ANTOSIAK Sebastian
2006-07-12
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
7 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
9 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
10 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
11 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
13 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
14 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
15 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
16 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
17 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
18 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
20 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
22 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
23 BRYL Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola LDZ
24 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
25 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
26 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
30 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
31 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
32 CZEREMSKI Bartosz 2007-07-25 RKS Łódź LDZ
33 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 DADAŚ Maciej 2006-08-22 UKS Sokół Zator MLP
35 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
36 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
37 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
38 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
40 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
41 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
42 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
43 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
44 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
45 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
46 DYLIK Jakub 2005-06-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
48 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
50 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
51 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
53 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
55 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
56 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
57 GAWLIK Witold 2006-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
58 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
62 GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
64 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 GÓRSKI Kacper 2001-07-14 UKS 12 Kalisz WLP
66 GRABOWICZ Mateusz 2005-06-17 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
67 GROTKOWSKI Franciszek 2010-10-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
68 GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
70 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
71 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
72 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
73 GUZEK Bartosz 2006-09-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
74 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
75 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
76 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
77 HUBAR Jan 2007-08-31 STS Pomerania Szczecinek ZPO
78 HYŻ Kryspin 2008-09-22 NKS Start Namysłów OPL
79 JABŁOŃSKI Jonasz 2007-03-07 MKLA Łęczyca LDZ
80 JABŁOŃSKI Krystian 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
81 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 JANIAK Adrian 2007-07-09 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
83 JANICKI Antoni 2005-05-12 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
84 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
85 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
86 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
87 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
88 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
89 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
90 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
91 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
92 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
93 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
94 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
96 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
97 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
98 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
99 KARCZEWSKI Igor 2011-05-09 UKS Skoczek Władysławów WLP
100 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
101 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
102 KAŹMIERCZAK Jakub 2010-07-22 MKLA Łęczyca LDZ
103 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
104 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
105 KIJO Antoni 2009-11-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
106 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
107 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
109 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
110 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
111 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
112 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
113 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
114 KOŁODZIEJCZYK Gabriel 2009-03-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
115 KOŁODZIEJCZYK Oskar 2013-05-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
116 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
118 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
119 KORC Aleksander 2005-09-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
121 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
123 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
124 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
127 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
128 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
129 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
130 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
131 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
132 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
133 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
134 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
135 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
138 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
139 KUBIAK Jakub 2007-01-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
140 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
141 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
142 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
143 KUCIŃSKI Paweł 2008-10-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
144 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
145 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
146 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
147 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
148 LACHOWICZ Kacper 2007-07-10 AZS Łódź LDZ
149 LEBIODA Igor 2007-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
150 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
151 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
152 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
153 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
154 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
155 ŁYCZKOWSKI Adrian 2005-01-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
156 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
157 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
158 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
159 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
160 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
161 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
163 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
164 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
165 MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola LDZ
166 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
167 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
168 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
169 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
170 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
172 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
173 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
174 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
175 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
176 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
178 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
179 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
180 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
181 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 NASULEWICZ Bartosz 2012-01-01 Akademia DIEGO Skierniewice LDZ
183 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
184 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
185 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
188 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
189 NOWICKI Nataniel 2010-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
190 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
191 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
192 OLCZAK Piotr 2005-07-04 MKLA Łęczyca LDZ
193 OLCZYK Jakub 2005-11-20 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
194 OLEJNICZAK Filip 2008-03-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
195 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
196 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
197 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
200 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
201 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
202 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
203 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
204 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
205 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
206 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
207 PIETRZAK Kacper 2012-04-12 UKS LA Wałcz ZPO
208 PIOTROWSKI Sebastian 2011-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
209 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
210 PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 RKS Łódź LDZ
211 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
212 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
213 POŻYCKI Jakub 2007-05-21 BKL Bełchatów LDZ
214 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
215 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
216 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
217 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
218 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 RAKUS Konrad 2006-05-27 GOKSiT Suchowola POD
220 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
221 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
222 ROBERSON Marcus 2010-09-02 UKS LA Wałcz ZPO
223 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
224 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
225 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
226 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
227 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 RUSEK Natan 2007-12-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
230 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
231 RYCHLIK Szymon 2007-06-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
232 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
233 RYDZOŃ Michał 2010-11-17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
234 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
235 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
236 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
238 SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
239 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
240 SIEDLAREK Igor 2006-02-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
241 SIEK Bartłomiej 2005-04-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
242 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS Łódź LDZ
243 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
244 SKALSKI Filip 2004-08-07 RKS Łódź LDZ
245 SKÓRKA Miłosz 2003-10-29 UKS Sprinter Słodków WLP
246 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
247 SKRZYPCZAK Marcel 2007-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
248 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
249 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
250 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
251 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
252 STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
254 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
255 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
256 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
257 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
258 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
259 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
260 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
261 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
262 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
263 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
264 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
265 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
266 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
267 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
268 URBANIAK Maksymilian 2006-03-30 AZS Łódź LDZ
269 VOSS Marcel 2010-01-23 MKLA Łęczyca LDZ
270 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
272 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
273 WILAN Maciej 2010-09-17 UKS Atos Woźnice WMZ
274 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
275 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
276 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
277 WIŚNIEWSKI Piotr 2006-04-13 MLKL Płock MAZ
278 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
279 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
280 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
281 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
282 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
283 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
284 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
285 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
286 WÓJCIŃSKI Błażej 2011-09-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
287 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
288 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
289 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
290 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
291 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
292 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
293 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
294 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
295 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
296 ZIELIŃSKI Krzysztof 2008-07-07 MKLA Łęczyca LDZ
297 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
298 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
299 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
300 ZYDORKIEWICZ Tomasz 1979-12-15 UKS Skoczek Władysławów WLP
301 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58526301383972sekund