ROMANIUK Nikola
2008-03-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
2 ARCISZ Katarzyna 2008-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
3 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
4 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BARAN Anna 2008-07-10 KS Podlasie Białystok POD
6 BARICA Kinga 2008-08-09 Orka Iława Athletics WMZ
7 BARSZCZEWSKA Agata 2008-12-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BASIŃSKA Milena 2009-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
10 BĄK Julia 2009-07-18 LKS EkoSport Siedlce MAZ
11 BEDNARCZUK Oliwia 2008-09-08 KS Agros Zamość LBE
12 BĘCZKOWSKA Wiktoria 2009-03-05 KS Prefbet-Sonarol POD
13 BIELIŃSKA Karolina 2009-09-24 KS Podlasie Białystok POD
14 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
15 BOGUSZEWSKA Emilia 2011-04-06 GOKSiT Suchowola POD
16 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
17 BOŁTRUKANIS Maja 2008-10-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
19 BRZYSKA Sandra 2008-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
20 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
21 BUKALSKA Maria 2009-02-09 MKS Agros Chełm LBE
22 BUKOWSKA Amelia 2009-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 CERKOWNIAK Iga 2009-12-18 UKS-MOS Opole OPL
24 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
25 CHOMKO Małgorzata 2008-10-08 KS Podlasie Białystok POD
26 CHORĄŻYCZEWSKA Patrycja 2008-08-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
27 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
28 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
29 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
32 CZABAN Laura 2008-07-14 MKS Juvenia Białystok POD
33 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
34 CZAJKOWSKA Maja 2009-08-05 AL Międzyzdroje ZPO
35 CZERWONKA Amelia 2008-11-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 DĄBROWSKA Anna 2007-03-26 KS Podlasie Białystok POD
37 DEFRATYKA Małgorzata 1999-06-21 KS Sprintwarsaw MAZ
38 DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
39 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
40 DOBROGOWSKA Wiktoria 2008-02-19 KS Podlasie Białystok POD
41 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
42 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
43 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
44 DROBNIKOWSKA Maja 2007-10-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
45 DUCHNOWSKA Magdalena 2009-12-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
49 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
50 FERENC Amelia 2006-11-27 KS Prefbet-Sonarol POD
51 FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 UKS Technik Augustów POD
52 FRĄCKIEWICZ Agata 2009-08-27 UKS Technik Augustów POD
53 GAŁAJ Matylda 2008-06-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
54 GAUZA Gabriela 2008-01-17 KS Podlasie Białystok POD
55 GĄSIOROWSKA Julia 2007-07-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
56 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
57 GORGOL Agata 2009-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
58 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
59 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła WLP
60 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
61 GRYSZEL Malwina 2007-05-09 KS Podlasie Białystok POD
62 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
63 HOŁUB Aleksandra 2007-03-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 HOŁUBOWICZ Wiktoria 2009-01-12 UKS Technik Augustów POD
65 HUK Gabriela 2008-11-10 KS Agros Zamość LBE
66 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
67 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin ZPO
68 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
70 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
72 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
73 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
75 KADYŁO Maria 2009-10-28 MKS MOS Wrocław DOL
76 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
77 KALINOWSKA Zuzanna 2009-01-30 KS Prefbet-Sonarol POD
78 KAMIŃSKA Wiktoria 2008-01-12 KS Podlasie Białystok POD
79 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
80 KAPLA Urszula 2009-04-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 KARCZ Martyna 2007-01-25 KS Prefbet-Sonarol POD
82 KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 KS Podlasie Białystok POD
83 KAROLAK Zuzanna 2007-03-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
85 KIERSNOWSKA Gabriela 2008-12-29 KS Podlasie Białystok POD
86 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
87 KOLENDO Wiktoria 2008-09-27 KS Podlasie Białystok POD
88 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
89 KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 AZS-AWF Gorzów LBU
90 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
91 KOWALCZYK Marianna 2008-10-17 UKS 12 Kalisz WLP
92 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
93 KOZYRA Zofia 2009-05-01 KS AZS AWF Katowice SLK
94 KOZYRSKA Natalia 2012-07-21 KS Podlasie Białystok POD
95 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
96 KRYSTYAN Laura 2008-05-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 KUBA Aleksandra 2009-01-06 LUKS Boguszyce LDZ
98 KUPREWICZ Oliwia 2008-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
99 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
100 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
101 LASKOWSKA Antonina 2009-10-01 KS Podlasie Białystok POD
102 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
103 LIS Laura 2009-11-20 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
104 ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 KS Prefbet-Sonarol POD
105 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
106 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 ŁUKA Oliwia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
108 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok POD
109 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
110 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
111 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
112 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity WMZ
113 MALSKA Oliwia 2009-07-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
115 MARKO Waleria 2008-07-01 KS Podlasie Białystok POD
116 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
117 MASAJŁO Oliwia 2009-02-16 KS Parkiet Hajnówka POD
118 MATEŃKO Anna 2006-04-14 Kraków Athletics Team MLP
119 MAZURCZYK Julia 2009-05-25 KS Podlasie Białystok POD
120 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
121 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
122 MIELECH Weronika 2008-02-04 UKS Czwórka Białystok POD
