NIELUB Jakub
2003-09-09
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
2 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
3 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
4 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
5 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
6 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
7 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
8 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
10 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
13 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
14 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
15 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
17 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
18 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
19 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
20 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
22 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
23 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
25 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 GLISZCZYŃSKI Łukasz 1999-01-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
28 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
29 GRUBBA Kacper 2001-03-25 SKLA Sopot POM
30 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
31 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
32 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
35 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
36 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
37 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
38 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
39 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
40 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
41 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
42 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
43 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
44 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
45 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
48 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
49 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
51 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
52 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
53 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
55 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
56 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
57 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
60 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
61 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
62 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
63 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 MĄCZKOWIAK Adam 2010-02-17 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
65 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
66 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
67 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
69 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
70 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
71 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
72 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
73 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
74 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
75 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
76 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
77 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
78 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
79 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
80 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
81 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
82 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
83 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
84 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
85 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
86 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
87 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
88 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
89 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
90 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
91 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
93 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
94 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
95 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
96 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
98 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
99 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
100 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
101 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 TOKAJ Tomasz 2010-05-15 KKS Sfora Bojano POM
103 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
104 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
105 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
106 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
107 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
109 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
110 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
111 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
112 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
113 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
114 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
115 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 ZIELIŃSKI Filip 2008-10-06 AML Słupsk POM
117 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
118 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2262659072876sekund