BRUDŁO Hubert
2006-01-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
4 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
5 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
7 BABIARZ Robert 2006-04-08 KS Stal Pleszew WLP
8 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BARANOWSKI Adam 2005-12-10 UKS Dąb Suchy Las WLP
10 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
11 BARTKOWIAK Jan 2006-07-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
12 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
13 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
14 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
15 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
16 BŁASZCZYK Maciej 2006-04-26 SSR Olimp Strawczyn SWK
17 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
18 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
19 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
20 BUDNIK Paweł 2010-10-11 SMKS Parasol Wrocław DOL
21 BUGAJEWSKI Dawid 2005-04-14 CKS Helios Czempiń WLP
22 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
23 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
24 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 BZOWY Mateusz 2006-03-01 UKS Przełaj Żerków WLP
26 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
27 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
28 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
29 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
30 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
31 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
32 CHRUŚCIEL Filip 2007-04-23 SKS Unia Swarzędz WLP
33 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
34 CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
35 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
37 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
38 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
39 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
40 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 DĄBKOWSKI Igor 2006-05-30 KL Iskra Białogard ZPO
43 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
44 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
45 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
46 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DZIUDA Cyprian 2008-01-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
49 FISCHER Filip 2009-09-18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
50 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
51 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
52 GALA Mateusz 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
53 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
54 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
55 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
56 GIL Gracjan 2005-04-06 niest. Szczecin ZPO
57 GIL Szymon 2007-11-24 KRT Jelenia Góra DOL
58 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
59 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
60 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
61 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
62 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
63 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
64 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
65 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
66 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
67 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
68 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
69 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
70 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
71 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
72 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
73 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
74 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
76 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
77 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
78 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
80 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
81 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
82 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS Łódź LDZ
83 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
84 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
85 JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
86 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
87 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
88 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
89 JUŚKIEWICZ Kacper 2007-07-28 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
90 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
91 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
92 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
93 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
94 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
95 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
96 KARPIAK Bartosz 2007-09-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
97 KASPRZAK Szymon 2007-03-20 UKS 12 Kalisz WLP
98 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
99 KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
100 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
102 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
103 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
104 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
106 KŁECZEK Hubert 2006-01-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
107 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
108 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
109 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
110 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
111 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
112 KOTWICKI Nikodem 2009-10-30 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
113 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
114 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
115 KOZERA Kamil 2006-05-21 MUKS Szok Bojanowo WLP
116 KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
117 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
118 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
119 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
120 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
121 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
122 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
123 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
124 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
125 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
126 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
127 KUSZ Kamil 2009-01-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
128 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
129 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
130 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
131 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
132 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
133 LENARCZYK Marek 2007-07-02 OŚ AZS Poznań WLP
134 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
135 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
136 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
137 LITWIN Jakub 2010-06-08 GKS Start Długołęka DOL
138 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
139 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
140 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
142 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
143 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
144 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
145 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
146 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
147 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
149 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
150 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
151 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
152 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
153 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
154 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
155 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
156 MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 OŚ AZS Poznań WLP
157 MIASKOWSKI Antoni 2009-09-08 UKS Achilles Leszno WLP
158 MICHALAK Kamil 1998-01-26 MKS Siechnice DOL
159 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
160 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
161 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
162 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
163 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
164 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
165 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
166 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
167 MŁYNARZ Kamil 2005-12-29 AZS-AWF Gorzów LBU
168 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
169 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
170 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
171 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
172 NAWROCKI Filip 2006-01-16 LUKS Orkan Września WLP
173 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
174 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
175 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
176 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
177 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
178 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
179 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
180 OLSZAŃSKI Igor 2004-07-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
181 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
182 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
183 OSTROWSKI Konrad 2010-01-05 SKL Filippides Starogard Gdański POM
184 PAJĄK Oliwer 2008-09-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
185 PAWEŁCZYK Kamil 2005-11-12 MKL Jarocin WLP
186 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
187 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
188 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
189 PIASZCZYŃSKI Filip 2008-07-17 UKS Achilles Leszno WLP
190 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
191 PIETRASZUK Wiktor 2006-06-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
192 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
193 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
194 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
195 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
196 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
197 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
198 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
199 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
200 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
201 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
202 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
203 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
204 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
205 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
206 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
207 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
208 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
209 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
210 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
211 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
212 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
213 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
214 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
215 ROLIŃSKI Dawid 2008-02-07 UKS 12 Kalisz WLP
216 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
217 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
218 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
219 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
220 SIEDNIENKO Miłosz 2011-11-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
221 SIKORA Mikołaj 2006-12-19 KS Gwardia Piła WLP
222 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
223 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
224 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
225 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
226 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
227 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
228 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
230 SOBCZAK Jakub 2006-11-22 STS Pomerania Szczecinek ZPO
231 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
232 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
233 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
234 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
235 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
236 STAROSTA Franciszek 2009-11-19 MKS Baszta Szamotuły WLP
237 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
238 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
239 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
240 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
241 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
242 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
243 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
244 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
245 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
246 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
247 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
248 ŚLIWA Igor 2008-04-11 KS Stal Pleszew WLP
249 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
250 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
251 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
252 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
253 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
254 TEPPER Daniel 2004-04-14 UKS Maszewiak Maszewo LBU
255 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
256 TOKARSKI Mateusz 2006-02-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
257 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
258 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
259 TRZCINKA Mikołaj 2006-01-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
260 TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 LKS OSiR Pleszew WLP
261 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
262 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
263 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
264 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
265 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
266 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
267 WAWRZYNIAK Jakub 2009-07-12 MKS Baszta Szamotuły WLP
268 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
269 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
270 WILCZĄB Jakub 2007-07-22 OŚ AZS Poznań WLP
271 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
272 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
273 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
274 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
275 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
276 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
277 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
278 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
279 WRÓBEL Kacper 2006-03-24 KS Victoria Olesno OPL
280 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
281 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
282 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
284 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
285 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
286 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
287 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
288 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
289 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
290 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
291 ŻOK Maksymilian 2007-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41982984542847sekund