LEWANDOWSKA Nikola
2008-04-10
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
2 BANA¦ Alicja 2006-06-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
3 BARGIEŁ Maja 2008-05-03 LKS Orzeł Kozy SLK
4 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
5 BˇK Marta 2006-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BEDNARZ Aleksandra 2007-01-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
7 BERGIEL Anita 2007-12-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
8 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
9 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 BOROWIK Natalia 2008-04-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
11 BRÓDKA Michalina 2009-04-04 UKS Achilles Leszno WLP
12 BUCHCZYK Olimpia 2007-03-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
13 BUCZKOWSKA Magdalena 2005-12-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
14 BUDZIŃSKA Marta 2007-04-24 LKS Orzeł Kozy SLK
15 BUTKIEWICZ Wiktoria 2008-09-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
16 CAL Karolina 2009-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 CEGIELSKA Weronika 2009-02-20 LKS Vectra Włocławek KPO
18 CHALIŃSKA Amelia 2006-03-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 CHMIELEWSKA Maja 2008-03-28 OKS Skra Warszawa MAZ
20 CHODACKA Anna 2006-10-09 MCKiS Jaworzno SLK
21 CHOWANIAK Wiktoria 2006-09-02 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
22 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
23 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
24 CIE¦LA Maja 2008-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
25 CUBER Karolina 2008-05-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
26 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
27 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów OPL
28 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
29 DOROSZ Amelia 2006-05-06 MCKiS Jaworzno SLK
30 DRATWIŃSKA Oliwia 2008-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice SLK
32 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
33 EDYK Julita 2009-05-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
34 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
35 FIELAUF Karolina 2005-06-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
36 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
37 FOŁTARZ Alicja 2007-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 FURTAK Zuzanna 2008-03-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
39 GAJDA Patrycja 2008-09-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
40 GARKOWIENKO Karolina 2006-03-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
42 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
43 GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 KS Wisła Puławy LBE
44 GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 RMKS Rybnik SLK
45 GERMUGA Martyna 2010-08-19 MKS-MOSM Bytom SLK
46 GOLAS Anita 2007-08-28 LKS Vectra Włocławek KPO
47 GOŁˇBEK Eliza 2008-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
48 GÓRKA Kamila 2008-09-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 GÓRNY Oliwia 2008-07-06 TS AKS Chorzów SLK
50 GREGORCZYK Martyna 2006-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 GUCIK Oliwia 2010-12-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
52 GUŁA Adrianna 2008-10-28 LKS Stal Mielec PDK
53 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
54 HANUSIAK Małgorzata 2007-02-05 UKS Jedynka Tokarnia MLP
55 HELLER Lena 2008-01-07 LKS Orzeł Kozy SLK
56 HIBNER Kamila 2007-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
57 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
58 IKE Amanda 2009-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
60 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
61 JANIGA Emilia 2007-08-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
62 JANIK Julia 2007-05-24 GKS Piast Gliwice SLK
63 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
64 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
65 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
66 JAWORSKA Milena 2009-08-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
67 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
68 KAJDA Natalia 2009-12-08 WKS Wawel Kraków MLP
69 KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 PLKS Gwda Piła WLP
70 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
71 KASPRZYK Dominika 2006-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 KĘDZIORA Aleksandra 2004-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
73 KIEDRZYŃSKA Tola 2009-01-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
74 KLĘCZAR Marlena 2006-04-02 LKS Kłos Olkusz MLP
75 KLIMEK Hanna 2008-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
76 KŁAK Kalina 2007-02-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
77 KNYSZYŃSKA Katarzyna 2008-11-15 KS Podlasie Białystok POD
78 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
79 KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 MKS-MOSM Bytom SLK
80 KOLANYK Agata 2009-02-21 MKS-MOSM Bytom SLK
81 KOLOMOIETS Yuliia 2007-05-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 KOŁACKA Michalina 2009-10-22 O¦ AZS Poznań WLP
83 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa WMZ
84 KONARSKA Wiktoria 2007-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
85 KONCEWICZ Zofia 2008-05-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
86 KONDYCKA Kornelia 2009-02-24 MKS Osa Zgorzelec DOL
87 KOSAKOWSKA Magdalena 2009-11-23 NKS Start Namysłów OPL
88 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
89 KOZA Antonina 2011-02-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
90 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
91 KOZAK Alicja 2007-06-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
92 KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
93 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
94 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
95 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
96 KUCHARSKA Wiktoria 2007-08-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
97 KULCZYCKA Nikola 2007-03-18 RMKS Rybnik SLK
98 KULIG Wiktoria 2008-07-03 GCKiR Konopiska SLK
99 KUMALA Daria 2008-04-03 KS Victoria Trzebinia MLP
100 KWIECIŃSKA Emilia 2010-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
101 LAMBRYCZAK Wiktoria 2007-06-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 LASKOWSKA Maja 2009-04-17 UKS Czwórka Żory SLK
103 LASOTA Magdalena 2009-01-10 TS AKS Chorzów SLK
104 ŁUKASZEWSKA Karolina 2008-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
105 MAJEWSKA Diana 2007-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
106 MAKOWSKA Julia 2008-09-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 MALCHEREK Dagmara 2007-11-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
