KOBACKA Hanna
2008-04-27
UKS Błyskawica Domaniewice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADACH Weronika 2008-08-19 UKS MTE Milanówek MAZ
2 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
3 ADAMCZYK Zuzanna 2010-09-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 ANDRYSIAK Maja 2009-07-02 MKLA Łęczyca LDZ
5 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 APPINO Asia 2008-09-16 AZS Łódź LDZ
7 AUGUSTYNIAK Małgorzata 2008-11-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
8 BABYNINA Tamila 2008-02-22 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
9 BACEWICZ Lena 2008-08-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BANASIAK Lena 2009-03-26 UKS MTE Milanówek MAZ
11 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
12 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
13 BLAŹNIAK Roksana 2009-05-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
15 BOŻEK Helena 2008-01-01 UKS MTE Milanówek MAZ
16 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
17 BRODOWSKA Nina 2008-01-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
18 BRZOZOWSKA Anna 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
19 CAL Karolina 2009-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
21 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
22 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
23 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
24 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
25 DAMAS Martyna 2010-01-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
26 DĄBROWSKA Lena 2005-03-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
27 DEMBIŃSKA Julia 2008-01-01 niest. Poznań WLP
28 DĘBECKA Małgorzata 2008-03-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
29 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
30 DOBROWOLSKA Gabriela 2008-01-31 MKLA Łęczyca LDZ
31 DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 UKS MTE Milanówek MAZ
32 DORYŃ Daria 2009-04-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
33 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
34 DUDEK Zuzanna 2008-08-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
35 DUDKOWSKA Maria 2008-09-04 KM Aktywni Sochaczew MAZ
36 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
37 FILIPIAK Natalia 2008-11-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
38 FILIPIUK Magdalena 2008-07-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
39 FILIPKOWSKA Alicja 2008-02-28 MKS Pułtusk MAZ
40 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
41 GAJEK Zuzanna 2008-01-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
42 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
43 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
44 GIŁKA Hanna 2009-07-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
45 GŁĄBIEŃ Roksana 2008-04-18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
46 GŁODEK Julia 2008-03-06 MKLA Łęczyca LDZ
47 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
48 GONDOR Emilia 2007-04-15 UKS Lider Siercza MLP
49 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
50 GÓRECKA Wiktoria 2008-01-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
51 GÓRSKA Agnieszka 2009-12-03 UKS Rusiec MAZ
52 GÓRSKA Karolina 2009-12-03 UKS Rusiec MAZ
53 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
54 GRĘDA Julia 2009-02-21 LKS Victoria Olesno OPL
55 HOŁUB Aleksandra 2007-03-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
56 HUK Gabriela 2008-11-10 KS Agros Zamość LBE
57 HUMENIUK Marlena 2009-03-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
58 JABŁOŃSKA Agata 2006-12-06 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
59 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 JAGODZIŃSKA Roksana 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
61 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
63 JAWORSKA Katarzyna 2009-02-25 MKS Pułtusk MAZ
64 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna 2007-05-26 UKS MTE Milanówek MAZ
65 JODKO Maja 2010-02-01 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
66 JOKŚ Nadia 2008-02-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
67 JURCZAK Aleksandra 2010-02-06 UKS MTE Milanówek MAZ
68 JURCZAK Joanna 2007-05-28 UKS MTE Milanówek MAZ
69 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
70 KAFANKA Marta 2007-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
71 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
72 KALINOWSKA Izabela 2008-02-27 MKS Pułtusk MAZ
73 KANIA Oliwia 2007-09-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 KANISZEWSKA Wiktoria 2007-12-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
75 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
76 KARCZMAREK Natalia 2008-06-13 LKS MOSiR Sieradz LDZ
77 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
78 KARWAT Alicja 2008-11-29 RKS Łódź LDZ
79 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
80 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
81 KĘSICKA Natalia 2009-09-10 BKL Bełchatów LDZ
82 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
83 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
84 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa WMZ
85 KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 UKS MTE Milanówek MAZ
86 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
87 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
88 KORWEK Lena 2009-12-15 UKS Vis Skierniewice LDZ
89 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
90 KOSMATKA Maja 2007-02-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
91 KOWALSKA Nina 2010-09-08 MKLA Łęczyca LDZ
92 KOZIELSKA Amelia 2008-12-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
93 KOZIURA Karolina 2008-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
94 KRÓLIKOWSKA Lidia 2008-04-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 KRZANOWSKA Julia 2008-03-25 KS Komunalni Sanok PDK
96 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
97 KUBACKA Julia 2007-03-05 LKS MOSiR Sieradz LDZ
98 KUCHARSKA Hanna 2008-07-07 MKS Zduńska Wola LDZ
99 KULA Julia 2008-02-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
100 KULIGOWSKA Lena 2011-03-19 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
101 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
102 LECHOWSKA Oliwia 2008-09-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
103 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
104 LEWANDOWSKA Weronika 2009-06-25 LKS Zantyr Sztum POM
105 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy LBE
106 LISIECKA Gabriela 2008-04-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
107 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 LITWIN Natasza 2010-11-11 AML Słupsk POM
109 LOZOVYTSKA Anna 2005-12-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
