KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
5 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
6 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
7 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
8 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
9 BARSZCZYK Milan 2009-12-19 MLKS Agros Żary LBU
10 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
12 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
13 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
14 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
15 BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
16 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
17 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
18 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BIGUS Bartosz 2006-10-26 UKS Lipusz POM
20 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
21 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
22 BOCZEK Błażej 2009-10-21 UKL Ósemka Police ZPO
23 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BOLEWSKI Dawid 2010-01-01 MLKS Agros Żary LBU
25 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
26 BOROWIEC Patryk 2010-04-19 Akademia Biegowa Żary LBU
27 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
28 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
29 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
30 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
31 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
32 BUTKIEWICZ Grzegorz 2004-09-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
33 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
35 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
36 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
37 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
38 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
39 CHUDEREWICZ Jakub 2007-08-15 ULKS Tychowo ZPO
40 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
41 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
42 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
43 CYBULSKI Damian 2007-08-02 UKS Lipusz POM
44 CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk POM
45 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
46 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
47 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
48 CZERNIAKOWSKI Eryk 2007-07-30 UKS Mieszko Chojna ZPO
49 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 DANEK Marcin 2006-07-04 OŚ AZS Poznań WLP
51 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
52 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
53 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
54 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
55 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin ZPO
56 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
57 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
58 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
59 DUNDER Maciej 2007-04-25 AL Międzyzdroje ZPO
60 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 DZIKOWSKI Mateusz 2004-11-15 MKL Szczecin ZPO
62 FILIPOWSKI Jakub 2007-10-05 AL Międzyzdroje ZPO
63 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
64 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
66 GAPSKI Antoni 2009-06-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
68 GIERSZEWSKI Marcel 2007-07-18 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
69 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
70 GONDEK Marcel 2007-08-27 AL Międzyzdroje ZPO
71 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
73 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
74 GRUSZCZYŃSKI Tymon 2013-08-28 MLKS Agros Żary LBU
75 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
76 GRZEBINOGA Maksymilian 2006-08-15 MKS Baszta Szamotuły WLP
77 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
78 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
79 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
80 HAŁUSZKO Mikołaj 2007-06-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
81 HAMERA Kacper 2007-12-15 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
82 HAMERSKI Mateusz 2006-11-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
83 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
84 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
85 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
86 HNITECKI Mikołaj 2011-06-03 UKS Orlica Domaniów DOL
87 HOFFMANN Benjamin 2011-07-18 KS Herosi Świebodzin LBU
88 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
89 HRYNIEWICZ Przemysław 2007-09-19 MKL Szczecin ZPO
90 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
91 IWANICKI Marek 2010-08-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
92 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 JAĆKOWSKI Oliwier 2005-04-04 MKL Szczecin ZPO
94 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
95 JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
96 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
97 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
98 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
99 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
100 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
101 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
102 JASIECKI Kacper 2007-05-28 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
103 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
104 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
105 JEZIORNY Patryk 2007-10-10 AL Międzyzdroje ZPO
106 KALINOWSKI Kacper 2006-06-21 UKS Jedynka Reda POM
107 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
108 KARBOWSKI Rory 2007-03-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
109 KARP Antoni 2010-06-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
110 KĘSKA Gabriel 2007-10-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
111 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
112 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
113 KLICIŃSKI Jan 2006-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
114 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
118 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
119 KOREMBA Michał 2008-05-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
120 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
121 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
122 KORYZNA Szymon 2009-02-10 ZLKL Zielona Góra LBU
123 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
125 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
126 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
127 KOWALCZYK Jan 2009-01-29 ZLKL Zielona Góra LBU
128 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
129 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
130 KOZDRA Tycjan 1997-02-14 UKS Mieszko Chojna ZPO
131 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
132 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
133 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
134 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
135 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
136 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
137 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
138 KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
139 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
140 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
141 KUBALLEK Grzegorz 2006-04-13 UKS Mieszko Chojna ZPO
142 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
143 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
144 KUREK Mikołaj 2010-02-22 WLKS Wrocław DOL
145 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
146 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
147 KWAŚNIK Gabriel 2009-01-01 MLKS Agros Żary LBU
148 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
149 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
150 LENGIEWICZ Tomasz 2007-02-01 KS Podlasie Białystok POD
151 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
152 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
153 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
154 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
155 LEWANDOWSKI Mateusz 2009-05-06 MLKS Agros Żary LBU
156 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
157 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
158 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
159 ŁAWRUKAJTIS Jan 2006-01-06 UKS Jedynka Reda POM
160 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
161 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
162 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
163 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
164 MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 AL Międzyzdroje ZPO
165 MAMCZARZ Łukasz 1988-06-14 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
166 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
