZACKA Zuzanna 2007-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
404 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
405 PIECH Jolanta 2009-11-01 RK Athletics Warszawa MAZ
406 PIECHNIK Julita 2007-10-12 MKL Tlen Mogilno KPO
407 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
408 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
409 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
410 PIEKART Zofia 2008-04-15 UKS Gepard Warszawa MAZ
411 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
412 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
413 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
414 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
415 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
416 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
417 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
418 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
419 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
420 PLUTECKA Antonina 2008-07-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
421 PŁOCKA Milena 2010-06-07 LKS Koluszki LDZ
422 PŁUSA Alicja 2007-10-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
423 PŁUSKA Sandra 2008-05-21 UMLKS START Wieruszów LDZ
424 PODLASIEWSKA Joanna 2007-09-11 MKS Pułtusk MAZ
425 POLAKOWSKA Klaudia 2008-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
426 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
427 POREMBNA Zuzanna 2007-12-26 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
428 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno WMZ
429 PRYK Natalia 2009-08-02 UKS Jedynka Łowicz LDZ
430 PRZEKORA Maja 2009-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
431 PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 MUKS Płock MAZ
432 PRZYBYŁOWSKA Blanka 2007-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
433 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
434 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
435 PTAK Julia 2007-03-30 UMLKS START Wieruszów LDZ
436 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
437 PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 KM Aktywni Sochaczew MAZ
438 PUCHAŁA Zofia 2006-08-28 KKL Kielce SWK
439 PUSTOŁA Aleksandra 2008-02-22 Akademia Sportu Otwock MAZ
440 PYSKŁO Julia 2008-01-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
441 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
442 RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
443 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
444 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
445 REMBOWSKA Zuzanna 2005-04-16 RKS Łódź LDZ
446 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
447 ROGIŃSKA Oliwia 2008-05-19 Orka Iława Athletics WMZ
448 ROGUSKA Pola 2008-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
449 ROGUSKA Roksana 2008-09-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
450 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
451 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
452 ROMANECZKO Julia 2007-12-03 AZS-AWF Gorzów LBU
453 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
454 ROMANÓW Iga 2007-10-05 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
455 ROWIŃSKA Iga 2007-10-24 UKS Młodzik Warszawa MAZ
456 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
457 RUS Maja 2009-01-16 AZS Łódź LDZ
458 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
459 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
460 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
461 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
462 SADOWSKA Julia 2007-03-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
463 SADURA Marta 2009-01-29 KS Wisła Puławy LBE
464 SAFARYN Zuzanna 2006-05-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
465 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
466 SALWA Nina 2008-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
467 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
468 SEMENIUK Ksenia 2011-01-27 KS Wisła Puławy LBE
469 SEPEŁOWSKA Karolina 2009-08-28 MKS Pułtusk MAZ
470 SEREK Martyna 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
471 SĘKOWSKA Katarzyna 1982-03-27 UKS Otrębusy MAZ
472 SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 KS Warszawianka W-wa MAZ
473 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
474 SIEŃKO Karolina 2006-11-13 GOKSiT Suchowola POD
475 SIERADZKA Marta 2008-02-20 KSLZS Kruszwica KPO
476 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
477 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
478 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
479 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
480 SIUCIŃSKA Nikola 2009-01-01 niest. Warszawa MAZ
481 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
482 SKIBICKA Weronika 2000-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
483 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
484 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
485 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
486 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
487 SKOWROŃSKA Zuzanna 2010-02-21 MKS Pułtusk MAZ
488 SKÓRA Weronika 2008-10-31 KS Agros Zamość LBE
489 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
490 SKROBEK Kornelia 2012-01-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
491 SKRZYDLAK Nela 2007-09-14 MKS Pułtusk MAZ
492 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
493 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
494 SŁADEK Faustyna 2007-08-25 OKS Skra Warszawa MAZ
495 SŁAWSKA Amelia 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
496 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
497 SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
498 SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 UKS Filipides Teresin MAZ
499 SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
500 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
501 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
502 SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
503 SOBCZAK Alicja 2008-09-03 UKS MTE Milanówek MAZ
504 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
505 SPŁAWSKA Oliwia 2007-01-06 UKS Achilles Leszno WLP
506 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
507 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
508 STASZEWSKA Tola 2012-03-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
509 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
510 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
511 STEC Małgorzata 2009-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
512 STEC Zuzanna 2007-04-25 OKS Skra Warszawa MAZ
513 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
514 STEFAŃSKA Marika 2007-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
515 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
516 STELMASZUK Emilia 2009-02-19 MKS Agros Chełm LBE
517 STĘPIEŃ Anna 2008-08-23 AZS UMCS Lublin LBE
518 STĘPNIAK Lena 2011-09-05 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
519 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
520 STOMA Zofia 2009-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
521 STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 MUKS Kangur Żnin KPO
522 STRUG Dominika 2008-10-25 MKS Truso Elbląg WMZ
