MICHAŁEK Jakub
2005-06-16
UKS LA Basket Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ADAMCZYK Wiktor 2005-05-21 MMKS Gdańsk POM
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
6 BORAWSKI Mateusz 2005-03-21 MLKL Płock MAZ
7 BRODOWSKI Karol 2006-05-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
8 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
9 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
10 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
11 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
12 DERDZIKOWSKI Borys 2006-08-29 UKS Gepard Warszawa MAZ
13 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
15 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
16 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
17 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
18 GALIŃSKI Mateusz 2005-10-13 LKS Lubawa WMZ
19 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
20 GIEREK Rafał 1996-02-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 GOŁYŹNIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
23 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
24 GRABOWSKI Mateusz 2005-08-11 UKS LA Basket Warszawa MAZ
25 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
26 IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 RLTL ZTE Radom MAZ
27 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
28 JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 KS Wisła Puławy LBE
29 JASKULSKI Jan 2005-05-04 UKS Technik Radom MAZ
30 JÓŹWIAK Tymoteusz 2008-04-27 MUKS Płock MAZ
31 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
32 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
33 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
34 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
35 KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 LUKS Start Nakło KPO
36 KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
37 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
39 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
40 KOTECKI Piotr 2000-05-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
42 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
43 KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
44 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
45 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
46 KRUSCHE Konrad 2001-03-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
48 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
49 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
50 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
51 KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 KURAS Stanisław 2008-11-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
53 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
54 KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
55 KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
56 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
57 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WMZ
58 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
59 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
60 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
61 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
62 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
63 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
65 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
66 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
67 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
70 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
71 PIOTROWSKI Szymon 2005-09-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
72 POMALEIKO Nikita 2004-11-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
73 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 OKS Skra Warszawa MAZ
74 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
76 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
77 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
78 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
81 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
82 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
83 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
84 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
85 STRZAŁKOWSKI Bartosz 2006-11-14 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
86 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
88 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
89 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
91 SZYKUT Mateusz 2008-09-25 KS Wisła Puławy LBE
92 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
95 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
96 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 WALCZAK Mariusz 1971-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
98 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
99 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
100 WŁODARSKI Filip 2002-08-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
101 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
102 WODZYŃSKI Przemysław 2008-10-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
103 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
104 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
105 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
106 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
107 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
108 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
109 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
110 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
111 WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice SLK
112 WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
113 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
114 ZALEWSKI Paweł 2007-04-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
115 ZAORSKI Cezary 2005-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
117 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
118 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32272911071777sekund