BARTECZKO Maja
2008-08-12
GKS Piast Gliwice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
2 ANNONI Fabiana 2007-10-17 MKS Tempo Kęty MLP
3 BAC CARDENAS Amelia 2009-08-24 GKS Piast Gliwice SLK
4 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
5 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BARGIEŁ Maja 2008-05-03 LKS Orzeł Kozy SLK
7 BARSZCZ Aleksandra 2008-02-04 NKS Start Namysłów OPL
8 BECHER Oliwia 2008-09-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
9 BERGIEL Anita 2007-12-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
10 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
11 BIELSKA Weronika 2008-10-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 BŁASZCZAK Maria 2008-03-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
13 BOREK Wiktoria 2006-02-06 MKS-MOSM Bytom SLK
14 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
15 BOROWIK Natalia 2008-04-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
16 BUCHCZYK Olimpia 2007-03-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
17 BUCZNA Wiktoria 2007-03-28 UKS-MOS Opole OPL
18 BUDZIŃSKA Marta 2007-04-24 LKS Orzeł Kozy SLK
19 BUTKIEWICZ Wiktoria 2008-09-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
20 CAL Karolina 2009-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 CHMUREK Patrycja 2009-05-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
23 CHRU¦CIAK Dominika 2010-09-24 LUKS Namysłów OPL
24 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
25 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 CIE¦LA Maja 2008-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
27 CIE¦LAK Amelia 2009-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
28 CUBER Karolina 2008-05-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
29 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
30 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
31 DRAGON Kinga 2008-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 DRATWIŃSKA Oliwia 2008-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 DUDEK Lena 2009-04-10 Kraków Athletics Team MLP
34 DURKA Paulina 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
36 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
37 FIELAUF Karolina 2005-06-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
39 FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
40 FOŁTARZ Alicja 2007-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 FRANCISZKOWICZ Ola 2007-08-21 GOKSiT Suchowola POD
42 FURTAK Zuzanna 2008-03-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
43 GABRY¦ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
44 GAJDA Patrycja 2008-09-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
45 GARKOWIENKO Karolina 2006-03-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
46 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
47 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
48 GERMUGA Martyna 2010-08-19 MKS-MOSM Bytom SLK
49 GIBAS Amelia 2008-10-01 LKS Brzezina Osiek MLP
50 GIZA Antonia 2009-09-22 LUKS Podium Kup OPL
51 GŁĘDEK Roksana 2009-01-30 MCKiS Jaworzno SLK
52 GŁÓD Laura 2008-12-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
53 GNIDA Magdalena 2004-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 GOŁˇBEK Eliza 2008-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
55 GOŁDY Weronika 2009-10-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 GORCZYCA Klaudia 2010-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
57 GÓRECKA Wiktoria 2008-01-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
58 GÓRKA Kamila 2008-09-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 GÓRNY Natalia 2008-10-25 MKS Żywiec SLK
60 GÓRNY Oliwia 2008-07-06 TS AKS Chorzów SLK
61 GRZEMPA Oliwia 2009-11-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
62 GUCIK Oliwia 2010-12-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
63 HELLER Lena 2008-01-07 LKS Orzeł Kozy SLK
64 HIBNER Kamila 2007-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
65 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
66 IKE Amanda 2009-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
68 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
69 JAKUBEK Zuzanna 2009-02-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
70 JANIGA Emilia 2007-08-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
71 JANIK Julia 2007-05-24 GKS Piast Gliwice SLK
72 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
73 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
74 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
75 JAWORSKA Milena 2009-08-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
76 JOCHER Julia 2008-02-13 LKS Zarzewie Prudnik OPL
77 JONCZYK Weronika 2006-02-02 LKS MOSiR Sieradz LDZ
78 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
79 KACZMAREK Julia 2007-06-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
80 KAJDA Natalia 2009-12-08 WKS Wawel Kraków MLP
81 KAMALSKA Ada Anna 2007-03-04 MKS-MOS Katowice SLK
82 KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 PLKS Gwda Piła WLP
83 KARCZMAREK Natalia 2008-06-13 LKS MOSiR Sieradz LDZ
