HERZYK Kamil
2004-04-14
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
2 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
3 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
10 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
11 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
13 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
14 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
15 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
17 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
18 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
19 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
20 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
23 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
24 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
26 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
27 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
29 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
30 BOJDA Arkadiusz 2007-05-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
31 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
32 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
33 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 BUDA Bartosz 2004-09-16 UKS-MOS Opole OPL
35 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
37 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 CHATYS Przemysław 1990-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
39 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
41 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
42 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
43 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
45 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
46 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
47 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
48 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
50 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
51 CZEMPAS Bartłomiej 2004-07-22 MKS-MOS Katowice SLK
52 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
53 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
54 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
55 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
56 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
57 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
58 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
59 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
60 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
61 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
62 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
63 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
65 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
66 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
67 FIL Jakub 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
68 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
69 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
70 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
71 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
73 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
74 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
75 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
76 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
77 GĘDŁEK Dawid 2005-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
78 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
79 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
80 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
81 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
82 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
83 GRALA Dorian 2003-10-01 KS Stal Pleszew WLP
84 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
86 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
87 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
88 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
89 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
90 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
91 HARENDA Antoni 2005-11-19 MLKS Agros Żary LBU
92 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
93 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
94 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
95 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
96 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
98 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
99 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
100 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
101 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
102 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
103 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
104 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
105 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
106 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
107 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
108 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
109 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
110 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
111 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
112 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
114 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
115 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
116 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
117 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
118 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
119 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
120 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
121 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
122 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
123 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
124 KASPRZAK Ireneusz 1962-03-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
126 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
127 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
128 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
129 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
130 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
133 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
134 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
135 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
136 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
137 KLIŚ Mateusz 2005-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
139 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
140 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
141 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
142 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
144 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
146 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
147 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
148 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
149 KOWALCZYK Przemysław 2003-01-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
151 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003-04-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
152 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
153 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
154 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
155 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
156 KUBIAK Kacper 2004-01-03 MKL Jarocin WLP
157 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 KUC Damian 2003-03-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
159 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
160 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
161 KURZEJA Michał 2004-12-19 KS Limanowa Forrest MLP
162 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
163 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
164 KUŹMIŃSKI Paweł 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
165 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
167 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
168 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
169 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
170 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
172 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
173 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
174 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
175 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
176 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
177 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
178 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
180 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
181 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
183 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
184 MALARZ Marcin 2003-02-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
185 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
186 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
187 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
188 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
189 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
190 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
191 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
192 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
194 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
195 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
196 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
197 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 MICHALAK Kamil 1998-01-26 MKS Siechnice DOL
199 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
200 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
201 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
202 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
203 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
204 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
205 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
206 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
207 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
208 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
209 MORCINEK Szymon 2004-11-24 UKS Chromik Mysłowice SLK
210 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
213 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
214 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
215 MYŚLIWIEC Jan 1965-05-24 MKS-MOSM Bytom SLK
216 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
217 NETER Szymon 2004-08-06 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
218 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
219 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
220 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
221 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
222 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
224 OLBRICH Artur 1985-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
225 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
226 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
227 PACHNIK Stanisław 2003-06-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
228 PACHUT Maksymilian 2003-08-13 KS Limanowa Forrest MLP
229 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
230 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
231 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
233 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
234 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
235 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
236 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
237 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
238 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
239 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
240 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
241 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
242 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
243 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
244 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
245 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
246 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
247 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
248 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
249 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
251 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
252 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
254 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
255 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
256 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
257 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
258 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
259 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
260 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
261 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
262 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
263 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
264 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
265 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
266 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
267 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
268 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
269 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
270 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
271 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
273 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
274 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
275 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
276 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
277 SKUPINSKI Damian 1999-07-09 niest. Katowice SLK
278 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
279 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
280 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
281 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
282 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
283 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
284 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
285 STOLARCZYK Bartłomiej 2008-10-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
286 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
287 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
288 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
289 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
290 SUSKI Wojciech 2003-10-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
291 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
292 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
293 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
294 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
295 SZOPA Łukasz 1979-02-28 KRT Jelenia Góra DOL
296 SZPARGAŁA Bartłomiej 2003-03-04 LKS Górnik Wałbrzych DOL
297 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
298 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
299 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
300 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
301 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
302 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
303 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
304 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 ŚPIEWAK Bartosz 2003-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
306 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
307 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
308 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
309 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
310 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
311 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
312 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
313 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
314 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
315 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
316 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
317 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
318 TYMANOWSKI Gerard 2004-12-01 RKS Łódź LDZ
319 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
320 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
321 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
322 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
323 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
324 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
325 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
326 WAŻNY Artur 2005-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
327 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
328 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
329 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
330 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
331 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
332 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
333 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
334 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
335 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
336 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
337 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
338 WITWICKI Artur 2004-03-16 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
339 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
340 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
341 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
342 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
343 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
344 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
345 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
346 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
347 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
348 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
349 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
350 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
351 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
352 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
353 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
354 ŻUKOWSKI Jan 2005-12-16 MKS-MOS Katowice SLK
355 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27043509483337sekund