FILIPEK Jakub
2008-01-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ADAMIEC Maciej 2008-12-15 LUKS Boguszyce LDZ
4 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 AUGUSTYN Paweł 2009-12-31 LUKS Start Nakło KPO
6 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
8 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
9 BEDNARSKI Adam 2007-06-07 UKS Wyspiański Szubin KPO
10 BEŃ Wiktor 2009-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BETHER Daniel 2008-07-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
12 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
13 BOCHEŃSKI Kacper 2011-03-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
14 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
15 BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Akademia Biegowa Żary LBU
16 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
17 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
18 BURZYŃSKI Szymon 2007-05-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
19 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
20 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
21 CICHOSZ Jan 2009-05-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
22 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
23 CZAJKA Marek 2009-04-30 CMKL Człuchów POM
24 CZERWIŃSKI Maksymilian 2007-05-14 UKS Czapla Białe Błota KPO
25 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
26 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
28 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
29 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 DUTKIEWICZ Jakub 2007-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów POD
32 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
33 FRASZ Filip 2010-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
35 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
36 GAŁGAŃSKI Damian 2008-06-27 BOSiR Barcin KPO
37 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
38 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 GENDIG-FORMELA Gabriel 2009-02-02 LKB im. Braci Petk Lębork POM
40 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
41 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
42 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
43 GŁACZYŃSKI Wiktor 2008-06-04 LUKS Start Nakło KPO
44 GOGOLEWSKI Mikołaj 2008-09-22 MKS-MOS Śrem WLP
45 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 GROSS Tomasz 2009-03-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
47 GRUCHAŁA Igor 2008-03-19 UKS Żak Godzianów LDZ
48 GRZEGORCZYK Wojciech 2008-12-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
50 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
51 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
52 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
53 GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
56 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
57 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 HOLAK Przemysław 2008-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 JAKOBY Maksymilian 2007-10-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 JANIKOWSKI Mateusz 2009-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
61 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
63 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
64 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
65 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
66 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
67 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
68 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
69 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
70 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
71 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
72 KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 UKB Szubin KPO
73 KOCH Mateusz 2007-07-12 KSLZS Kruszwica KPO
74 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 KONWIŃSKI Dominik 2009-08-27 LUKS Start Nakło KPO
76 KORPOWSKI Sebastian 2010-04-28 LKS Vectra Włocławek KPO
77 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
78 KOWALIK Filip 2010-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
79 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
80 KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
81 KRASNODĘBSKI Wojtek 2010-08-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
82 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
83 KRYSKE Rafał 2008-08-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
84 KRZEMIŃSKI Szymon 2008-08-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 KRZOSKA Michał 2009-10-13 LUKS Start Nakło KPO
86 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
87 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
88 KUBIK Jan 2007-05-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
89 KULA Adam 2009-12-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
91 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 KURZEJA Filip 2009-07-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
93 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
94 KWAŚNY Krystian 2009-01-28 MLKS Baszta Bytów POM
95 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
96 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
97 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
98 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
99 ŁĘŻYK Bartosz 2008-08-02 MKL Toruń KPO
100 ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 LKS Lubusz Słubice LBU
101 MACIAŁEK Sebastian 2007-09-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
102 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
103 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
104 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
105 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
106 MARCINKOWSKI Maciej 2010-02-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
108 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
109 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
110 MATCZYŃSKI Aleksander 2008-11-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
111 MATUSIAK Kajetan 2009-01-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
112 MAZUR Szymon 2010-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
114 MINISZEWSKI Wojciech 2008-05-27 LUKS Start Nakło KPO
115 MIOTK Mateusz 2009-01-06 GKS Cartusia Kartuzy POM
116 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
118 NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
119 NAZARKO Maciej 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
120 NAZARKO Patryk 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
121 NESTERENKO Mykhailo 2006-11-27 MKL Tlen Mogilno KPO
122 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
123 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
124 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
125 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
126 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
127 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
128 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
129 PALUSZAK Adam 2007-09-12 KSLZS Kruszwica KPO
130 PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
131 PAWEŁEK Leonard 2008-10-02 SKL Filippides Starogard Gdański POM
132 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
133 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
134 PIASZCZYŃSKI Filip 2008-07-17 UKS Achilles Leszno WLP
135 PILCH Dawid 2008-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
136 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
137 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
138 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
139 POLIWODZIŃSKI Mateusz 2007-06-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 PRACA Szymon 2007-10-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
141 RADKE Oskar 2007-04-11 UKS Wyspiański Szubin KPO
142 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
143 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
144 REJMENT Aleksander 2009-01-20 UKB Szubin KPO
145 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
147 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
148 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
149 RYCKI Grzegorz 2008-03-03 MLKS Baszta Bytów POM
150 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
151 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 SIEJEK Nataniel 2010-05-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
153 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
156 SKARWECKI Fabian 2009-05-21 LUKS Start Nakło KPO
157 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
158 SKOCKI Kamil 2011-01-07 KS Zamek Kurzętnik WMZ
159 SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
160 SOBCZAK Michał 2008-11-21 MKL Tlen Mogilno KPO
161 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
162 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
163 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
164 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
165 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
166 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
167 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
168 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
169 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 ŚWIĄDER Adam 2008-12-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
171 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
172 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech 2009-10-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
173 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
174 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
175 WACHOWSKI Damian 2009-07-30 LUKS Start Nakło KPO
176 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
177 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
178 WEKWEJT Dawid 2009-01-24 KSLZS Kruszwica KPO
179 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
180 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
181 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
182 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
183 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
184 WOJTCZAK Paweł 2007-08-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
185 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 ZAJĄC Samuel 2009-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
188 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
189 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21989607810974sekund