KOZAN Zuzanna
2007-07-07
NKS Start Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Jagna 2009-03-09 NKS Start Namysłów OPL
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMSKA Olga 2007-04-10 LKS Victoria Olesno OPL
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 PLKS Gwda Piła WLP
6 ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
7 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
8 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
9 BANAŚ Alicja 2006-06-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
10 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
12 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
13 BARTOSZ Paulina 2008-08-01 LUKS Podium Kup OPL
14 BAZIUK Hanna 2007-05-23 LUKS Podium Kup OPL
15 BAZYLAK Maja 2007-01-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
16 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
17 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
19 BIENIASZEK Karolina 2006-10-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
20 BŁASZCZAK Maria 2008-03-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
21 BŁAWICKA Julia 2007-01-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
22 BOKWA Alina 2008-09-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
23 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
24 BUCHCZYK Olimpia 2007-03-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
25 BUCZNA Wiktoria 2007-03-28 UKS-MOS Opole OPL
26 BUHL Paulina 2008-07-16 LUKS Podium Kup OPL
27 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
28 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
30 BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 NKS Start Namysłów OPL
31 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina 2007-03-05 GKS Piast Gliwice SLK
32 BUSZKA Natalia 2006-12-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 CEBULA Julia 2009-01-17 NKS Start Namysłów OPL
34 CHARUKIEWICZ Maja 2009-04-08 UKS-MOS Opole OPL
35 CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 LUKS Namysłów OPL
36 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
37 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
38 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
39 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
40 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
41 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
42 CIUNEK Hanna 2009-11-25 NKS Start Namysłów OPL
43 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
44 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 CZUBALA Maria 2008-12-14 LKS Ziębice DOL
46 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
47 DAMAS Aleksandra 2008-06-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
48 DĄDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 DĘDYS Paulina 2009-02-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
50 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
51 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
52 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
53 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
54 DOPIERAŁA Zofia 2008-11-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
55 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
56 DUDZIK Kinga 2008-08-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
57 DUL Małgorzata 2007-08-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
58 DULKOWSKA Klara 2010-06-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
59 DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 UKS Czwórka Żory SLK
60 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
61 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
63 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
66 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
67 FITAS Oliwia 2010-10-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
68 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
69 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
70 GALA Julia 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
71 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
72 GALUSIŃSKA Gabriela 2009-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
73 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
74 GAŁKA Ada 2003-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
75 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
76 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
77 GAWLIK Julia 2008-05-19 UKS-MOS Opole OPL
78 GIRTLER Aleksandra 2010-04-08 UKS Achilles Leszno WLP
79 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
80 GŁÓD Laura 2008-12-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
81 GOŁDYN Laura 2010-04-26 LKS Victoria Olesno OPL
82 GOŹDZIK Aleksandra 2007-03-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
83 GÓRECKA Wiktoria 2008-01-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
84 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
85 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
86 GRĘDA Julia 2009-02-21 LKS Victoria Olesno OPL
87 GRUSZCZYŃSKA Julia 2007-02-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
89 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
90 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
91 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
92 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
93 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
94 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
95 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
96 JABŁOŃSKA Agata 2006-12-06 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
97 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
98 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
99 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
100 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
101 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 JARCZYK Milena 2007-10-10 UKS Trójka Mikołów SLK
103 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
104 JARYCH Amelia 2007-11-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
105 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
106 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
107 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
108 JENDRYCA Wiktoria 2008-10-27 UKS-MOS Opole OPL
109 JENDRZEJ Alicja 2007-10-24 MKS-MOS Katowice SLK
110 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
111 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
112 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
113 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 JUŚCIŃSKA Alicja 2011-12-26 UKS-MOS Opole OPL
115 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
116 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
118 KAMIENIK Hanna 2007-04-27 UKS-MOS Opole OPL
119 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
120 KANIA Oliwia 2007-09-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
122 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
123 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
124 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
125 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
126 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
127 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
128 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
130 KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
