SZCZEPAŃCZYK Kajetan
2006-03-04
AZS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ANDRZEJAK Maksymilian 2005-02-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
3 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
5 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
7 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
9 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
10 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
11 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
12 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
13 CIĄCIO Maksymilian 2004-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
15 CZERNIELEWSKI Oliwier 2005-04-27 RKS Łódź LDZ
16 DANECKI Michał 2007-01-29 AZS Łódź LDZ
17 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 DĘBSKI Igor 2005-10-02 AZS Łódź LDZ
19 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
20 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
21 DURCZYŃSKI Janusz 2006-10-04 AZS Łódź LDZ
22 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 DVORAK Vadym 2004-08-10 AZS Łódź LDZ
24 GAJEWSKI Łukasz 2006-06-13 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
25 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
26 GĄSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
27 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
29 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
30 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
31 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
32 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
33 IMIOŁEK Dawid 2006-03-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
34 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
36 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
37 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
38 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
39 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
40 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
41 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 KOPER Dawid 2009-07-07 MKS Truso Elbląg WMZ
44 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
45 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
46 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
47 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
48 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
49 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
50 LEWANDOWSKI Bartłomiej 2007-05-23 LUKS Boguszyce LDZ
51 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
52 ŁUKASZEK Jakub 2006-02-07 UKS Żaczek Połaniec SWK
53 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
54 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
55 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
58 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
59 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
60 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
61 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
62 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
63 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
64 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
65 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS Łódź LDZ
66 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
67 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
68 MOTYL Marcin 2006-06-20 RKS Łódź LDZ
69 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
70 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
71 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
72 PAWŁOWICZ Mateusz 2005-04-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
73 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
74 PIETRZAK Waldemar 1959-08-24 MKLA Łęczyca LDZ
75 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
76 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
77 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
80 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
81 SAŁCZYŃSKI Patryk 2008-03-19 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
82 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
83 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
84 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
85 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
87 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
88 STANASZEK Dominik 2007-07-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
89 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
90 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
91 SUCHARKIEWICZ Jakub 2006-07-22 AZS Łódź LDZ
92 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
93 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
94 SZYMAJDA Hubert 2006-08-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
95 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
96 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
97 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
98 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
99 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
100 WACHOWICZ Igor 2005-07-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
101 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
102 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
103 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
104 WILIŃSKI Piotr 2007-01-16 AZS Łódź LDZ
105 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 WIROWSKI Aleksander 2005-03-16 RKS Łódź LDZ
107 WOJCIECHOWSKI Jakub 2008-12-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
109 WÓJCIK Kacper 2005-01-23 AZS Łódź LDZ
110 WRÓBEL Patryk 2006-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
111 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
112 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
113 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
114 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
115 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
116 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
117 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
118 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21346998214722sekund