WITOWSKI Jan
2008-06-22
Ducla Academy Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMIEC Maciej 2008-12-15 LUKS Boguszyce LDZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
6 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 AUGUSTYŃSKI Gracjan 2007-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
9 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
10 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
11 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
12 BANA¦ Filip 2008-04-22 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
13 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 BERKO-HAAS Szymon 2007-01-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
16 BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 OKS Skra Warszawa MAZ
17 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
18 BONAS Filip 2009-02-03 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
19 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
20 BROUWER Sander 2004-05-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
22 CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 CICHACKI Sylwester 1989-10-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
24 CYBULSKI Jacek 1992-07-26 niest. Warszawa MAZ
25 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
26 DANEK Marcin 2006-07-04 O¦ AZS Poznań WLP
27 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
28 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS Polesie Urszulin LBE
29 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo WMZ
30 DUDANIEC Igor 2008-02-08 MKS GALA Gdańsk POM
31 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
34 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
35 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
36 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
37 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
38 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
39 GAWRYSIAK Juliusz 2005-12-08 MKS Syrena Warszawa MAZ
40 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
41 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
42 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
43 GOSK Dominik 1992-11-09 MKS Agros Chełm LBE
44 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
45 GRABARZ Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
46 GRACZYK Aleksander 2008-04-23 ULKS Skoczek Pogórze POM
47 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 GRZE¦KOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
49 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 BKS Bydgoszcz KPO
50 HANDZEWNIAK Mikołaj 2007-03-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
51 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
54 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
56 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
57 JASKÓLSKI Tymoteusz 2003-03-10 UKS D±b Suchy Las WLP
58 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
59 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
60 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
61 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
62 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
63 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 KLECZYK Szymon 2007-03-26 UKS Czempion Bełchatów LDZ
65 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
66 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
67 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
68 KOKOSZKA Filip 2009-10-21 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
69 KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
70 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo WMZ
71 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
72 KORACH Tadeusz 2008-07-04 UKS Melo Błonie MAZ
73 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
74 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
75 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
76 KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 UKS MTE Milanówek MAZ
77 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
79 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów WLP
80 KWEISER Szymon 2006-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 LEWANDOWSKI Gabriel 2009-03-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
82 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
83 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
84 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
85 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
86 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
87 MALALE Charles 2009-07-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
88 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
89 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
90 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
91 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
92 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
93 MIERZWA Karol 2005-10-04 GKS Start Długołęka DOL
94 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
95 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
96 MIROWSKI Aleksander 2007-04-12 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
97 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kra¶nik LBE
98 MROWIEC Kacper 1997-01-25 TS AKS Chorzów SLK
99 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
100 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
101 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
102 NOWAK Michał 2009-03-01 O¦ AZS Poznań WLP
103 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
104 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
105 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
106 OPALCZYK Bartosz 2010-02-11 UKS Lisy Zgierz LDZ
107 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
108 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
109 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
110 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
111 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 O¦ AZS Poznań WLP
113 ROGO¬NICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
114 ROZMUS Mateusz 1994-07-25 niest. Poznań WLP
115 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
116 RYMARZ Adam 2007-05-31 KS Czempion Warszawa MAZ
117 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Mechanik Włodawa LBE
118 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
119 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
120 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 SKOTNICKI Jakub 1990-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
122 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic ŁódĽ LDZ
123 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
125 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
126 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
127 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
128 STASIAK Wojciech 2008-09-13 UKS Trójka Mikołów SLK
129 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
130 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
131 STĘPNIAK Tomasz 2009-07-05 KM Aktywni Sochaczew MAZ
132 STRADOMSKI Szymon 2007-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
133 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
135 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
136 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
137 ¦LIWA Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
138 TALIK Piotr 2008-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
139 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
140 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
141 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
142 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
143 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
144 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
145 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
146 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
147 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
148 WITKOWSKI Michał 1989-07-05 SL Salos-Wodna ŁódĽ LDZ
149 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
150 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
151 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
152 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
153 ZIˇBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
155 ZIELONY Adrian 2009-12-29 KS Orzeł Warszawa MAZ
156 ZIĘBACZEWSKI Krzysztof 2009-09-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
157 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
158 ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
159 ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 UKS Filipides Teresin MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25622510910034sekund