PRZYBYŁA Kamil
2005-04-21
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Bartosz 2002-01-01 MKS Siechnice DOL
2 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
4 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
5 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
7 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
9 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
10 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
11 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
12 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
13 BIRLET Michał 2007-01-24 LKS Victoria Olesno OPL
14 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
15 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
16 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
18 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
20 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
21 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
22 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
24 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
26 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
28 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
29 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
31 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
32 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
34 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
35 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
36 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
37 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
38 CZYŻ Paweł 2009-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
40 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
41 DITRICH Mateusz 2005-07-03 UKS Chromik Mysłowice SLK
42 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
43 DROŻNIAK Antoni 2006-08-01 TL Athletics Jastrzębie SLK
44 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
45 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
46 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
48 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
49 DYMAREK Filip 2005-03-03 GKS Piast Gliwice SLK
50 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
51 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
52 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
53 GAMBUSZ Olaf 2005-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
54 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
55 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
56 GŁOWIŃSKI Bartosz 2004-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
57 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
58 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS ŁódĽ LDZ
60 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
61 GÓRNY Ricardo 2005-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
62 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
63 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
64 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
65 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
66 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
67 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
68 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
69 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
71 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
72 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
73 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
74 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
75 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
76 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
77 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
78 JASIŃSKI Karol 2003-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
80 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
81 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
82 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
84 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
85 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
86 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
87 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
88 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
89 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
90 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
91 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
92 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
93 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
95 KISSLER Wojciech 2004-06-22 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
96 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
98 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
99 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
100 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
101 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
102 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
103 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
104 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
105 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
107 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
108 KOWALCZYK Bartosz 2005-06-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 KOWALCZYK Paweł 2004-02-18 MKS-MOS Katowice SLK
110 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
111 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
112 KRAMER Igor 2006-05-17 UKS Sprint Legnica DOL
113 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
114 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
115 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 KU¬MIŃSKI Paweł 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
117 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
118 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
119 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
120 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
122 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
123 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
124 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
125 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
126 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
128 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
130 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
131 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
132 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
133 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
135 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
136 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
137 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
138 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
139 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
140 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
141 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
142 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
143 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
144 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
145 MYTNIK Radosław 2007-07-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
146 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
147 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
148 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
149 OLEARCZYK Aleksander 2005-09-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
152 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
153 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
156 PIˇTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
158 PIETRZYK Konrad 2007-04-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
159 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS ŁódĽ LDZ
160 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
161 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 O¦ AZS Poznań WLP
162 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
163 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
164 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
165 PODSIADŁO Grzegorz 2003-05-22 MKS-MOS Katowice SLK
166 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
167 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
168 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
170 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
171 RATKA Szymon 2006-09-28 MOSM Tychy SLK
172 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
173 ROGOZIŃSKI Olaf 1980-02-20 niest. Poznań WLP
174 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
175 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
176 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
177 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
178 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
179 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
180 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
183 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
184 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
185 SKUPINSKI Damian 1999-07-09 niest. Katowice SLK
186 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
187 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
188 STANKIEWICZ Mateusz 2007-02-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
189 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
190 STAWINOGA Bartosz 2006-07-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
191 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
192 STOLARCZYK Bartłomiej 2008-10-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
194 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
195 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
196 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
197 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
198 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
199 SZYCH Robert 1971-05-01 RAZ Szczecin ZPO
200 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
201 SZYMURA Franciszek 2010-01-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
202 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
203 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
205 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
206 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
207 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
208 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
209 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
210 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
212 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
213 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 O¦ AZS Poznań WLP
214 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
215 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
216 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
217 WAMBUI Denzel 2005-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
218 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
219 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
220 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
221 WˇCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
222 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
223 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
224 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
225 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
226 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
227 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
228 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
229 WRÓBEL Michał 2006-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
230 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
231 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
232 ZAJˇC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
233 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
234 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
235 ZIˇBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
237 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
238 ŻUKOWSKI Jan 2005-12-16 MKS-MOS Katowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42199611663818sekund