MALINOWSKI Adrian
2007-01-23
UKS Atos Woźnice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
3 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
5 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
6 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
7 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL GGG Radom MAZ
8 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BIŃCZYK Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn WMZ
11 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
12 BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
13 BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
14 BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 UKS Atos Woźnice WMZ
15 BRZEZIŃSKI Oliwier 2007-08-24 OŚ AZS Poznań WLP
16 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
17 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
18 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
19 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
20 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
21 CZĘŚCIK Bartosz 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
22 ĆWIK Tomasz 2007-09-11 UKS LA Basket Warszawa MAZ
23 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
24 DĄBKOWSKI Filip 2008-10-03 LKS Masuria Jęcznik WMZ
25 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
26 DOMAGAŁA Kacper 2007-07-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
27 DOMŻALSKI Patryk 2007-06-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
28 DRUŻDŻEL Kamil 2006-11-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
30 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
32 GĘBSKI Mariusz 1978-05-05 W-MKLAM Olsztyn WMZ
33 GIERAK Jakub 2008-12-20 LKS Korab Olecko WMZ
34 GŁĄB Krzysztof 1995-01-05 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
35 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
36 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 GÓRNY Antoni 2007-09-15 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
38 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 GRODZICKI Marcel 2006-03-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
40 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
41 GUTTMAN Filip 2007-10-12 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
42 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
43 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
44 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
45 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 JANKOWSKI Kacper 2006-09-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
47 JANUSZANIS Szymon 2008-01-09 MKL Chełm LBE
48 JANUSZEWSKI Sebastian 2007-12-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
49 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
51 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
52 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
53 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
55 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
56 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
57 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
58 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
60 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
61 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
62 KOSAKOWSKI Miłosz 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
63 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice WMZ
64 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
65 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
66 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 KOWALEWSKI Jakub 2007-07-04 MKS Pułtusk MAZ
68 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
71 KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 RLTL Optima Radom MAZ
72 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
74 KUMA Mikołaj 2008-08-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
75 LENGIEWICZ Tomasz 2007-02-01 KS Podlasie Białystok POD
76 LEWANDOWSKI Ksawery 2008-09-23 MKS Truso Elbląg WMZ
77 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
78 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
79 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
80 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
81 MACZAN Igor 2007-08-13 MKL Jurand Szczytno WMZ
82 MALINOWSKI Filip 2007-01-19 UKS 20 Poznań WLP
83 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
84 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
85 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
86 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS-MOS Opole OPL
87 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa WMZ
88 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
89 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
90 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
91 MUSIAŁ Michał 1969-07-29 AMS Niemcz KPO
92 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
93 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
94 OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
95 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
96 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
98 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
100 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
101 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
102 PIETKIEWICZ Jakub 2008-01-03 UKS Flop Wilkasy WMZ
103 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
104 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
105 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko WMZ
106 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
107 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 POPŁAWSKI Jeremi 2006-05-04 LKS Korab Olecko WMZ
109 PROKOP Michał 2007-05-28 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
110 PUK Wojciech 2006-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
111 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
112 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
114 RUMIŃSKI Michał 2007-09-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
115 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
116 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
117 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
118 SADOWSKI Bartosz 2005-05-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
120 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
121 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
122 SĘDZIŃSKI Adrian 2008-10-09 LKS Masuria Jęcznik WMZ
123 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
124 SIZER Miles 2001-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
126 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
127 SŁOWAK Kuba 2007-01-01 niest. Gdańsk POM
128 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
130 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
131 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
132 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
135 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
136 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 ŚLIWIŃSKI Łukasz 2007-05-14 UKS Atos Woźnice WMZ
138 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
139 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
140 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
141 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 TOMASIK Tomasz 2011-01-01 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
143 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 TRELA Sebastian 2007-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
145 UCHAL Jakub 2008-09-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
146 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
149 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice WMZ
150 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
151 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
152 WOJCIECHOWSKI Filip 2008-10-22 LKS Masuria Jęcznik WMZ
153 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
154 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
155 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
156 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
157 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
158 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
159 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
160 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 ZAWAL Maciej 2007-03-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
162 ZIELIŃSKI Adrian 2007-02-01 LKS Lubawa WMZ
163 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
164 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
165 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
166 ŻUCHOWSKI Tomasz 2008-06-23 OKS Start Otwock MAZ
167 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.5194890499115sekund