167 MARCINKOWSKI Filip 2007-12-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
168 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
169 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
170 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
171 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
172 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
173 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna ZPO
174 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
175 MIKOŁAJCZYK Marcin 2006-05-03 LUKS Orkan Września WLP
176 MIODYŃSKI Jakub 2009-05-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
177 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
178 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
179 MRÓZ Dominik 2009-01-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
180 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
181 MUCIEK Dominik 2005-09-12 UKS Mieszko Chojna ZPO
182 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
183 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
184 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
185 NIEMCZYK Jakub 2007-12-13 AML Słupsk POM
186 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
187 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
188 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
189 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
190 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
191 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
192 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
193 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
194 OŻÓG Oskar 2008-08-28 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
195 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
196 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
197 PAWEŁCZYK Kamil 2005-11-12 MKL Jarocin WLP
198 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
199 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
200 PIASECKI Rafał 2008-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
201 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
202 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
203 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
204 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
205 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
206 PŁACHTA Mikołaj 2008-07-21 MLKS Agros Żary LBU
207 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
208 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
209 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
210 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
211 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
212 REJNO Jakub 2011-08-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
213 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
214 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
215 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
216 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
217 RUMIŃSKI Michał 2007-09-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
218 RUTKOWSKI Dawid 2007-09-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
219 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
220 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
221 RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 LLKS Pomorze Stargard ZPO
222 SADOWSKI Krystian 2004-05-03 UKL Ósemka Police ZPO
223 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
224 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
225 SANECKI Oliwier 2007-11-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
226 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
227 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
228 SITO Klaudiusz 2004-11-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
229 SKRABURSKI Bartosz 2011-10-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
230 SKRZYDLIŃSKI Szymon 2007-11-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
231 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
232 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
233 SMĘT Antoni 2007-03-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
234 SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 UKL Ósemka Police ZPO
235 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
236 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
237 SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 AL Międzyzdroje ZPO
238 SOWIŃSKI Aleks 2008-12-09 UKL Ósemka Police ZPO
239 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
240 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
241 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
242 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
243 STANISŁAWCZYK Szymon 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
244 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
245 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
246 STASIAK Natan 2009-07-15 KS Team Baryła Gorzów LBU
247 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
248 STUDEMANN Tim 2012-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
249 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
250 SUDOŁ Jan 2007-01-26 MKL Szczecin ZPO
251 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
252 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
253 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
254 SZCZYGIEŁ Jan 2006-06-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
255 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
256 SZNAJDER Kornel 2008-01-22 MKS Piast Głogów DOL
257 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
258 SZPILA Filip 2011-06-28 UKS Orlica Domaniów DOL
259 SZUBERT Maciej 2006-06-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
260 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
261 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
262 SZYNDLER Marcin 2006-05-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
263 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
264 ŚMIAŁEK Artur 2010-10-09 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
265 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
266 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
267 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
268 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
269 TUSK Ksawery 2006-05-07 UKS Lipusz POM
270 TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 LKS OSiR Pleszew WLP
271 TWARDY Kacper 2009-03-23 MLKS Agros Żary LBU
272 TYMBARSKI Wojciech 2006-04-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
273 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
274 URBANIAK Mateusz 2004-08-17 UKS Ares Nowa Sól LBU
275 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
276 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
277 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
278 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
279 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
280 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
281 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
282 WILGA Oliwier 2008-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
283 WILK Konrad 2009-03-26 LLKS Pomorze Stargard ZPO
284 WITKOWSKI Piotr 2009-08-22 WLKS Wrocław DOL
285 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
286 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
287 WOJCIECHOWSKI Michał 2012-01-01 KS Herosi Świebodzin LBU
288 WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
289 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
290 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
291 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
292 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
293 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
294 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
295 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
296 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
297 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
298 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
299 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
300 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
301 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
302 ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 UKL Ósemka Police ZPO
303 ZAWADZKI Piotr 2007-10-15 MKL Szczecin ZPO
304 ZERBIN Adam 2006-03-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
305 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
306 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
307 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
308 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
309 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
310 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
311 ŻOK Maksymilian 2007-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
312 ŻUKOWSKI Bruno 2009-09-04 MKS Święc Sławno ZPO
313 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.4095590114594sekund