DYDZIŃSKA Nadia
2006-05-13
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMOWICZ Aleksandra 2011-12-12 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
6 BABAK Viktoriia 2005-02-08 LKS Jantar Ustka POM
7 BABICKA Natalia 2010-01-21 KS Podlasie Białystok POD
8 BAGIŃSKA Natalia 2007-10-24 KS Prefbet-Sonarol POD
9 BAŁTAKOWSKA Natalia 2006-03-25 KS Podlasie Białystok POD
10 BARAN Anna 2008-07-10 KS Podlasie Białystok POD
11 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
12 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BIAŁASZEWSKA Oliwia 2011-07-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
15 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
16 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
17 BOJARZYŃSKA Anna 2006-08-11 GOKSiT Suchowola POD
18 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
19 BORAWSKA Michalina 2008-12-15 UKS Flop Wilkasy WMZ
20 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
21 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
22 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
23 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
24 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
25 BURZYŃSKA Maja 2011-09-16 MKS Juvenia Białystok POD
26 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
27 CHOJNOWSKA Gabriela 2008-04-29 LKS Narew Łomża POD
28 CHOJNOWSKA Oliwia 2009-07-08 LKS Narew Łomża POD
29 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
30 CWALINA Angelika 2006-07-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
33 CZAJKA Lena 2009-10-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
34 CZAPLEJEWICZ Anna 2010-01-11 KS Podlasie Białystok POD
35 CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
36 CZARNAK Klaudia 2010-11-18 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
37 CZERNIEWICZ Łucja 2011-02-22 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
38 CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 KS Podlasie Białystok POD
39 DĄBROWSKA Anna 2007-03-26 KS Podlasie Białystok POD
40 DOBKIEWICZ Klaudia 2007-02-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
42 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
43 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
44 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
45 DOMYSŁAWSKA Aleksandra 2008-11-01 UKS Flop Wilkasy WMZ
46 DRABYK Oliwia 2011-01-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
47 FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 UKS Technik Augustów POD
48 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
49 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
50 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
51 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
52 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
53 GĄSIOROWSKA Julia 2007-07-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
55 GICZEWSKA Weronika 2012-08-06 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
56 GNIEDZIEJKO Magdalena 2006-08-07 GOKSiT Suchowola POD
57 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
58 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
59 GRYSZEL Malwina 2007-05-09 KS Podlasie Białystok POD
60 GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 MKS Agros Chełm LBE
61 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
62 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
63 GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
65 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
66 HERMANOWSKA Julia 2010-03-06 KS Podlasie Białystok POD
67 HOŁUB Aleksandra 2007-03-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 JANICKA Antonina 2011-12-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
69 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
70 JANKOWSKA Natalia 2006-08-09 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
71 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
73 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 JUREWICZ Izabella 2006-06-11 KS Podlasie Białystok POD
75 JURGIELEWICZ Julia 2010-11-29 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
76 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
78 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 KALISZ Julia 2011-02-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
80 KAMIŃSKA Oliwia 2011-09-21 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
81 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
82 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
83 KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 KS Podlasie Białystok POD
84 KAROLAK Zuzanna 2007-03-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
86 KARWOWSKA Julia 2006-10-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 KARWOWSKA Kamila 2006-06-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
88 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
89 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
90 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
92 KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 LKS Korab Olecko WMZ
93 KONIECZNA Agata 2011-08-08 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
94 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
95 KONSTANCIUK Aleksandra 2007-06-29 KS Podlasie Białystok POD
96 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
97 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
98 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
99 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
100 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
101 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
103 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
105 KUŹMICKA Emilia 2004-04-17 MKS Juvenia Białystok POD
106 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
107 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
108 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
109 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
110 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
111 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 ŁOMOTOWSKA Monika 2006-03-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 ŁUKASZEWICZ Julia 2012-10-22 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
114 MAJCHRZYCKA Maja 2007-03-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
115 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
116 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
117 MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 LKS MOSiR Sieradz LDZ
118 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 MARKOW Zofia 2010-03-04 KS Podlasie Białystok POD
120 MARZĘCKA Maja 2010-05-26 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
121 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
122 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
123 MILEWSKA Amelia 2010-01-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 MILEWSKA Joanna 2006-01-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
125 MILEWSKA Lena 2010-01-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 MIRON Amelia 2009-02-22 KS Podlasie Białystok POD
127 MIRON Zuzanna 2010-05-24 KS Podlasie Białystok POD
128 MISIAK Aniela 2011-08-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
