PIĄTKOWSKA Hanna
2008-02-07
LKS MOSiR Sieradz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Zuzanna 2007-06-15 AZS Łódź LDZ
2 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
3 BAC CARDENAS Amelia 2009-08-24 GKS Piast Gliwice SLK
4 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
5 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BARANOWSKA Zofia 2008-08-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 UKS Filipides Teresin MAZ
8 BARICA Kinga 2008-08-09 Orka Iława Athletics WMZ
9 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
10 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
11 BISKUPSKA Helena 2008-03-22 CSiR Susz WMZ
12 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
13 BOKWA Alina 2008-09-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
14 BOLEK Nikola 2010-09-18 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
15 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
17 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS Łódź LDZ
18 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
19 BUŁAT Agata 2008-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
21 CHAMCZYK Julia 2006-07-08 LUKS Strzałków LDZ
22 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
23 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
24 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
25 CIURA Magdalena 2008-08-05 UKS 55 Łódź LDZ
26 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
27 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
28 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 CZYŻ Bella 2011-01-21 SKLA Sopot POM
30 DALASIŃSKA Kaja 2010-01-11 LKS Vectra Włocławek KPO
31 DANIELEWSKA Hanna 2007-06-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
32 DANYLENKO Veronika 2009-07-08 RKS Łódź LDZ
33 DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 UKL Ósemka Police ZPO
34 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
35 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
36 DUDA Martyna 2004-05-26 AZS Łódź LDZ
37 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
38 GAĆ Maja 2009-03-12 RKS Łódź LDZ
39 GALUS Nikola 2008-11-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
40 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
41 GIBAS Julia 2009-02-19 TL Athletics Jastrzębie SLK
42 GIERACH Maja 2008-11-02 LKS Omega Kleszczów LDZ
43 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź LDZ
45 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
46 GOŁĄBEK Aleksandra 2009-01-11 KKL Kielce SWK
47 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
48 GÓRNY Adrianna 2009-02-06 BKL Bełchatów LDZ
49 GÓRSKA Oliwia 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
50 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
51 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła WLP
52 GRĘDA Julia 2009-02-21 LKS Victoria Olesno OPL
53 GROBEL Adrianna 2006-06-30 LUKS Gomunice LDZ
54 GROBELNA Anna 2008-12-03 LKS MOSiR Sieradz LDZ
55 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
56 GRUSZCZYŃSKA Urszula 2009-01-14 MKL Toruń KPO
57 GRZYWA Magdalena 2008-07-10 SKS Kusy Kraków MLP
58 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
59 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
60 HUMENIUK Marlena 2009-03-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
61 ILCZUK Małgorzta 2007-05-31 LKS MOSiR Sieradz LDZ
62 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
64 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
65 JANIK Katarzyna 2009-01-13 KKL Kielce SWK
66 JAŃCZAK Jadwiga 2008-10-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
67 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
68 JAŚKIEWICZ Alicja 2008-08-10 MKS Zduńska Wola LDZ
69 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 JEZIORSKA Marika 2007-04-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
71 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
72 JÓŹWICKA Hanna 2008-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
73 KACZMAREK Anastazja 2008-02-23 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
74 KACZMAREK Julia 2005-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
75 KACZMAREK Maja 2009-12-04 LKS MOSiR Sieradz LDZ
76 KADYŁO Maria 2009-10-28 MKS MOS Wrocław DOL
77 KALIŃSKA Weronika 2007-08-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
78 KANDERSKA Zuzanna 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
79 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
80 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
81 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź LDZ
82 KĘSICKA Natalia 2009-09-10 BKL Bełchatów LDZ
83 KLEKOWSKA Wiktoria 2005-08-05 LUKS Strzałków LDZ
84 KLICHOWICZ Aleksandra 2008-06-24 UKS Azymut Pabianice LDZ
85 KLIM Nadia 2009-03-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 KOŁOMAŃSKA Blanka 2008-09-12 KKL Kielce SWK
87 KOPYŁEK Aleksandra 2008-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
89 KOTOWICZ Hanna 2009-03-28 MKS-MOS Katowice SLK
90 KOWALCZUK Amelia 2007-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
91 KOWALCZYK Marianna 2008-10-17 UKS 12 Kalisz WLP
92 KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 UKS Gepard Warszawa MAZ
93 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
94 KOZAKIEWICZ Aleksandra 2008-08-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
96 KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 AZS Łódź LDZ
97 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
98 KRUPIŃSKA Agata 2008-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
99 KRUSZEWSKA Barbara 2007-06-18 OKS Skra Warszawa MAZ
100 KUPCZAK Olga 2008-02-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
101 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
103 KWIATKOWSKA Maria 2007-03-04 AZS Łódź LDZ
104 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
105 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
106 LISOWSKA Hanna 2009-10-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
107 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
108 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
109 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
110 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
111 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
112 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
113 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
114 MARCINIAK Julia 2004-06-28 AZS Łódź LDZ
115 MARCJANEK Wiktoria 2007-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
116 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
117 MARCZYK Julia 2007-04-13 RKS Łódź LDZ
118 MARKS Julia 2009-01-25 KKL Kielce SWK
119 MARZEC Maja 2009-04-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
121 MATUSIAK Maja 2009-02-27 UKS Lisy Zgierz LDZ
122 MAZUR Marta 2008-05-19 RKS Łódź LDZ