111 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
112 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
113 MAREK Joanna 2008-02-04 LUKS Namysłów OPL
114 MAZURCZYK Julia 2009-05-25 KS Podlasie Białystok POD
115 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
116 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice LBU
118 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
119 MŁODZIŃSKA Alicja 2010-01-31 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
120 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 MOSZURA Julia 2002-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
122 MOZAL Marcela 2009-07-10 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
123 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
124 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
125 MUSIAŁ Lena 2008-04-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
126 MUSZYŃSKA Michalina 2008-12-31 KS Podlasie Białystok POD
127 NAWROCKA Nikola 2010-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
128 NAWROCKA Zofia 2008-11-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
129 NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 LUKS Start Nakło KPO
130 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
131 NOWAK Maria 2008-01-05 MKS Baszta Szamotuły WLP
132 NOWAK Maria 2009-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
133 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
134 NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 UKS MTE Milanówek MAZ
135 NOWICKA Hanna 2007-07-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
136 NOWICKA Hanna 2011-02-11 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
137 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
138 OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
139 OLEJNICZAK Julia 2008-06-21 LUKS Orkan Września WLP
140 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
141 OTREMBA Jessica 2007-01-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
142 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
143 PAKULSKA Aleksandra 2007-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
145 PAWLIK Sylwia 2006-11-22 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
146 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
147 PIASECKA Hanna 2007-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
148 PIECHOTA Antonina 2008-08-04 RLTL Optima Radom MAZ
149 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
150 PIETRUSIAK Marlena 2009-04-08 LUKS Namysłów OPL
151 PIOTROWSKA Iga 2008-04-18 MKS Pułtusk MAZ
152 PISARCZYK Vanessa 2007-08-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
153 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
154 PŁACZEK Agnieszka 2009-05-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
155 PŁUSA Alicja 2007-10-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
156 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 PODRAZA Aleksandra 2011-03-25 KKL Kielce SWK
158 POLIT Natalia 2008-01-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
159 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
162 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
163 RADWAŃSKA Oliwia 2007-11-02 KS Komunalni Sanok PDK
164 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
165 ROZBICKA Gabriela 2009-06-21 UKS Filipides Teresin MAZ
166 RUSIN Michalina 2009-06-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
167 RUTKOWSKA Maja 2010-06-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
168 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
169 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
170 SIERADZKA Marta 2008-02-20 KSLZS Kruszwica KPO
171 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
172 SKOWROŃSKA Alicja 2011-03-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
173 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
174 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
175 SOBCZAK Ines 2010-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
176 SOBCZYK Julia 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
177 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
178 STECHLIŃSKA Gabriela 2008-12-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
179 STEINIGER Anna 2008-07-31 LKS Zantyr Sztum POM
180 SZCZECIŃSKA Weronika 2007-03-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
181 SZEPKE Lena 2008-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
182 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
183 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
184 TKACZ Patrycja 2007-06-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
185 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
186 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
187 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
188 ULIKOWSKA Sandra 2009-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
189 VINCENT Joanna 2008-11-26 MKS Zduńska Wola LDZ
190 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
191 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
193 WAWRZYNIAK Amelia 2010-09-21 UKS Olimp Duszniki WLP
194 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
195 WINIATORSKA Martyna 2008-01-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
196 WOJCIECHOWSKA Milena 2009-01-05 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
197 WOJCIECHOWSKA Oliwia 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
198 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
199 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
200 WOJDA Łucja 2008-01-01 niest. Łódź LDZ
201 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
202 WOLF Amelia 2007-02-21 LUKS Namysłów OPL
203 WOLSKA Scarlet 2011-01-01 UKS Jedynka Łowicz LDZ
204 WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 AML Słupsk POM
205 WÓJTOWICZ Maria 2007-07-24 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
206 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
207 WYDERKA Oliwia 2009-06-10 MKLA Łęczyca LDZ
208 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 ZAJKOWSKA Amelia 2007-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
210 ZALEWSKA Katarzyna 2007-11-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
211 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
212 ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 UKS MTE Milanówek MAZ
213 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
214 ZHODZIK Maryia 1997-01-19 KS Podlasie Białystok POD
215 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
216 ZIMNA Maja 2010-11-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
217 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
218 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
219 ŻYLAK Paulina 2009-10-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46471691131592sekund