129 MODZELEWSKA Wiktoria 2004-01-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
130 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
131 MRÓZ Sandra 2006-03-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
132 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
133 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
134 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
135 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
137 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice WMZ
138 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
139 NIERODZIK Julia 2007-11-08 MKS Juvenia Białystok POD
140 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
141 NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
143 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
144 OKRĄGŁA Maja 2011-05-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
145 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
146 OŁOWNIUK Agnieszka 2010-01-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
147 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 OSEWSKA Maja 2006-06-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
149 OSTAPOWICZ Magdalena 2008-01-15 KS Podlasie Białystok POD
150 OSTAPOWICZ Zuzanna 2005-06-20 KS Podlasie Białystok POD
151 OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 MKS Juvenia Białystok POD
152 OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
153 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
154 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
155 PALKA Agata 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
156 PALUCH Zuzanna 2012-05-13 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
157 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
158 PAULUKANIS Oliwia 2011-08-31 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
159 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
160 PEZOWICZ Weronika 2005-02-10 KS Podlasie Białystok POD
161 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
162 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
163 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
164 PISZCZATOWSKA Małgorzata 2006-07-21 KS Prefbet-Sonarol POD
165 PŁACZEK Natalia 2010-11-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
166 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
167 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
168 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
169 POPKOWSKA Anna 2007-01-03 KS Prefbet-Sonarol POD
170 POPŁAWSKA Maria 2007-04-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
171 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
172 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
173 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
174 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
175 RADKIEWICZ Julia 2009-05-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
176 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
177 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
178 ROGOWSKA Gabriela 2006-01-10 KS Podlasie Białystok POD
179 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
180 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
181 ROSZKOWSKA Olga 2006-01-07 UKS Czwórka Białystok POD
182 ROWIŃSKA Natalia 2011-11-13 MKS Juvenia Białystok POD
183 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
184 RUDZIS Amelia 2011-12-08 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
185 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
186 SADOWSKA Julia 2009-08-28 KS Podlasie Białystok POD
187 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
188 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
189 SATKIEWICZ Sara 2011-07-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
190 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
191 SEPKO Weronika 2006-05-30 UKS Czwórka Białystok POD
192 SIEŃKO Karolina 2006-11-13 GOKSiT Suchowola POD
193 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
194 SKARŻYŃSKA Natalia 2009-01-19 KS Podlasie Białystok POD
195 SKRODZKA Kamila 2006-05-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
197 SOBUTA Karolina 2007-06-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 SOCHOŃ Wiktoria 2006-04-17 KS Podlasie Białystok POD
199 STACHURA Natasza 2011-03-24 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
200 STANULEWICZ Kasandra 2010-08-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
201 STASZCZUK Amelia 2007-09-28 KS Agros Zamość LBE
202 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
203 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
204 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
205 STĘPKOWSKA Julia 2006-03-21 LKS Sprinter Siemiatycze POD
206 STOBIECKA Justyna 2010-06-24 KS Podlasie Białystok POD
207 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
208 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
209 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
210 SZANCIŁO Zuzanna 2010-10-29 KS Podlasie Białystok POD
211 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
212 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy WMZ
213 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
214 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
215 TARASIEWICZ Sylwia 2005-04-07 UKS Czwórka Białystok POD
216 TODRYK Karina 2008-11-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
217 TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 KS Sprintwarsaw MAZ
218 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
219 TUREL Patrycja 2006-04-26 GOKSiT Suchowola POD
220 TWOREK Urszula 1998-02-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
221 ULIKOWSKA Sandra 2009-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
222 URYNOWICZ Maja 2011-05-22 KS Podlasie Białystok POD
223 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
224 WASILEWSKA Julia 2009-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
225 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
226 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
227 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
228 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
229 WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 KS Wisła Puławy LBE
230 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
231 WISZOWATA Julia 2011-07-28 KS Podlasie Białystok POD
232 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
233 WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 UKS Technik Augustów POD
234 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
235 WÓJTOWICZ Emilia 2006-09-23 TS Start Lublin LBE
236 WYGNAŁ Monika 2007-04-08 KS Prefbet-Sonarol POD
237 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
238 ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 MKS Agros Chełm LBE
240 ZDANOWICZ Urszula 2010-09-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
241 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
242 ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 UKS Technik Augustów POD
243 ŻUKOWSKA Wiktoria 2006-05-16 GOKSiT Suchowola POD
244 ŻURAWSKA Patrycja 2006-02-09 LKS Stal Mielec PDK
245 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23524689674377sekund