CYGAN Wiktor
2003-01-28
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kamil 2002-04-06 UKS Lisy Zgierz LDZ
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
4 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
5 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
6 ANDRYSZCZAK Wiktor 2008-05-31 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
7 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
8 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
10 BAŃDO Adrian 2004-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
11 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
13 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
14 BERNARD Dawid 2003-01-19 RMKS Rybnik SLK
15 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
17 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
18 BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
19 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
20 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
21 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
22 BRYŁA Szymon 2011-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
23 BRYNKIEWICZ Oliwier 2010-02-18 UKS Lisy Zgierz LDZ
24 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
25 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
28 BURZYŃSKI Olaf 2007-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
32 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
33 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
34 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CIELECKI Jarosław 1998-07-15 UKS Orlica Domaniów DOL
36 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
38 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
42 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 DOKTOR Kajetan 2006-03-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
45 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
46 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
47 DROŹDZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
49 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
51 DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 KS AZS AWF Kraków MLP
52 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
55 FILIPIEC Kacper 2008-10-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
56 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
57 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
58 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 GAJEK Mateusz 2004-03-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
62 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
63 GATNAR Sławomir 2002-05-03 RMKS Rybnik SLK
64 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
65 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
66 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
68 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
69 GONERA Jakub 2003-06-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
70 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
71 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
72 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
73 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
74 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
75 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
76 GRUSZKA Jan 2011-05-16 MKS-MOSM Bytom SLK
77 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
78 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
79 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
80 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
82 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
84 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
85 JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 UKS Orzełki Warszawa MAZ
86 JAFERNIK Michał 2005-06-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
88 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
89 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
90 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
91 JASIAK Kacper 2002-04-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
92 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
93 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 JONKISZ Michał 2006-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
95 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
96 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
97 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
98 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 KADZIMIERZ Alex 2010-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
100 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
101 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
102 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
103 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
104 KEMPA Filip 2004-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
105 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
106 KĘDZIERSKI Mikołaj 2003-09-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
107 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
108 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
109 KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
110 KLIMCZAK Łukasz 2003-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
111 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
112 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
113 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
114 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
117 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
118 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
120 KOPROWSKI Piotr 2004-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
121 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KOSIDŁO Bartosz 2008-07-24 ULKS Skoczek Pogórze POM
123 KOWALCZYK Paweł 2004-02-18 MKS-MOS Katowice SLK
124 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
125 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
126 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
127 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
129 KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
130 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
131 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
132 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
133 KŚCIUK Jakub 2003-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
134 KUBALA Kamil 1999-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
136 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
137 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
139 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
140 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
141 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
142 KUTYBA Kacper 2010-03-30 MKS-MOSM Bytom SLK
143 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
144 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
145 LAMPART Mateusz 2008-11-11 MKS-MOSM Bytom SLK
146 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
147 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
148 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
149 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
150 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
151 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
152 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
153 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
154 LIPSKI Franciszek 2009-06-21 MCKiS Jaworzno SLK
155 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
156 ŁABĘCKI Bartosz 2011-01-07 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
157 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
158 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
159 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
161 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 ŁUKOWSKI Ksawery 2009-11-01 UKS Melo Błonie MAZ
163 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
165 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
166 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
167 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
168 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
169 MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 RKS Łódź LDZ
170 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa WMZ
171 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
172 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
173 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
174 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
175 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
176 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 MAZUR Michał 2003-09-21 MKL Szczecin ZPO
178 MEHLICH Piotr 2003-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
179 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
180 MIARKA Dawid 2004-07-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
181 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
182 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
183 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
184 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
185 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
186 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
187 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
189 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
190 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
191 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
192 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
193 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
194 MUCHA Michał 2008-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
196 NIECHCIAŁ Dawid 2009-06-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
197 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
198 NIMTSZ Daniel 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
199 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
200 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
201 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
202 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
204 PAJĄK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
205 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
206 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
207 PAKULIEV Oleksii 2005-02-18 OŚ AZS Poznań WLP
208 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
209 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
210 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
213 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
214 PEJSKI Krzysztof 2007-07-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
215 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
216 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
217 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
219 PIETROWICZ Paweł 2004-05-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
220 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
221 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
222 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
223 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
224 PILAWA Piotr 2008-02-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
225 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
226 PODSIADŁO Grzegorz 2003-05-22 MKS-MOS Katowice SLK
227 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
228 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
229 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
230 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
231 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
232 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
233 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
234 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
235 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
236 RUDLICKI Hubert 2010-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
237 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
238 RUTKOWSKI Wojciech 2012-11-06 MKS-MOSM Bytom SLK
239 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
240 RYBKA Mateusz 2008-03-26 UKS Czwórka Żory SLK
241 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
242 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
243 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
244 SADŁOŃ Ignacy 2010-09-24 UKS 48 Warszawa MAZ
245 SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
246 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
247 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
248 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
249 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
251 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
252 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
253 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
254 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
255 SINGH Rajwindes 1993-10-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
256 SIUDEK Bartosz 1998-04-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
257 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
258 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
259 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
260 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
262 SMAK Kacper 1997-01-04 AZS Łódź LDZ
263 SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
264 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
265 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
267 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 STEMPEL Paweł 1987-08-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
269 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
271 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 STRAUCH Grzegorz 2005-09-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
273 STRUCZYŃSKI Michał 2002-07-03 MKS Sambor Tczew POM
274 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
275 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
276 SUŚLIK Jakub 2009-03-19 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
277 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
279 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
280 SZCZECHOWSKI Tomasz 2003-06-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
281 SZCZECKI Adam 2008-01-28 KS Czempion Warszawa MAZ
282 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
283 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
284 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
286 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
287 SZURGOT Szymon 2002-01-22 KKB Starogard Gdański POM
288 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
289 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
290 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
291 ŚLUSARCZYK Franciszek 2004-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
292 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
293 TAFLIŃSKI Daniel 2009-01-16 SAS AZS AWF Kraków MLP
294 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
295 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
296 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
297 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
298 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
299 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
300 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
301 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
302 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
303 VALETTE Jan 2005-12-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
304 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
305 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
306 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
307 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
308 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
309 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
310 WESTER Tomasz 2002-07-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
311 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
312 WIECZOREK Bartosz 2004-01-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
313 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
314 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
315 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
316 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
317 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
318 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
319 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
320 WÓJCIK Paweł 2003-02-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
321 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
322 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
323 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
324 WUWER Bartosz 2008-09-30 UKS Czwórka Żory SLK
325 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
326 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
327 WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
328 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
329 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
330 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
331 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
332 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
333 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
334 ZAWISZA Oskar 2008-01-26 MKS-MOSM Bytom SLK
335 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
336 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
337 ZDANOWSKI Dawid 2003-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
338 ZDUNIAK Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź LDZ
339 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
340 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
341 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
342 ŻOŁEK Daniel 1981-12-27 MUKS Płock MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.67262816429138sekund