RINKE Łukasz
2007-05-23
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
2 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMIEC Franciszek 2009-09-19 NKS Start Namysłów OPL
4 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 BALEJKO Dawid 2007-02-13 KS Podlasie Białystok POD
7 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
8 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
9 BARANIAK Tomasz 2009-07-29 LUKS Namysłów OPL
10 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
11 BARTUSEK Patryk 2009-07-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
15 BIAŁOWˇS Borys 2006-02-11 UKS-MOS Opole OPL
16 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
17 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
18 BINKIEWICZ Marcel 2008-01-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
19 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
20 BIRLET Michał 2007-01-24 LKS Victoria Olesno OPL
21 BIZOŃ Grzegorz 2007-05-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
24 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
25 BOJKO Kacper 2007-04-02 LUKS Podium Kup OPL
26 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
27 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
28 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 BRYŁA Kajetan 2010-11-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
30 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
31 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
32 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
33 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
34 CYGANEK Damian 2009-06-10 GKS Piast Gliwice SLK
35 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
36 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 DAJCZAK Kamil 2008-07-05 UKS-MOS Opole OPL
38 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
39 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
41 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
42 DOSZAK Bruno 2008-10-30 LUKS Podium Kup OPL
43 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
44 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
45 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
46 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
48 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
49 FENDER Filip 2009-06-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
50 FORTUŃSKI Piotr 2009-07-10 LUKS Podium Kup OPL
51 FRANKOWICZ Antoni 2007-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
52 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
53 FRˇCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
54 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
55 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
56 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
57 GAWEŁ Rafał 2008-12-20 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
58 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
59 GIEC Paweł 2008-03-23 UKS-MOS Opole OPL
60 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
61 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
62 GOWIN Patryk 2008-05-11 UKS-MOS Opole OPL
63 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
66 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
67 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
68 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
69 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
70 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
72 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
73 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
74 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
75 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
76 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
77 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 UKS-MOS Opole OPL
79 JASICA Krzysztof 2009-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
80 JˇDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
81 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
83 KADLUCZKA Kasper 2006-01-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
84 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
85 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
86 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
87 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
88 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
89 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
90 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
91 KĘDZIERSKI Mikołaj 2003-09-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 KIERMASZ August 2007-09-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
94 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 PSSON Start Białystok POD
95 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
96 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
97 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
99 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
100 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
101 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
103 KORZENIOWSKI Kacper 2004-12-01 TL ROW Rybnik SLK
104 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
105 KOSZMIDER Kacper 2008-03-22 UKS-MOS Opole OPL
106 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
107 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
108 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
110 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
111 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
113 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
114 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
115 KRÓWKA Dawid 2008-09-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
116 KRZAK Beniamin 2010-03-28 LKS Pogórze Skoczów SLK
117 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
118 KUBASZKO Michał 2004-12-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
119 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
120 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
121 KUJAWA Kevin 2007-07-16 LUKS Podium Kup OPL
122 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
123 KULPA Hubert 2007-05-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
124 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
125 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
126 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
127 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
128 LUBOŃ Albert 2010-03-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
129 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
130 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
131 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
132 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
133 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
134 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
137 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
138 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
139 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 O¦ AZS Poznań WLP
140 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
141 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
142 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
143 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
144 MASIEWICZ Miłosz 2007-07-25 LUKS Podium Kup OPL
145 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
146 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
147 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
148 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
149 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
150 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
151 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
152 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
153 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
154 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
155 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
156 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
157 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
158 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
159 NOWAK Maksymilian 2008-09-11 MUKS Gim 2 Nysa OPL
160 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
161 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
162 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
163 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
164 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
166 OWSIONKA Jacek 2007-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 PACEK Szymon 2007-08-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
168 PANEK Filip 2007-04-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
169 PARADECKI Maksymilian 2009-09-16 UKS Czempion Bełchatów LDZ
170 PARCHATKA Sebastian 2006-07-30 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
171 PASIKIEWICZ Borys 2006-05-09 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
172 PAWLIK Krzysztof 2007-05-08 MUKS Gim 2 Nysa OPL
173 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
174 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
175 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
176 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
177 PIWOWARCZYK Filip 2009-11-14 MKS Żywiec SLK
178 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
179 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
180 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
181 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
182 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
183 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
184 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
185 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
186 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
187 RAPIEJKO Jan 2006-10-13 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
188 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
189 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
190 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
191 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
192 RUSNAK Tymoteusz 2008-04-04 UKS-MOS Opole OPL
193 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
194 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
195 SAJDAK Maciej 2008-11-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
196 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
197 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
198 SIRIACHENKO Dmytro 2007-06-06 KS AZS AWF Katowice SLK
199 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
200 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
201 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
202 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
203 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
204 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
205 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
206 STOPA Dylan 2008-07-17 UKS-MOS Opole OPL
207 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
208 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
209 SZCZEPAŃSKI Bartosz 2008-01-01 UKS-MOS Opole OPL
210 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
211 SZROM Konrad 2007-02-02 LUKS Podium Kup OPL
212 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
213 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
214 SZUTA Adam 2008-11-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
215 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
216 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
217 ¦LIWIŃSKI Maciej 2006-03-11 LUKS Podium Kup OPL
218 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
219 TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
220 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
221 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
222 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
223 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
224 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
225 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
226 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
227 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
228 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
229 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
230 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
231 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
232 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
233 WILK Bartosz 2006-04-03 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
234 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
235 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
236 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
237 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
238 WOLAK Bruno 2007-06-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
239 WORMICZEK Wiktor 2009-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
240 WOSKOWSKI Radosław 2007-06-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
243 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
244 WZIˇTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
245 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
246 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
247 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
248 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
249 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
250 ZASADNI Patryk 2006-03-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
251 ZAWADZKI Piotr 2007-10-15 MKL Szczecin ZPO
252 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
253 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
254 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
255 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42282700538635sekund