123 MIĘKISZEWSKA Kinga 2008-01-23 UKS Czwórka Białystok POD
124 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
125 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
126 MILEWSKA Patrycja 2008-04-11 MKS Juvenia Białystok POD
127 MIŁOSZEWICZ Wiktoria 2009-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
128 MOTULEWICZ Zuzanna Ryszarda 2008-07-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
129 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
130 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
131 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice WMZ
132 NAZARUK Magdalena 2007-08-11 KS Parkiet Hajnówka POD
133 NIEKŁAŃ Nikola 2009-08-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
134 NIEMIEC Gabriela 2007-06-05 MKS Juvenia Białystok POD
135 NIERODZIK Julia 2007-11-08 MKS Juvenia Białystok POD
136 NIEZGODA Iga 2009-09-09 LUKS Boguszyce LDZ
137 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
138 NOWICKA Ewelina 2005-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
139 OŁOWNIUK Amelia 2008-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
141 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
142 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
143 OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 MKS Juvenia Białystok POD
144 OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
145 PASIECZNIK Marta 2006-11-12 UKS Czwórka Białystok POD
146 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
147 PIASECKA Aleksandra 2009-06-21 KS Podlasie Białystok POD
148 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
149 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
150 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
151 PIOTROWSKA Iga 2008-02-14 AZS UMCS Lublin LBE
152 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
153 POLAK Anna 2008-09-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
154 POPKO Amelia 2003-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
155 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
156 POPOWSKA Zuzanna 2007-03-30 KS Podlasie Białystok POD
157 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
158 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
159 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
160 PUŁAWSKA Weronika 2008-08-21 KS Podlasie Białystok POD
161 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
162 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
163 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity WMZ
164 RAKOWSKA Julia 2009-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
165 RATKIEWICZ Julia 2009-05-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
166 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
167 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
168 RYDZ Izabella 2009-12-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
169 SADOWSKA Julia 2009-08-28 KS Podlasie Białystok POD
170 SADOWSKA Michalina 2008-10-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
171 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
172 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
173 SCENDO Martyna 2007-04-09 KS Podlasie Białystok POD
174 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 SIROCKA Maria 2002-08-04 KS Sprintwarsaw MAZ
176 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
178 SKÓRA Weronika 2008-10-31 KS Agros Zamość LBE
179 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
180 SMORCZEWSKA Pola 2009-11-27 KS Podlasie Białystok POD
181 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
182 SOBIERAJ Amelia 2007-07-17 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
183 SOBOLEWSKA Maja 2009-01-31 KS Podlasie Białystok POD
184 SOBUTA Dominika 2009-07-31 LKS Narew Łomża POD
185 SOCHOŃ Wiktoria 2006-04-17 KS Podlasie Białystok POD
186 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
188 STELMASZUK Emilia 2009-02-19 MKS Agros Chełm LBE
189 STOMA Zofia 2009-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 KS Podlasie Białystok POD
191 SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 KS Podlasie Białystok POD
192 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy WMZ
193 SZYMIEL Aleksandra 2008-11-06 KS Podlasie Białystok POD
194 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
195 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 TARASIEWICZ Róża 2008-11-08 KS Podlasie Białystok POD
197 TARASIEWICZ Weronika 2008-05-23 KS Podlasie Białystok POD
198 TODRYK Karina 2008-11-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
199 TOMCZYK Natalia 2008-04-22 KS Podlasie Białystok POD
200 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
201 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
202 TUREL Anna 2008-03-06 KS Podlasie Białystok POD
203 TYNIEWICKA Emilia 2004-08-27 KS Podlasie Białystok POD
204 ULIKOWSKA Sandra 2009-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
205 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
206 WACHNA Aleksandra 2009-03-08 KS Agros Zamość LBE
207 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 MKS Juvenia Białystok POD
208 WASILEWSKA Julia 2009-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
209 WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 MLKS Sokół Lubin DOL
210 WAWIÓRKO Marta 2009-06-30 UKS Technik Augustów POD
211 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
212 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
213 WŁODARCZYK Zofia 2008-02-27 AZS UMCS Lublin LBE
214 WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 UKS Technik Augustów POD
215 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
216 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
217 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
218 WYNIMKO Aleksandra 2008-04-21 KS Podlasie Białystok POD
219 WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 KS Podlasie Białystok POD
220 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
221 ZALESIAK Antonina 2008-11-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
222 ZALEWSKA Lena 2009-09-24 UKS Technik Augustów POD
223 ZAREMBA Magdalena 2007-03-19 KS Podlasie Białystok POD
224 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
225 ZUBELIK Marta 2008-03-29 KS Podlasie Białystok POD
226 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
227 ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 UKS Technik Augustów POD
228 ŻŁOBIKOWSKA Dominika 2009-12-16 KS Podlasie Białystok POD
229 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
230 ŻUKOWSKA Emilia 2011-04-17 GOKSiT Suchowola POD
231 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
232 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
233 ŻYNDA Nikola 2008-03-16 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.82734799385071sekund