84 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
85 KASPROWSKA Karolina 2011-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
86 KIELAR Kinga 2002-01-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
87 KLIMEK Hanna 2008-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
88 KNYSZYŃSKA Katarzyna 2008-11-15 KS Podlasie Białystok POD
89 KOCHOWSKA Wiktoria 2006-03-10 GKS Piast Gliwice SLK
90 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
91 KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 MKS-MOSM Bytom SLK
92 KOLANYK Agata 2009-02-21 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KOLOMOIETS Yuliia 2007-05-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa WMZ
95 KONCEWICZ Zofia 2008-05-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
96 KONDYCKA Kornelia 2009-02-24 MKS Osa Zgorzelec DOL
97 KOSAKOWSKA Magdalena 2009-11-23 NKS Start Namysłów OPL
98 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
99 KOWALCZYK Agata 2007-06-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
100 KOWALSKA Aleksandra 2009-10-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 KOZA Antonina 2011-02-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
102 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
103 KOZAK Alicja 2007-06-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
104 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
105 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
106 KRAWIEC Joanna 2010-03-17 MUKS Szok Bojanowo WLP
107 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
108 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
109 KULCZYCKA Nikola 2007-03-18 RMKS Rybnik SLK
110 KULIG Wiktoria 2008-07-03 GCKiR Konopiska SLK
111 KUMALA Daria 2008-04-03 KS Victoria Trzebinia MLP
112 KU¦ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
113 KUWAŁEK Nadia 2009-01-31 UKS Czwórka Żory SLK
114 KWAK Julia 2009-09-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
115 KWIECIŃSKA Emilia 2010-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
116 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków MLP
117 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
118 LASKOWSKA Maja 2009-04-17 UKS Czwórka Żory SLK
119 LASOTA Magdalena 2009-01-10 TS AKS Chorzów SLK
120 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
121 LIBERSKA Justyna 2009-10-12 LKS Polkowice DOL
122 LIZAK Martyna 2010-03-11 MLKS Echo Twardogóra DOL
123 ŁUKASZEWSKA Karolina 2008-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
124 MAJEWSKA Diana 2007-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
125 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
126 MARDAUS Maja 2009-11-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
127 MAREK Magdalena 2007-01-24 LUKS Namysłów OPL
128 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
129 MARONA Amelia 2009-09-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
130 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
131 MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 GOKSiT Suchowola POD
132 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
133 MICHALIK Agnieszka 2008-09-16 MCKiS Jaworzno SLK
134 MICHALSKA Daria 2008-09-21 UKS Czwórka Żory SLK
135 MICHAŁOWSKA Pola 2009-09-23 MKL Toruń KPO
136 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
137 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
139 MORGAŁA Hanna 2004-05-30 RMKS Rybnik SLK
140 MOROZ Laura 2009-04-29 UKS Orlica Domaniów DOL
141 MROCZEK Maja 2006-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
142 MUC Maria 2007-11-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
143 MUSIALIK Emilia 2004-03-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
144 MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
145 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
146 NAPORA Karolina 2011-02-25 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
147 NAWROT Natalia 2002-08-30 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
148 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
149 NIEWIADOWSKA Karolina 2009-02-09 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
150 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
151 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
152 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
153 NOWORYTA Julia 2009-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
154 OKUNIEWICZ Natalia 2007-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
155 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
156 OLAS Lena 2009-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
158 OPALIŃSKA Maria 2008-01-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
159 OPAS Milena 2008-09-17 NKS Start Namysłów OPL
160 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
161 OSKWAREK Zuzanna 2007-07-07 MCKiS Jaworzno SLK
162 OSTROWSKA Nikola 2007-09-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
163 PAŁASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 O¦ AZS Poznań WLP
164 PAPETA Mariia 2008-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
165 PATEREK Kamila 2009-06-18 KKL Stal Stalowa Wola PDK