123 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKL Chełm LBE
124 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
125 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
126 MISIEWICZ Maja 2008-03-16 AZS Łódź LDZ
127 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
128 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
129 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
130 MODRZEWSKA Iga 2006-01-20 ULKS Muflon Bielawa DOL
131 MOLENDA Zuzanna 2008-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
132 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
133 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
134 MUSIK Maja 2010-04-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
136 NIEWIADOMSKA Zofia 2008-01-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
137 NIEZGODA Iga 2009-09-09 LUKS Boguszyce LDZ
138 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
139 NOWAK Martyna 2008-01-30 GKS Start Długołęka DOL
140 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
141 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
142 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
143 OBAREK Anastazja 2005-09-11 LKS Maraton Turek WLP
144 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
145 OLBORSKA Nikola 2004-07-20 AZS Łódź LDZ
146 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
147 OLEJNIK Maja 2007-11-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
148 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
149 PALUSZCZAK Zuzanna 2008-02-14 BKL Bełchatów LDZ
150 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
151 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
152 PAWŁOWSKA Zuzanna 2006-09-22 LKS MOSiR Sieradz LDZ
153 PIASECKA Hanna 2007-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
154 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
155 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
156 PIRÓG Amelia 2008-05-26 LKS Lubusz Słubice LBU
157 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
158 PŁACZEK Agnieszka 2009-05-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
159 POLAK Anna 2008-09-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
160 PORADECKA Adrianna 2007-10-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
161 PRYK Natalia 2009-08-02 UKS Jedynka Łowicz LDZ
162 PRZĄDKA Kinga 2009-02-16 LKS Pszczyna SLK
163 PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 KM Aktywni Sochaczew MAZ
164 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
165 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
166 PYSKLAK Amelia 2007-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
167 RAMA Pola 2008-03-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
168 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
169 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
170 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
171 RUS Maja 2009-01-16 AZS Łódź LDZ
172 SALAMON Maja 2007-01-26 UKS Lisy Zgierz LDZ
173 SINKIEWICZ Alicja 2009-03-26 BKL Bełchatów LDZ
174 SITARSKA Julia 2007-07-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
175 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
176 SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 UKS Sprinter Słodków WLP
177 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
178 SMYKA Wiktoria 2008-08-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
179 SOBOTA Alicja 2009-04-05 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
180 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
181 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
182 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
183 STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
184 STEC Hanna 2008-03-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
185 STĘPIEŃ Małgorzata 2008-02-24 AZS Łódź LDZ
186 STOMA Zofia 2009-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 SUKIENNIK Malwina 2009-03-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
188 SZADKOWSKA Julia 2008-04-11 RKS Łódź LDZ
189 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
190 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
191 SZENFELD Hanna 2009-04-28 MKLA Łęczyca LDZ
192 SZTANDERA Nikola 2008-06-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
194 SZWEDZIK Aleksandra 2007-03-22 Athletics Team Radomsko LDZ
195 SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 SZYMCZAK Julia 2008-01-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
197 ŚCIGALSKA Maja 2007-12-31 LUKS Strzałków LDZ
198 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
199 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
200 TOMANEK Marta 2009-02-22 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
201 TOMCZUK Julia 2008-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
202 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
203 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
204 TOPOROWSKA Pola 2007-12-07 ULKS Gryf Rytwiany SWK
205 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
206 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
207 WANAT Zuzanna 2006-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
208 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 WASILEWSKA Michalina 2008-12-27 AZS Łódź LDZ
210 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
211 WIELICZKO Julia 2007-06-12 LKS Maraton Turek WLP
212 WINNICKA Hanna 2009-04-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
213 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-03-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
214 WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19 LKS Vectra Włocławek KPO
215 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
216 WOJTAKOWSKA Hanna 2008-04-17 NKS Start Namysłów OPL
217 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
218 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
219 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
220 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
221 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
222 ZACHARCZUK Kinga 2009-02-11 MKL Chełm LBE
223 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
224 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
225 ZALESIAK Antonina 2008-11-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 ZAŁĘCZNA Roksana 2007-04-25 UKS Czempion Bełchatów LDZ
227 ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 MKS-MOSM Bytom SLK
228 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
229 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
230 ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
232 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
233 ŻWIRKO Sonia 2007-03-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
234 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.93729496002197sekund