MIKUŚKIEWICZ Emilian
2007-04-04
NKS Start Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMIEC Franciszek 2009-09-19 NKS Start Namysłów OPL
3 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
6 ASZTEMBORSKI Jakub 2009-07-20 NKS Start Namysłów OPL
7 AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BALEJKO Dawid 2007-02-13 KS Podlasie Białystok POD
11 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
12 BARANIAK Tomasz 2009-07-29 LUKS Namysłów OPL
13 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
15 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
17 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
18 BEK Maksymilian 2009-02-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
19 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
20 BIAŁOWĄS Borys 2006-02-11 UKS-MOS Opole OPL
21 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
23 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
24 BIENIEK Kajetan 2008-01-21 LUKS Namysłów OPL
25 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BINKIEWICZ Marcel 2008-01-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
27 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
28 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
30 BRYZA Antoni 2007-05-09 SKLA Sopot POM
31 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
32 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
33 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
34 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
35 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
37 CELIŃSKI Emil 2004-12-15 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
38 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
39 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
42 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
43 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
44 DAJCZAK Kamil 2008-07-05 UKS-MOS Opole OPL
45 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
46 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 DĄCER Franek 2009-08-20 MKS Siechnice DOL
48 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
49 DOBRZYCKI Nikodem 2008-01-15 NKS Start Namysłów OPL
50 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
51 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
52 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
53 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
54 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
55 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 DZAŁBA Wojciech 2007-07-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
57 FALKOWSKI Hubert 2008-12-10 UKS Otrębusy MAZ
58 FRANKOWICZ Antoni 2007-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
59 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
61 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
62 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
63 GAWEŁ Rafał 2008-12-20 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
64 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
65 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
67 GOWIN Patryk 2008-05-11 UKS-MOS Opole OPL
68 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GRĘDA Radosław 2011-02-18 UKS-MOS Opole OPL
70 GRĘDA Sławomir 2011-02-18 UKS-MOS Opole OPL
71 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
73 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
74 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
76 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
77 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
78 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
79 HORNIK Mateusz 2007-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
80 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
81 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
82 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
83 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
85 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
86 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
87 JANIAK Marcel 2010-12-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
88 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
89 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
90 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 UKS-MOS Opole OPL
93 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
94 JERZYK Wiktor 2007-01-26 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
95 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
97 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
98 KACZOR Maciej 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
99 KACZOR Marcin 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
100 KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 MKS Siechnice DOL
101 KALINICHENKO Tymur 2007-11-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
104 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
105 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
106 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
107 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 PSSON Start Białystok POD
108 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
109 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
110 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
111 KMIEĆ Igor 2007-05-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KMIEĆ Kacper 2007-05-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
113 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
114 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
116 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
118 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
119 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
120 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
121 KORALEWSKI Adrian 2007-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
122 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
123 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
124 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 KOSZMIDER Kacper 2008-03-22 UKS-MOS Opole OPL
126 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
127 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
128 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
129 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
130 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
131 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
132 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
133 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
134 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
135 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
136 KRÓWKA Dawid 2008-09-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
137 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
138 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
139 KURAŚ Olivier 2007-12-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
140 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
141 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
143 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
144 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
145 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
147 LEWANDOWICZ Igor 2006-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
149 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
150 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
151 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
153 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
154 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
155 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
156 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
157 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
158 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
159 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
160 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
161 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
162 MASIEWICZ Miłosz 2007-07-25 LUKS Podium Kup OPL
163 MAZUR Kewin 2007-10-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
164 MIARA Piotr 2007-02-13 UKS Orlica Domaniów DOL
165 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
166 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
167 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
168 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
169 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
170 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
171 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
172 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
173 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
174 OCHOCKI Mikołaj 2011-03-05 LUKS Podium Kup OPL
175 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
176 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
177 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
178 OWSIONKA Jacek 2007-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
179 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
180 PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
181 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
182 PASTUSZKO Damian 2010-12-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
183 PAWLAK Paweł 2007-06-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
184 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
185 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
186 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
187 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
188 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
189 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
190 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
191 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
192 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
193 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
194 POTOCKI Mikołaj 2007-03-02 AZS-AWF Gorzów LBU
195 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
196 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
197 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
198 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
199 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
201 RAJEWSKI Jan 2007-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
202 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
203 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
204 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
205 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
206 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
207 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
208 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
209 RUSNAK Tymoteusz 2008-04-04 UKS-MOS Opole OPL
210 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
211 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
212 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
213 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
214 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
215 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
216 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
217 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
218 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
219 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
220 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
221 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
222 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
223 SMORAWSKI Miłosz 2005-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
224 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
225 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
226 STANIO Kacper 2006-07-20 UKS Sprint Legnica DOL
227 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
228 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
229 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
230 STERKOWICZ Maciej 2008-01-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
231 STOPA Dylan 2008-07-17 UKS-MOS Opole OPL
232 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
233 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
234 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
235 SZCZEPAŃSKI Bartosz 2008-01-01 UKS-MOS Opole OPL
236 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
237 SZROM Konrad 2007-02-02 LUKS Podium Kup OPL
238 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
239 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
240 SZYMANIAK Szymon 2006-10-19 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
241 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
242 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
243 SZYSZKO Piotr 2007-01-01 KS Podlasie Białystok POD
244 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
245 ŚLIWIŃSKI Aleksander 2007-12-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
246 ŚMIECH Jakub 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
247 ŚWIĄTCZAK Kacper 2008-02-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
248 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
249 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
250 TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
252 TOMYS Piotr 2011-06-02 LKS Victoria Olesno OPL
253 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
254 TYC Mateusz 2007-02-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
255 WALCZAK Adam 2003-10-27 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
256 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
257 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
258 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
259 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
260 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
261 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
262 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
263 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
264 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
265 WIECZOREK Maksymilian 2006-07-15 UKS-MOS Opole OPL
266 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
267 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
268 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
269 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
270 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
271 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
272 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
273 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
274 WIŚNIEWSKI Szymon 2007-02-15 MKS Siechnice DOL
275 WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków WLP
276 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
277 WŁODARCZYK Maciej 2004-01-04 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
278 WOLAK Bruno 2007-06-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
279 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
280 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
281 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
282 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
283 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
284 WYSOCKI Jakub 2008-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
285 WYSOCKI Wiktor 2006-05-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
286 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
287 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
288 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
289 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
290 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
291 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
292 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
293 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
294 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
295 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
296 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
297 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
298 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
299 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
300 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42307996749878sekund