MIELNICZUK Jan
2007-06-24
KU AZS AWP w Lublinie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
2 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
3 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
4 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
5 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
8 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
9 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
10 BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 TS Start Lublin LBE
11 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BRUSZEWSKI Bartosz 2007-03-24 KS Prefbet-Sonarol POD
13 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
14 CHOJNOWSKI Jakub 2006-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
16 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
17 CIEŚLIK Mateusz 2008-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
18 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
19 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin ZPO
20 DUBIS Adam 2010-04-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 FAC Bartosz 2006-03-24 AZS UMCS Lublin LBE
24 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 GAŁĄZKA Kacper 2007-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
26 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
27 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
28 GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 GOŁOŚ Dawid 2008-04-15 KS Polesie Urszulin LBE
30 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
31 GULBIERZ Karol 2006-03-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
32 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
33 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
34 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
35 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
36 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 JANIK Paweł 2007-03-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 JANKOWSKI Tomasz 2008-07-21 KS Prefbet-Sonarol POD
39 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
40 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
41 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
42 KALINOWSKI Michał 2006-12-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
44 KLEWINOWSKI Paweł 2008-01-27 UKS Czwórka Białystok POD
45 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
46 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 KMIECIK Miłosz 2009-04-24 ULKS Lipinki MLP
48 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
49 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
52 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
53 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
55 KOWALCZYK Jan 2007-07-13 AZS-AWF Gorzów LBU
56 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
57 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
58 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
59 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
60 KRASNOWSKI Jakub 2008-05-08 LKS Narew Łomża POD
61 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
62 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 KROPIEWNICKI Łukasz 2005-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KUROWSKI Adrian 2000-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
66 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
67 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
68 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 LEWANDOWSKI Dominik 2009-03-13 TS Start Lublin LBE
70 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
71 MALINOWSKI Paweł 2007-11-14 LKS Sprinter Siemiatycze POD
72 MAŁOLEPSZY Paweł 2006-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
73 MAMEŁKA Bartosz 2007-06-28 KS Agros Zamość LBE
74 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
75 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
76 MLECZKO Krzysztof 2008-12-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 MOCARSKI Jakub 2005-02-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
79 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
80 MOŚ Antoni 2007-10-03 OŚ AZS Poznań WLP
81 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
83 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
84 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
85 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
86 PATYNOWSKI Dominik 2008-01-01 niest. Lublin LBE
87 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
88 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
89 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
90 POPEK Piotr 2007-01-01 KS Agros Zamość LBE
91 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
92 PRZYBYŁA Bartosz 2005-01-01 TS Start Lublin LBE
93 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
94 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
96 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
97 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
98 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
99 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
100 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
101 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
102 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
104 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
105 SKOCZYLAS Alex 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 SŁOMCZYŃSKI Daniel 2008-06-08 OLA Pomorskie POM
107 STANKIEWICZ Mateusz 2007-02-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
108 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
109 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
110 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
111 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
112 STRZELECKI Jakub 2007-07-11 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
113 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
115 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
117 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
118 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
119 TANKIEWICZ Adam 2007-04-23 KS Podlasie Białystok POD
120 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
121 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
123 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
125 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
127 WITEK Oskar 2007-07-26 MKS Agros Chełm LBE
128 WNUK Dominik 2008-04-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
129 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
130 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
131 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
132 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
133 ZAJĄC Aleksander 2011-03-07 UKS Lider Siercza MLP
134 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
135 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
137 ZIARNO Marcin 2010-07-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
138 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
139 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
140 ŻUKOWSKI Daniel 2008-01-14 UKS Czwórka Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23846983909607sekund