STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
4 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BACZYŃSKI Michał 2002-08-09 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
10 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
11 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
12 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 RKS Rumia POM
14 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
15 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
17 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
20 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
21 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
23 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
24 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
25 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
27 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
28 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
29 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
30 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
31 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
32 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
33 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 CHOJNICKI Damian 1997-07-25 MKL Toruń KPO
36 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
37 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 CHUDZIK Rafał 2008-07-21 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
39 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
42 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
43 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
44 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
45 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
46 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
47 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
48 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
49 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
50 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
51 DROZDALSKI Evan 2004-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
53 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
54 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
55 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
56 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
57 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
59 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
60 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
61 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
63 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
64 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
65 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 GAJDA Kuba 2005-05-05 MLUKS Triathlon Koło WLP
67 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
68 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
69 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
70 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
71 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
72 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
73 GÓRNY Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
74 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
75 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
76 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
77 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 GRALA Dorian 2003-10-01 KS Stal Pleszew WLP
79 GRUSZKA Gracjan 1999-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
81 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
82 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
83 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
84 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
85 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
86 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
87 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
88 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
89 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
90 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
91 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
92 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 JABŁOŃSKI Błażej 2004-10-08 UKS GOK Zduny LDZ
94 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
95 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
96 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
97 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
98 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
99 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
100 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
101 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
103 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
104 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
105 JANKOWSKI Kacper 2000-06-09 MKL Toruń KPO
106 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
107 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
108 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
110 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
111 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
112 JATCZAK Igor 2005-01-03 LKS MOSiR Sieradz LDZ
113 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
114 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
116 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
118 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
119 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
120 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
121 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
122 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
123 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
124 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
125 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
126 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
127 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
129 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
130 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
132 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
133 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
134 KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 UKB Szubin KPO
135 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
136 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
137 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
138 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
139 KONSUR Wiktor 2004-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
140 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
141 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 KOSIECKI Nikodem 2003-07-20 KUKS Remus Kościerzyna POM
143 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
144 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
145 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
146 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
147 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
148 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
149 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
150 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
151 KUBIAK Kacper 2004-01-03 MKL Jarocin WLP
152 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
153 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
154 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
155 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
156 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
157 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
158 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
159 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
160 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
161 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
162 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
164 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
165 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
166 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
167 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
168 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
169 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
170 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
171 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
172 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
173 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
174 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
175 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
176 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
177 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
178 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
179 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
180 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
181 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
182 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
183 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
184 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
185 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
186 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
187 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
188 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
189 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
190 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
191 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
192 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
193 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
195 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
196 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
197 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
199 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
200 MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
201 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
202 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
203 MORAWSKI Robert 1978-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
204 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
205 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
207 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
208 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
209 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
210 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
211 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
212 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
213 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
214 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
215 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
216 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
217 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
218 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
219 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
220 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
221 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
222 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
223 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
224 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
225 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
226 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
227 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
228 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 UKB Szubin KPO
230 PIEKARSKI Jan 2005-02-14 MKS Sambor Tczew POM
231 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
232 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
233 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
234 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
235 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
236 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
237 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
238 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
239 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
240 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
241 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
242 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
243 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
244 PUZIO Oliwier 2007-07-26 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
245 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
246 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
247 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
248 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
249 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
250 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
251 RĘBACZ Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz LDZ
252 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
253 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
254 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
255 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
256 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
257 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
258 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
259 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
260 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
261 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
262 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
263 SAWICZ Kacper 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
264 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
265 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
266 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
267 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
268 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
269 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
271 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
272 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
273 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
274 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
275 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
276 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
277 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
278 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
279 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
280 STRZELECKI Maksymilian 2005-08-06 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
281 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
282 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
283 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
284 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
285 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
286 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
287 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
288 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
289 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
290 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
291 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
292 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
293 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
294 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
295 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
296 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
297 ŚWIECZKOWSKI Michał 2004-11-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
298 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
299 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
300 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
301 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
302 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
303 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
304 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
305 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
306 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
307 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
309 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
310 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
311 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
312 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
313 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
314 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
315 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
316 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
317 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
318 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot POM
319 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
320 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
321 WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
322 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
323 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
324 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
326 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
327 WINIARSKI Szymon 1996-12-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
328 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
329 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
330 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
331 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
332 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
333 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
334 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
335 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
336 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
337 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
338 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
339 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
341 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
342 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
343 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
344 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
345 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
346 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
347 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
348 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
349 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3686249256134sekund