131 KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
132 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
133 KICEŃKA Kaja 2011-08-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
134 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
136 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
138 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KLIMEK Hanna 2008-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
141 KLIMEK Karolina 2007-07-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
142 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
143 KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 KNAFLEWSKA Kinga 2010-04-20 UKS Achilles Leszno WLP
145 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
146 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
147 KOCAŃDA Aleksandra 2008-12-28 NKS Start Namysłów OPL
148 KOCIEMBA Zuzanna 2010-01-31 KL Ziemia Kłodzka DOL
149 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
151 KOLSZYCKA Hanna 2009-11-19 LUKS Podium Kup OPL
152 KORCZAK Weronika 2007-05-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
153 KORCZYŃSKA Anastazja 2008-08-23 NKS Start Namysłów OPL
154 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
155 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
156 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
157 KOSAK Julia 2009-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
159 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 KOVALENKO Sofiia 2008-08-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
161 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
162 KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 UKS Achilles Leszno WLP
163 KRAWIEC Joanna 2010-03-17 MUKS Szok Bojanowo WLP
164 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
165 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
166 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 KRUPIŃSKA Agata 2008-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
169 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
170 KRYSTKIEWICZ Wiktoria 2008-01-07 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
171 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
172 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
173 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
175 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
176 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
177 KULBAKA Joanna 2008-01-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
178 KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 NKS Start Namysłów OPL
180 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
181 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
182 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
183 LASATOWICZ Maja 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
184 LECZOWICZ Daria 2003-08-20 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
185 LEWANDOWSKA Weronika 2008-11-26 NKS Start Namysłów OPL
186 LIBERSKA Justyna 2009-10-12 LKS Polkowice DOL
187 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
188 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
189 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
190 LIZAK Martyna 2010-03-11 MLKS Echo Twardogóra DOL
191 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
192 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
194 LUTECKA Lena 2011-02-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
195 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
196 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
197 MADUZIA Justyna 2008-03-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
198 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
199 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
201 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
202 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
203 MAMCZAK Emilia 2008-06-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
204 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 MKS Iskra Pszczyna SLK
206 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
207 MAREK Joanna 2008-02-04 LUKS Namysłów OPL
208 MARYNIAK Amelia 2009-01-28 NKS Start Namysłów OPL
209 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
210 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
211 MATYSEK Oliwia 2006-01-06 LUKS Podium Kup OPL
212 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
213 MENCFEL Natasza 2008-06-07 LKS Victoria Olesno OPL
214 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
215 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
216 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
217 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
218 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
219 MISZCZAK Martyna 2008-09-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
220 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
221 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
222 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
223 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
224 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
225 MUSIOŁ Aleksandra 2007-02-16 UKS-MOS Opole OPL
226 MUZYKA Maria 2012-05-19 RUN4FUN Oleśnica DOL
227 MYCEK Anita 2003-11-01 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
228 NARKIELON Amelia 2008-09-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
229 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
231 NIEDZIELSKA Magdalena 2007-01-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
232 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
233 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
234 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
235 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
236 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
237 NOWAK Nikola 2009-09-15 NKS Start Namysłów OPL
238 OCHĘDZAN Zuzanna 2007-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
239 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
240 OGIELA Hanna 2008-09-21 NKS Start Namysłów OPL
241 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
242 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
243 OLEJNICZAK Bianka 2011-08-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
244 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
245 OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 NKS Start Namysłów OPL
246 OPAS Milena 2008-09-17 NKS Start Namysłów OPL
247 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
248 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
249 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
250 PACAN Małgorzata 2007-02-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
251 PACEŚ Paulina 2005-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
252 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
253 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
254 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
255 PARTYKA Julia 2008-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
256 PASIAR Milena 2008-11-19 NKS Start Namysłów OPL
257 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
258 PAWELA Sylwia 2007-03-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
259 PAWŁOWSKA Helena 2007-03-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
261 PĘCIAK Karolina 2007-10-28 UKS-MOS Opole OPL
262 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
