KIELJAN Bartosz
2007-05-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
3 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
4 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
5 BIRLET Michał 2007-01-24 LKS Victoria Olesno OPL
6 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
7 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
8 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
9 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
10 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
11 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
12 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
13 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
14 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
15 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
16 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
17 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
18 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
19 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
20 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
21 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
22 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
23 GRABARZ Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
24 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
26 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
27 HARATYK Błażej 2004-07-28 MKS Ustroń SLK
28 JANICKI Szymon 2008-03-13 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
29 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
30 KANTYKA Kacper 2007-07-10 LKS Brzezina Osiek MLP
31 KASPRZYK Piotr 2002-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
33 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
34 KORNA¦ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
35 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
36 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
37 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
38 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
39 LAMPART Mateusz 2008-11-11 MKS-MOSM Bytom SLK
40 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
41 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
42 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
43 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
44 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
45 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
46 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
47 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
48 MˇKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
49 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
50 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
52 MYTNIK Radosław 2007-07-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
53 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
54 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
56 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
58 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
59 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
60 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
61 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
62 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
63 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
64 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
65 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
66 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
67 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
68 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
69 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
70 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
71 STRAUCH Grzegorz 2005-09-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
72 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
73 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
74 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
76 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
77 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
78 TALIK Piotr 2008-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
79 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
80 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
81 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
82 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
83 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
84 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
85 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
86 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
87 ZIOBROWSKI Michał 2007-04-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
88 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23358511924744sekund