166 PĘKALA Aleksandra 2006-04-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
167 PIECUCH Emilia 2008-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
168 PIECZARA Liwia 2009-08-09 MCKiS Jaworzno SLK
169 PIOTROWSKA Julia 2009-03-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
170 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
171 PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
172 PODOLSKA Matylda 2008-10-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
173 POPCZYK Eliza 2007-09-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 POPIK Anastazja 2004-07-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
175 PORADA Martyna 2007-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 POREMBA Klaudia Maria 2009-05-28 LKS Zarzewie Prudnik OPL
177 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
178 POWIERŻA Aleksandra 2009-07-19 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
179 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
180 PSYK Julia 2007-12-04 LKS Victoria Olesno OPL
181 RAJCA Maria 2008-03-05 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
182 RA¦ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
183 ROPSKA Nikola 2007-04-25 LKS Orzeł Kozy SLK
184 ROSZKIEWICZ Alicja 2009-07-01 UKS Achilles Leszno WLP
185 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
186 RYGIEL Marta 2007-10-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
187 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
188 RYZNAR Elena 2010-07-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
189 SADOWNIK Martyna 2007-09-30 GKS Piast Gliwice SLK
190 SALWA Zuzanna 2008-02-03 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
191 SANTA Julia 2009-01-08 LKS Lubusz Słubice LBU
192 SATORA Rita 2009-08-23 WKS Wawel Kraków MLP
193 SENYK Maja 2009-05-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
194 SIDŁO Zuzanna 2008-07-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
195 SKAŁKA Anna 2011-09-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
196 SKUZA Zuzanna 2008-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
197 SKWARKOWSKA Julia 2005-10-03 GKS Piast Gliwice SLK
198 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
199 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
200 SPISAK Karolina 2009-05-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
201 STOLARCZYK Maja 2008-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
202 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
203 SZAUKSZTEL Wiktoria 2010-05-20 KL Ziemia Kłodzka DOL
204 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 WKS Wawel Kraków MLP
205 SZEREMETA Marta 2010-10-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
206 SZLĘDAK Klara 2009-10-31 KS Wisła Puławy LBE
207 SZMAJDA Paulina 2008-06-23 AML Słupsk POM
208 SZMULIK Natalia 2008-06-22 LKS Zarzewie Prudnik OPL
209 SZUBIŃSKA Angelika 2007-12-25 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
210 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
211 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
212 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
213 SZYMAŃSKA Hanna 2007-01-30 MKS Syrena Warszawa MAZ
214 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
215 ¦LĘZAK Alicja 2009-03-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 ¦WIERC Julia 2008-06-30 UKS-MOS Opole OPL
217 TACZAŁA Olena 2007-05-11 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
218 TOPOLNICKA Hanna 2006-02-08 MOSM Tychy SLK
219 TYSZECKA Hania 2009-06-25 LUKS Namysłów OPL
220 UCHWAT Ewa 2010-08-23 SKS Kusy Kraków MLP
221 WALCZAK Maja 2009-05-01 LKS Lubusz Słubice LBU
222 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
223 WASZCZYK Łucja 2008-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
224 WIESIOŁEK Oliwia 2009-08-16 TS AKS Chorzów SLK
225 WILIŃSKA Julia 2006-04-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
226 WITKOWSKA Nadia 2007-01-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
227 WŁODARA Aleksandra 2007-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
228 WOJTAKOWSKA Hanna 2008-04-17 NKS Start Namysłów OPL
229 WOJTAN Wiktoria 2009-05-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
230 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
231 WOLNA Olga 2006-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 WOLNY Matylda 2008-11-02 MKS-MOS Katowice SLK
233 WRÓBEL Julia 2012-12-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
234 WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
235 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
236 ZABAWCZUK Paulina 2008-06-25 GKS Piast Gliwice SLK
237 ZABAWSKA Daria 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
238 ZACHARCZUK Kinga 2009-02-11 MKL Chełm LBE
239 ZAKRZEWSKA Weronika 2008-08-12 MLKS Echo Twardogóra DOL
240 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
241 ZAMOJSKA Lucyna 2007-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 ZIMOŃSKA Oliwia 2007-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
243 ŻOŁNOWSKA Maja 2008-09-04 LUKS Podium Kup OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3679370880127sekund