108 MALEWSKA Katarzyna 2008-01-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
109 MALEWSKA Zofia 2008-01-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
110 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
111 MAREK Magdalena 2007-01-24 LUKS Namysłów OPL
112 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
113 MARONA Amelia 2009-09-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
114 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
115 MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 GOKSiT Suchowola POD
116 MATJEJÓS Natalia 2007-11-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
118 MICHALIK Agnieszka 2008-09-16 MCKiS Jaworzno SLK
119 MICHALSKA Daria 2008-09-21 UKS Czwórka Żory SLK
120 MICHAŁOWSKA Pola 2009-09-23 MKL Toruń KPO
121 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
122 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
123 MOROZ Laura 2009-04-29 UKS Orlica Domaniów DOL
124 MROCZEK Maja 2006-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
125 MUC Maria 2007-11-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
126 MURDZA Weronika 2007-09-16 MKS-MOS Katowice SLK
127 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 NIEDZIELSKA Magdalena 2007-01-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
129 NIEWIADOWSKA Karolina 2009-02-09 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
130 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
131 NOWAK Julia 2006-05-28 KKL Kielce SWK
132 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
133 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
134 OKUNIEWICZ Natalia 2007-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
135 OLAS Lena 2009-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
136 ORAWCZAK Laura 2007-10-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
137 OSKWAREK Zuzanna 2007-07-07 MCKiS Jaworzno SLK
138 OWCZAREK Ewa 2007-03-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 PAŁASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 O¦ AZS Poznań WLP
140 PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 KKL Kielce SWK
141 PĘKALA Aleksandra 2006-04-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
142 PIECUCH Emilia 2008-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
143 PIECZARA Liwia 2009-08-09 MCKiS Jaworzno SLK
144 PIOTROWSKA Julia 2009-03-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
145 POLASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
146 POPCZYK Eliza 2007-09-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 PORADA Martyna 2007-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 POREMBA Klaudia Maria 2009-05-28 LKS Zarzewie Prudnik OPL
149 POWIERŻA Aleksandra 2009-07-19 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
150 PRACHARCZYK Maria 2007-07-23 OKS Skra Warszawa MAZ
151 PSYK Julia 2007-12-04 LKS Victoria Olesno OPL
152 RAJCA Maria 2008-03-05 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
153 ROGAL Klaudia 2006-12-08 MCKiS Jaworzno SLK
154 ROPSKA Nikola 2007-04-25 LKS Orzeł Kozy SLK
155 ROSZKIEWICZ Alicja 2009-07-01 UKS Achilles Leszno WLP
156 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
158 RYGIEL Marta 2007-10-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
160 RYZNAR Elena 2010-07-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
161 SADOWNIK Martyna 2007-09-30 GKS Piast Gliwice SLK
162 SATORA Rita 2009-08-23 WKS Wawel Kraków MLP
163 SKALSKA Gabriela 2008-10-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
164 SKUZA Zuzanna 2008-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
166 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
167 SPISAK Karolina 2009-05-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
168 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
169 STOLARCZYK Maja 2008-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
170 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
171 SZEREMETA Marta 2010-10-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
172 SZERSZEŃ Maja 2005-11-15 UKS Achilles Leszno WLP
173 SZLĘDAK Klara 2009-10-31 KS Wisła Puławy LBE
174 SZMAJDA Paulina 2008-06-23 AML Słupsk POM
175 SZMULIK Natalia 2008-06-22 LKS Zarzewie Prudnik OPL
176 SZPOND Zuzanna 2008-06-19 MKS Osa Zgorzelec DOL
177 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
178 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
179 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
180 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
181 ¦LĘZAK Alicja 2009-03-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
182 ¦LĘZAK Zuzanna 2007-12-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 ¦MIETAŃSKA Lena 2007-06-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
184 ¦MIGLEWSKA Zuzanna 2007-09-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
185 ¦WIERC Julia 2008-06-30 UKS-MOS Opole OPL
186 TACZAŁA Olena 2007-05-11 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
187 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
188 TUCHARZ Weronika 2008-07-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
189 TURA Klaudia 2008-08-06 UKS Trójka Mikołów SLK
190 WALCZAK Maja 2009-05-01 LKS Lubusz Słubice LBU
191 WANECKA Karolina 2007-07-09 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
192 WASZCZYK Łucja 2008-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 WIESIOŁEK Oliwia 2009-08-16 TS AKS Chorzów SLK
194 WILIŃSKA Julia 2006-04-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
195 WITKOWSKA Nadia 2007-01-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
196 WŁOCH Aleksandra 2007-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 WŁODARA Aleksandra 2007-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 WŁODARCZYK Maja 2005-10-02 TS AKS Chorzów SLK
199 WOJTAN Wiktoria 2009-05-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
200 WOLNA Jagoda 2006-01-26 UKS Achilles Leszno WLP
201 WOLNA Olga 2006-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
202 WOLNY Matylda 2008-11-02 MKS-MOS Katowice SLK
203 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
204 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
205 ZABAWCZUK Paulina 2008-06-25 GKS Piast Gliwice SLK
206 ZACHARCZUK Kinga 2009-02-11 MKL Chełm LBE
207 ZAMOJSKA Lucyna 2007-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
208 ZDZIARSKA Julia 2006-02-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
209 ZIMMER Julia 2007-01-07 UKS Achilles Leszno WLP
210 ZIMOŃSKA Oliwia 2007-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 ZWIERZYK Amelia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
212 ŻOŁNOWSKA Maja 2008-09-04 LUKS Podium Kup OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18381500244141sekund