URBANOWICZ Iwo
2008-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2007-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
3 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
5 BEM Oliwier 2010-06-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 BEŃ Wiktor 2009-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa MAZ
9 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
12 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
13 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
14 CHOPCIA Miłosz 2007-12-30 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
15 CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 CHROSTEK Kacper 2008-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
17 CHUDZIK Rafał 2008-07-21 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
18 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
19 CZAJA Wojciech 2009-09-28 MKS Truso Elbląg WMZ
20 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
21 CZĘŚCIK Bartosz 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
22 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
24 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
25 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
26 DĘBECKI Witold 2009-11-30 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
27 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
29 DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
30 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo WMZ
31 DUDA Bruno 2008-05-28 KS Czempion Warszawa MAZ
32 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
33 DZIEWA Piotr 2008-10-05 LKS Masuria Jęcznik WMZ
34 DZIK Ksawery 2010-03-25 MKS Truso Elbląg WMZ
35 FIERECK Jędrzej 2009-03-16 Orka Iława Athletics WMZ
36 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
37 FRESONKE Cezary 2008-10-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
38 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
39 GASPEROWICZ Szymon 2010-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
40 GHIDOLI Francesco 2008-01-01 niest. Olsztyn WMZ
41 GIERAK Jakub 2008-12-20 LKS Korab Olecko WMZ
42 GIŻYCKI Oskar 2008-09-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
43 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 GOJLIK Alan 2008-09-20 LKS Korab Olecko WMZ
45 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 GONTARCZYK Wiktor 2008-06-18 Orka Iława Athletics WMZ
47 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
48 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
49 GÓRKA Maciej 2006-04-08 OKS Start Otwock MAZ
50 GÓRSKI Bartosz 2008-07-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
51 GÓRSKI Hubert 2008-11-25 LKS Masuria Jęcznik WMZ
52 GRODZICKI Marcel 2006-03-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
53 GROSZEWSKI Olaf 2009-01-30 RKL Kusy Rokietnica WLP
54 GRUSZFELD Maciej 2009-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
55 GRZEJKA Dawid 2008-04-12 UKS Piorun Barczewo WMZ
56 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
57 GUSTAW Natan 2008-06-26 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
58 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno WMZ
59 HOLAK Przemysław 2008-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
61 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
62 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
63 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
65 JAROSZEWSKI Jakub 2009-12-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
66 JUREWICZ Adam 2008-10-21 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
67 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
68 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
69 KARWOWSKI Filip 2009-10-14 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
70 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
72 KIEWRA Grzegorz 2009-10-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
74 KLACH Oskar 2007-01-14 Orka Iława Athletics WMZ
75 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
76 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
78 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
79 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo WMZ
80 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics WMZ
81 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice WMZ
83 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
84 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
85 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics WMZ
87 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
88 KRÓLIKOWSKI Dominik 2009-08-19 RLTL GGG Radom MAZ
89 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
90 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 KUCHCIŃSKI Seweryn 2008-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
92 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
93 KUMA Mikołaj 2008-08-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
94 KUŹNIEWSKI Hubert 2010-06-29 Orka Iława Athletics WMZ
95 LESZCZYŃSKI Filip 2007-09-14 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
96 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 LEWANDOWSKI Ksawery 2008-09-23 MKS Truso Elbląg WMZ
98 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
99 LEWICKI Norbert 2007-11-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
100 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta WMZ
101 LIPIŃSKI Zbigniew 2009-03-17 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
102 LIPSKI Adam 2008-03-07 KS Podlasie Białystok POD
103 LIS Mateusz 2009-10-09 OKS Start Otwock MAZ
104 LUBAŃSKI Wiktor 2009-06-12 MKS Truso Elbląg WMZ
105 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
106 ŁAGOCKI Marcel 2009-01-01 niest. Olsztyn WMZ
107 ŁAPIŃSKI Jan 2009-01-17 KS Czempion Warszawa MAZ
108 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
109 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
110 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
111 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
112 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
114 MAŃKA Franciszek 2009-04-02 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
115 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
116 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
117 MAZUR Beniamin 2008-01-01 niest. Olsztyn WMZ
118 MAZUR Tomasz 2007-09-10 CSiR Susz WMZ
119 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa WMZ
120 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
122 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
123 MILEWSKI Gaweł 2007-08-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
125 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
126 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 MUCHNICKI Mikołaj 2010-11-05 LKB im. Braci Petk Lębork POM
128 MUSZYŃSKI Hubert 2009-05-19 LKS Lubawa WMZ
129 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
130 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
131 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
132 NOWAK Jakub 2008-03-14 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
133 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
134 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
135 PARCIAK Jakub 2009-09-06 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
136 PIECHOL Wiktor 2010-03-26 UKS Lisy Zgierz LDZ
137 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
138 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
139 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
140 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
141 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
142 PLEBAN Bartłomiej 2008-04-30 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
143 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
144 POGONOWSKI Ignacy 2009-11-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
145 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
146 PROKOP Michał 2007-05-28 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
147 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
148 RADKE Alan 2008-09-25 MLKS Ostróda WMZ
149 RASZEWSKI Aleksander 2007-12-17 UKS Atos Woźnice WMZ
150 RAUHUT Patryk 2009-04-10 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
151 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
152 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
153 RUDNICKI Adam 2008-05-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
154 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
155 RUSIN Michał 2007-05-24 UKS MOSiR Działdowo WMZ
156 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
157 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
158 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 RYBSKI Wiktor 2011-12-16 MKL Toruń KPO
160 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
161 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
162 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
163 SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
164 SĘDZIŃSKI Adrian 2008-10-09 LKS Masuria Jęcznik WMZ
165 SIECZCZYŃSKI Grzegorz 2006-08-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
166 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
167 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
168 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
170 SKOWRON Rafał 2006-11-29 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
171 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
172 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
173 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 SOKOŁOWSKI Antoni 2008-07-03 MKS Truso Elbląg WMZ
175 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
176 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
177 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
178 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
179 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
180 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
181 SUCHECKI Adam 2009-10-24 MKL Myszyniec MAZ
182 SZELUGOWSKI Paweł 2008-01-01 niest. Olsztyn WMZ
183 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
184 SZWEDKO Szymon 2008-01-18 LUKS Orneta WMZ
185 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
187 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
188 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
189 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
190 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
191 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
192 TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
193 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
194 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
195 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
196 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
197 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
198 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
199 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
200 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
202 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
203 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
204 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
205 WYSOKIŃSKI SAKOWSKI Dawid 2009-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
206 WYSZYŃSKI Paweł 2003-11-05 MKS Juvenia Białystok POD
207 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
208 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
209 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
210 ZARĘBA Stanisław 2008-07-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
211 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
212 ZAWAL Maciej 2007-03-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
213 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
214 ZŁOTNIK Karol 2008-04-16 LKS Korab Olecko WMZ
215 ŻUCHOWSKI Tomasz 2008-06-23 OKS Start Otwock MAZ
216 ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
217 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.71605587005615sekund