WAGNER Karol
2005-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
5 BARTOSZEK Jan 2008-03-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
6 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
7 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 BINKIEWICZ Marcel 2008-01-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
9 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
10 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
11 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BUKOWSKI Mateusz 2006-07-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 CHEŁMIŃSKI Mateusz 2005-04-22 LUKS Namysłów OPL
15 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
16 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
17 CHOWANIAK Adrian 2004-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
19 CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
20 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
21 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
22 CZARNECKI Jakub 2006-05-17 KS Podlasie Białystok POD
23 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
24 DENIZIAK Dominik 2006-04-21 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
25 DOLATA Marcin 2006-07-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
26 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
27 DYL Sebastian 2003-02-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
28 DYSSY Dominik 2004-10-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
29 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
30 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
31 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
32 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
34 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
35 GIAMPIETRO Giovanni 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
37 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 LUKS Namysłów OPL
39 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 GRÓDECKI Piotr 2006-10-13 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
41 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
42 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
43 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
44 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
45 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
46 IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 RLTL ZTE Radom MAZ
47 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup OPL
48 JATA Natan 2004-06-21 LUKS Podium Kup OPL
49 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
50 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
51 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
52 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
54 KOC Stanisław 2006-06-25 KS Podlasie Białystok POD
55 KOJDER Bartłomiej 2006-01-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
56 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
57 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
58 KOZIŃSKI Filip 2005-09-15 UKS 12 Kalisz WLP
59 KRAKOWIAK Michał 2007-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
60 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
61 KRAWIEC Igor 2006-06-26 UKS-MOS Opole OPL
62 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
64 KRYSIEWICZ Konrad 2006-07-06 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
65 KRZYSZTANOWICZ Jakub 2006-05-04 LUKS Podium Kup OPL
66 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
67 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
68 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
69 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
70 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
71 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
72 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
73 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
74 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
75 LORENC Eryk 2004-10-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
76 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
77 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
78 ŁAWRESZUK Michał 2006-08-23 KS Podlasie Białystok POD
79 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
80 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
81 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
82 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
83 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
84 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
85 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
86 MˇKOSZ Andrzej 2006-04-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
87 MˇKOSZ Gabriel 2004-05-11 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
88 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
89 MŁYNARZ Dominik 2005-04-04 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
90 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
91 NAWRACAŁA Bartosz 2006-01-26 MKST Astra Nowa Sól LBU
92 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
93 NOWAK Daniel 2004-03-20 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
94 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
95 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
96 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
97 O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 PALUDKIEWICZ Maksymilian 2006-05-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 PAŁKA Igor 2005-04-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
100 PAWLIKOWSKI Mateusz 1992-06-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
101 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
102 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
103 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
104 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
105 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
106 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
108 PROKOPOWICZ Adrian 2007-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
110 RABA Sylwester 2003-01-01 GP Pruchnik PDK
111 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
112 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
113 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
114 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
115 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
116 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
118 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set ¦wiecie KPO
119 SALUS Rafał 2005-01-25 KKL Kielce SWK
120 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
121 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
122 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 SMORAWSKI Miłosz 2005-01-24 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
124 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
125 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
126 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
127 STACHURA Jakub 2006-07-07 KKL Kielce SWK
128 STACHURSKI Michał 2006-10-15 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
129 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
130 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
131 STOJAK Cezary 2006-02-09 KS Podlasie Białystok POD
132 SZEJA Jan 2007-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
133 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
134 SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
135 SZTUCKI Szymon 2007-01-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
136 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
137 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
138 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
139 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
140 TARASIUK Kewin 2006-04-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
141 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
142 TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
143 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
146 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
147 WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
148 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
149 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
150 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
151 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
152 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
153 WOJNA Bartłomiej 2004-02-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
154 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
155 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
156 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
158 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
159 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
160 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
161 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29540109634399sekund