523 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
524 SUCHOLEWSKA Natalia 2008-01-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
525 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
526 SUSKA Eliza 2005-07-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
527 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
528 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
529 SYCZ Juliana 2008-08-08 RK Athletics Warszawa MAZ
530 SZATKOWSKA Aleksandra 2007-12-14 LKS Vectra Włocławek KPO
531 SZCZEPANIAK Zuzanna 2009-07-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
532 SZCZEPAŃSKA Weronika 2008-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
533 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
534 SZEPKE Lena 2008-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
535 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
536 SZOŹDZIŃSKA Kornelia 2010-12-10 AZS UMCS Lublin LBE
537 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy WMZ
538 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
539 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
540 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
541 SZYKULSKA Renata 1974-08-17 LKS Polkowice DOL
542 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
543 SZYMAŃSKA Hanna 2007-01-30 MKS Syrena Warszawa MAZ
544 SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
545 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
546 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
547 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
548 SZYMCZAK Zofia 2006-11-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
549 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
550 ŚLEDŹ Laura 2011-03-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
551 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
552 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
553 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
554 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
555 ŚWIESIULSKA Agata 2008-03-02 GKS Wilga Garwolin MAZ
556 ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
557 ŚWITAJ Marcyjanna 2008-07-30 AZS UMCS Lublin LBE
558 TACIAK Bianka 2007-02-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
559 TALAR Anna 2008-09-28 MKL Toruń KPO
560 TALAREK Zuzanna 2010-04-26 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
561 TARAS Kalina 2009-05-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
562 TARASIEWICZ Sylwia 2005-04-07 UKS Czwórka Białystok POD
563 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
564 TKACZYŃSKA Helena 2012-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
565 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
566 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
567 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
568 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
569 TUCHARZ Weronika 2008-07-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
570 TUREL Patrycja 2006-04-26 GOKSiT Suchowola POD
571 TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
572 UCHMAŃSKA Anna 2011-09-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
573 ULIKOWSKA Sandra 2009-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
574 URBAN Adrianna 2008-04-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
575 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
576 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
577 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
578 URBAŃCZYK Maria 2007-08-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
579 URBAŃSKA Julia 2009-02-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
580 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
581 USS Maryna 2009-04-12 RK Athletics Warszawa MAZ
582 VAKULENKO Varvara 2007-04-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
583 WACHOL Julia 2007-08-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
584 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
585 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
586 WARECKA Ewa 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
587 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
588 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
589 WAŻNY Maria 2008-09-09 UKS Otrębusy MAZ
590 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
591 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
592 WICHER Anna 2003-11-17 AZS-AWF Gorzów LBU
593 WIERZCHOWSKA Dominika 2007-03-27 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
594 WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
595 WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
596 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
597 WŁOCZEWSKA Pola 2008-02-04 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
598 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
599 WŁODARCZYK Sandra 2010-01-07 MKS Pułtusk MAZ
600 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
601 WOJCIECHOWSKA Milena 2009-01-05 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
602 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
603 WOJTAKOWSKA Hanna 2008-04-17 NKS Start Namysłów OPL
604 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
605 WOLAN Kamila 2008-07-14 KS Komunalni Sanok PDK
606 WOŁKOW Hanna 2008-09-12 AL Międzyzdroje ZPO
607 WOŁOSZCZAK Emilia 2007-02-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
608 WOSZCZEK Lidia 2008-03-28 UKS Olimp Kozienice MAZ
609 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
610 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
611 WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 AML Słupsk POM
612 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
613 WÓJCIK Nina 2009-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
614 WÓJTOWICZ Weronika 2009-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
615 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
616 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
617 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
618 WYGNAŁ Marta 2004-05-18 KS Prefbet-Sonarol POD
619 YEROMENKO Yelizaveta 2006-10-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
620 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
621 ZAJĄC Emilia 2007-02-16 Akademia Sportu Otwock MAZ
622 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
623 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
624 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
625 ZASĘPA Patrycja 2004-12-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
626 ZAWADA Patrycja 2009-06-19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
627 ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
628 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
629 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
630 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
631 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
632 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
633 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
634 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
635 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
636 ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
637 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
638 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
639 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.8202338218689sekund