WITA Patryk
2004-03-11
WMLKS Nadodrze Powodowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 BAJER Mikołaj 2004-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
6 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BARWIN Jakub 2004-11-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
8 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
9 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 BIERNAT Jan 2003-09-16 LKS Polkowice DOL
11 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
12 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
13 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
14 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
16 CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
17 CICHY Dominik 2005-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
18 CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
19 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
20 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
21 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
22 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
23 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
24 DENISIUK Jakub 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
25 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
27 DOMAŃSKI Kacper 2003-04-27 UKS Ares Nowa Sól LBU
28 DOMINIAK Marcel 2003-07-27 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
29 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
30 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
31 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
32 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
33 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
34 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
35 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
36 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
37 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 GOLA Adrian 2005-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
39 GOLON Hubert 2004-11-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
40 GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 OŚ AZS Poznań WLP
41 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
43 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
44 GUZENDA Kajetan 2004-01-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
45 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
46 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
47 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
48 HUMBLA Zbigniew 1983-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
49 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
50 JANKOWIAK Jan 2004-03-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
51 JARYSZ Gracjan 2005-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
52 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
54 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
55 KAROLAK Łukasz 2004-06-25 MLKS Agros Żary LBU
56 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
57 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
58 KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 LUKS Orkan Września WLP
59 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
60 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
61 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
62 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
63 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
65 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
66 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
67 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
68 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
69 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
70 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 LEJA Bartosz 2005-11-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
72 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
74 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
75 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
76 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
77 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
78 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
79 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
80 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
81 LORENC Eryk 2004-10-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
82 ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
83 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
84 MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
85 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
86 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
87 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
88 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
89 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
90 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
91 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
92 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
93 MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
94 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
95 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września WLP
96 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
97 MOROZOV Vitalii 1985-12-10 OŚ AZS Poznań WLP
98 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
99 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
100 NOGAŁA Adam 2003-12-20 UKS Achilles Leszno WLP
101 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
102 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
103 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
104 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
105 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor 2005-01-31 OŚ AZS Poznań WLP
106 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
107 PIĄTEK Bogdan 2005-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
108 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
109 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
110 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
111 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
112 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
113 POLOWY Klaudiusz 2003-12-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
114 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
115 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 OKS Skra Warszawa MAZ
116 PRACHARCZYK Jan 2007-07-23 OKS Skra Warszawa MAZ
117 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 RECZYŃSKI Kacper 2005-05-15 MLKS Agros Żary LBU
119 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
121 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
122 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
123 ROSZAK Marcel 2005-04-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
124 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
126 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
128 SADURSKI Cyryl 2003-06-30 ZLKL Zielona Góra LBU
129 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
130 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
131 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
132 SARAFIN Rafał 2005-10-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
133 SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
134 SIEKLUCKI Filip 2004-01-26 PLKS Gwda Piła WLP
135 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
136 SKOPIŃSKI Maksymilian 2006-05-15 ZLKL Zielona Góra LBU
137 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
138 SKORUPA Bartosz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
139 SMORAWSKI Marcin 2003-03-08 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
140 SOCHA Paweł 2004-05-14 UKS Sprint Legnica DOL
141 SOLETA Kajetan 2003-03-26 LUKS Start Nakło KPO
142 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
143 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
144 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września WLP
145 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
146 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
147 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
148 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
149 SUSKI Jan 2005-03-27 UKS Cyprianka KPO
150 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
151 SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
152 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
153 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
154 TATARYNOWICZ Maciej 2004-07-14 LLKS Pomorze Stargard ZPO
155 TŁUSZCZ Zbigniew 1961-07-22 LKS Polkowice DOL
156 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
157 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
159 WAWRZYNIAK Sebastian 2005-06-03 LKS Jantar Ustka POM
160 WIDAWSKI Oskar 2005-10-24 PLKS Gwda Piła WLP
161 WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 LKS Vectra Włocławek KPO
162 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
163 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
164 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
165 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
166 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
167 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
168 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
169 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
170 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38681507110596sekund