REMBOWSKI Marcel
2007-05-31
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
2 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
3 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
4 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
5 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
6 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
7 BIELAWSKI Wojciech 2006-01-25 MKS MOS Wrocław DOL
8 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BRYSZ Marcin 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
11 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
17 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
18 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
19 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
20 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
21 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
22 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
23 FRYNIA Antoni 2011-08-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
25 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
26 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
27 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
28 GONERA Jakub 2003-06-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
29 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
31 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia POM
33 GRAMSZ Miłosz 2008-04-16 UKS Azymut Pabianice LDZ
34 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
35 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
36 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
37 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
38 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
39 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
40 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot POM
42 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
43 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
44 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
45 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
46 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
47 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot POM
48 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
49 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 KOSMALA Adam 2010-09-23 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
51 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
53 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
54 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
55 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
56 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
58 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
59 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
60 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
61 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
62 LUDWICZAK Jakub 2004-07-19 RKS Łódź LDZ
63 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
64 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
65 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
66 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
67 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
68 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
69 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
70 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
71 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
72 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
73 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
74 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
75 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
76 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
77 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
79 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
80 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
81 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
82 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
83 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
86 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
87 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
88 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
89 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 SMUS Michał 2006-05-10 RKS Łódź LDZ
91 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
92 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
93 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
94 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
95 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
96 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 SZCZYGIELSKI Oliwier 2008-09-11 RKS Łódź LDZ
98 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
100 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
101 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
102 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
103 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
104 WEDER Paweł 2005-04-09 RKS Łódź LDZ
105 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
106 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
108 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
109 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
110 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
111 WÓJCIK Kacper 2005-01-23 AZS Łódź LDZ
112 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
113 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
114 ZDUNIAK Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź LDZ
115 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
116 ZWONIK Jan 2006-07-31 AZS Łódź LDZ
117 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
118 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
119 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3644061088562sekund