263 PIERŚCIŃSKA Julia 2006-05-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
264 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
265 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
266 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
267 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
268 POLAK Martyna 2007-03-25 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
269 POLEWIAK Malina 2011-05-05 UKS-MOS Opole OPL
270 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
271 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
272 POTERAJ Wanda 2008-06-09 RKS Łódź LDZ
273 PRZYWARA Oliwia 2009-07-08 LUKS Podium Kup OPL
274 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
275 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
276 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
277 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
278 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
279 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
280 RAJCHEL Wiktoria 2007-06-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
281 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
283 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
284 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
285 ROSKOSZ Katarzyna 2009-07-19 LUKS Podium Kup OPL
286 ROSZKIEWICZ Alicja 2009-07-01 UKS Achilles Leszno WLP
287 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
288 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
289 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
290 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
291 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
292 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
293 SADOWSKA Nikola 2008-05-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
294 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
295 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
296 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
298 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
299 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
300 SIWY Anna 2007-08-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
301 SKLORZ Sandra 2007-01-10 LKS Victoria Olesno OPL
302 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
303 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
304 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
305 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
306 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
307 SÓWKA Milena 2008-12-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
308 SROKA Maja 2010-08-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
309 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
310 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
311 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
313 STOKŁOSA Kalina 2011-04-06 LKS Ziębice DOL
314 STOLECKA Julia 2007-03-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
315 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
316 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
317 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
318 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
319 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
320 SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
321 SZAJTER Patrycja 2007-02-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
322 SZATAN Amelia 2008-09-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
323 SZATKOWSKA Aleksandra 2007-12-14 LKS Vectra Włocławek KPO
324 SZAUKSZTEL Wiktoria 2010-05-20 KL Ziemia Kłodzka DOL
325 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
326 SZCZEŚNIAK Maria 2007-08-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
327 SZEWCZUK Laura 2009-05-10 NKS Start Namysłów OPL
328 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
329 SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 UKS Przełaj Żerków WLP
330 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy WMZ
331 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
332 SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
333 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
334 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
335 ŚLUSARCZYK Julia 2007-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
336 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
337 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
338 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
339 ŚWIERC Julia 2008-06-30 UKS-MOS Opole OPL
340 ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
341 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
342 TARNOWSKA Zuzanna 2007-08-07 KKL Kielce SWK
343 TKACZ Magdalena 2004-07-05 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
344 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
345 TROJAN Alicja 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
346 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
347 TURZAŃSKA Oliwia 2007-08-27 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
348 URBAŃSKA Julia 2009-02-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
349 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
350 WALCZAK Marta 2007-06-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
351 WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
352 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
353 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
355 WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 WLKS Wrocław DOL
356 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
357 WERESZCZYŃSKA Aleksandra 2010-05-27 LUKS Namysłów OPL
358 WIEJA Klaudia 2008-05-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
359 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
360 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
361 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
362 WOJTAKOWSKA Hanna 2008-04-17 NKS Start Namysłów OPL
363 WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
364 WOLF Amelia 2007-02-21 LUKS Namysłów OPL
365 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
366 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
367 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
368 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
369 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
370 WRÓBLEWSKA Michalina 2008-12-13 UKS-MOS Opole OPL
371 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
372 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
373 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
374 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
375 ZAKRZEWSKA Weronika 2008-08-12 MLKS Echo Twardogóra DOL
376 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
377 ZAREMBA Magdalena 2007-03-19 KS Podlasie Białystok POD
378 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
379 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
380 ZGÓDKA Aneta 2007-04-23 KS Gwardia Piła WLP
381 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
382 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
383 ZUBEK Emilia 2006-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
384 ZYS Joanna 2007-03-17 UKS 55 Łódź LDZ
385 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
386 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
387 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52422595024109sekund