ORZĘDOWSKI Jakub
2007-07-05
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
4 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
6 BANEL Filip 2006-06-08 KS Podlasie Białystok POD
7 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
8 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamość LBE
9 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
10 BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
11 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
12 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
14 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
15 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
16 BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
17 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
18 BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
19 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHATALSKI Szymon 2007-07-23 KS Agros Zamość LBE
21 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
22 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
23 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
24 CIEŚLAK Mikołaj 2008-05-01 AZS UMCS Lublin LBE
25 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
26 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
27 CZĘŚCIK Przemysław 2007-02-20 KS Agros Zamość LBE
28 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
30 DĄBROWSKI Karol 2007-01-16 KS Podlasie Białystok POD
31 DĄBROWSKI Karol 2008-11-30 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
32 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
34 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 DZIUBA Jakub 2009-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
36 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
37 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
38 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
39 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 GERA Szymon 2006-08-30 LKS Stal Mielec PDK
41 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
42 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
43 GMITRZUK Marcel 2008-10-06 KS Agros Zamość LBE
44 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
45 GOŁOŚ Dawid 2008-04-15 KS Polesie Urszulin LBE
46 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
48 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 GRESZTA Piotr 2010-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
50 GRISHCHENKO Maksym 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
51 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
52 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
53 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
55 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 JANKOWSKI Michał 2009-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 JANUSZANIS Szymon 2008-01-09 MKL Chełm LBE
58 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
59 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
60 JĘDRUSZCZAK Rafał 2008-11-13 MKS Agros Chełm LBE
61 JOP Maksymilian 2012-07-11 KS Olkusz MLP
62 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
63 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
64 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
65 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
66 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
67 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
68 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
70 KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
71 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
72 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
74 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 KOĆ Michał 2004-04-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
76 KONOPKA Oskar 2008-07-31 UKS Achilles Leszno WLP
77 KOPCEWICZ Igor 2010-06-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 KOSAKOWSKI Miłosz 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
79 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
81 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
82 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
83 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 MKS Agros Chełm LBE
84 KREKORA Sebastian 2010-01-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
87 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
89 LANGER Mateusz 2007-05-29 UKB Szubin KPO
90 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 LEJMAN Jan 2009-09-02 MKS Agros Chełm LBE
92 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
93 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
94 LIS Michał 2007-11-27 MKL Szczecin ZPO
95 ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
96 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
97 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
98 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
99 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 MALESZA Aleksander 2008-04-08 UKS Kresy Otwock MAZ
101 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
102 MALINOWSKI Filip 2007-01-19 UKS 20 Poznań WLP
103 MARCINKOWSKI Alan 2006-07-03 MKS Agros Chełm LBE
104 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
105 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
106 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
107 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
108 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
109 MISZTAL Kacper 2003-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
110 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
111 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
112 MUSIAŁ Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
113 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
114 NIEMCZYK Jakub 2007-12-13 AML Słupsk POM
115 NIZIOŁ Błażej 2010-05-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
116 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
117 NOWAK Tymoteusz 2008-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
118 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
119 NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 TS Start Lublin LBE
120 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
121 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
122 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
123 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
124 PELC Łukasz 2005-03-27 KB Krościenko Wyżne PDK
125 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
127 PIĄTKOWSKI Olaf 2006-09-19 KS Prefbet-Sonarol POD
128 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
129 PIĘTAL Kamil 2007-05-27 LKS Stal Mielec PDK
130 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
131 POLSKI Antoni 2006-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
132 POZYCHANIUK Vladyslav 2007-10-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
133 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
134 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
137 PYDA Jakub 2001-03-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
138 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
139 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
140 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
142 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
143 RUSIECKI Patryk 2007-12-14 KS Wisła Puławy LBE
144 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
145 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
146 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
147 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
148 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
149 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
150 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
151 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
152 SŁOWAK Kuba 2007-01-01 niest. Gdańsk POM
153 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
154 SOSNOWSKI Bartosz 2008-05-15 KS Podlasie Białystok POD
155 STANKIEWICZ Mateusz 2007-02-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
156 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
157 STOPA Maksymilian 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
159 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
160 SUGIER Filip 2007-05-29 AZS UMCS Lublin LBE
161 SZUSTAKOWSKI Jakub 2007-02-13 MKS Unia Hrubieszów LBE
162 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
163 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
164 SZYSZKO Piotr 2007-01-01 KS Podlasie Białystok POD
165 ŚCIERANKA Mateusz 2008-07-30 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
166 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej 2009-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
167 ŚLIWIŃSKI Maksymilian 2011-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
168 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
169 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
170 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
171 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz 2007-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
172 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
174 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
175 WIDZ Kacper 2008-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
176 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
178 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
180 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
181 WOŁOSZ Bartosz 2009-08-23 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
182 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
183 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
184 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
185 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
186 WYDRO Karol 2008-07-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 ZASADNI Patryk 2006-03-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
188 ZAWAL Maciej 2007-03-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
189 ZAZULA Miłosz 2010-12-30 MKL Chełm LBE
190 ZEMLA Mateusz 2010-10-09 WKS Wawel Kraków MLP
191 ZIELIŃSKI Emil 2006-02-13 AZS UMCS Lublin LBE
192 ZIENKOWSKI Daniel 2005-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
193 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
194 ŻUKOWSKI Sebastian 2006-01-03 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3382849693298sekund